ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Region pod lupą

Cykl wycieczek z wiedzy o regionie można uznać za otwarty. Na pierwszych wycieczkach były już klasa pierwsza i druga gimnazjum.

Jak co roku, każda klasa gimnazjalna musi wybrać się na dwie wycieczki w ramach wiedzy o regionie, które są finalizacją tematów omawianych w pierwszym półroczu. Jedna wycieczka odbywa się w ciągu dni szkolnych, a druga w weekend. W wycieczkach oprócz pana Macieja Pinkwarta biorą udział wychowawcy klas gimnazjalnych. Każdy uczestnik jest zobowiązany do nadesłania sprawozdania z wycieczek, które są podstawą wystawienia ocen z wiedzy o regionie. Oprócz sprawozdań pan Maciej zadaje też dodatkowe zadania, które również są oceniane. Wycieczki potrwają do końca maja, a ostatnia odbędzie się 27 maja.

Marysia


Powiązane artykuły

Uczniowie bez plecaków

3 kwietnia w naszej szkole zorganizowany został tzw. dzień bez plecaka.  Pomysł pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i ostatnio rozpowszechniony został również w polskich szkołach.

Czytaj więcej

Pieśni na Dzień Niepodległości 2021

10 listopada świętowaliśmy Dzień Niepodległości. Każda klasa przygotowała na tę uroczystość patriotyczną pieśń. Tutaj można wysłuchać ich w całości.

Czytaj więcej

Charytatywnie na święta

8 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w kiermaszu świątecznym na Placu Niepodległości w Zakopanem, sprzedając tam własnoręcznie wykonane prace plastyczne. Wszystkim przyświecały cele charytatywne. Kiermasz organizował Urząd Miasta.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content