ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Recital Mai

28 kwietnia 2022r. o godzinie 16.15 w sali koncertowej miał miejsce recital Mai Wyraz. Ósmoklasistka przygotowuje się do egzaminów do szkoły średniej, więc taki koncert był świetnym rozwiązaniem do przygotowania i sprawdzenia się.

Uczennica zaprezentowała nam utwory J.L.Duporta i G. Goltermanna, a akompaniowała jej pani Aleksandra Jeleńska. Recital trwał 30 minut i zakończył się gromkimi brawami widowni dla utalentowanej piętnastolatki.

tekst i fot. Barbara Kowalska, kl. VIII

 


Powiązane artykuły

W podróży po wiedzę i kulturę

W dniach od 12 do 15 marca fakultet literacki z klasy II i III gimnazjum wybrał się na warsztaty filmowe do Warszawskiej Szkoły Filmowej razem z panią Ewą Czerwieniec.

Czytaj więcej

Pojechali na IV miejsce

16 maja 2015 roku na Zamku w Suchej Beskidzkiej, nasza szkoła otrzymała nagrodę na zdobycie 4 miejsca w klasyfikacji generalnej szkół województwa małopolskiego, w XXVII LIDZE MOZN BRUGI CUP 2015.

Czytaj więcej

Kultura i natura

30.04.14 klasa V POSA odbyła zajęcia dydaktyczne w TPN, pod hasłem „Kultura i Natura”. Pod przewodnictwem p. Małgorzaty Kot udaliśmy się z Kuźnic na Kalatówki, gdzie dzieci zapoznały się z historią pasterstwa tatrzańskiego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content