ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Region pod lupą

Cykl wycieczek z wiedzy o regionie można uznać za otwarty. Na pierwszych wycieczkach były już klasa pierwsza i druga gimnazjum.

Jak co roku, każda klasa gimnazjalna musi wybrać się na dwie wycieczki w ramach wiedzy o regionie, które są finalizacją tematów omawianych w pierwszym półroczu. Jedna wycieczka odbywa się w ciągu dni szkolnych, a druga w weekend. W wycieczkach oprócz pana Macieja Pinkwarta biorą udział wychowawcy klas gimnazjalnych. Każdy uczestnik jest zobowiązany do nadesłania sprawozdania z wycieczek, które są podstawą wystawienia ocen z wiedzy o regionie. Oprócz sprawozdań pan Maciej zadaje też dodatkowe zadania, które również są oceniane. Wycieczki potrwają do końca maja, a ostatnia odbędzie się 27 maja.

Marysia


Powiązane artykuły

Wielki Brat patrzy

Już niedługo dla uczniów naszej szkoły stwierdzenie „mam na was oko” nabierze nowego znaczenia. Aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo, we wtorek, siódmego października w „Białym Domu” pojawili się panowie z firmy zajmującej się montażem monitoringu.

Czytaj więcej

Wspomnień z pleneru ciąg dalszy – kl. III

Trwają przygotowania do pokazu poplenerowego. Zanim na nim się spotkamy zapraszamy na kolejne wspomnienia – tym razem uczniów z klasy III.

Czytaj więcej

Drzwi otwierające marzenia

Na początku obecnego roku szkolnego  rozpoczęła się w naszej szkole akcja malowania drzwi prowadzących do poszczególnych sal. Każda klasa przygotowywała swój projekt, a następnie przy pomocy farb przenosiła pomysły na drzwi. Jak się dowiedzieliśmy, zadanie […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content