ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Region pod lupą

Cykl wycieczek z wiedzy o regionie można uznać za otwarty. Na pierwszych wycieczkach były już klasa pierwsza i druga gimnazjum.

Jak co roku, każda klasa gimnazjalna musi wybrać się na dwie wycieczki w ramach wiedzy o regionie, które są finalizacją tematów omawianych w pierwszym półroczu. Jedna wycieczka odbywa się w ciągu dni szkolnych, a druga w weekend. W wycieczkach oprócz pana Macieja Pinkwarta biorą udział wychowawcy klas gimnazjalnych. Każdy uczestnik jest zobowiązany do nadesłania sprawozdania z wycieczek, które są podstawą wystawienia ocen z wiedzy o regionie. Oprócz sprawozdań pan Maciej zadaje też dodatkowe zadania, które również są oceniane. Wycieczki potrwają do końca maja, a ostatnia odbędzie się 27 maja.

Marysia


Powiązane artykuły

Czy można uzdrowić Don Kichota

Pod koniec lutego chętne osoby z gimnazjum wybrały się do Teatru Witkacego na spektakl pt. “Don Kichot uleczony”. Opowiadał on o przygodach mężczyzny, który śnił na jawie, że jest rycerzem. Można by zadać sobie w […]

Czytaj więcej

Wirtualne lekcje fimozanawstwa

Uczniowie fakultetu literackiego z klasy IX już po raz drugi uczestniczyli w wirtualnej lekcji filmoznawstwa w ramach projektu „Filmoteka Szkolna”.

Czytaj więcej

Szkolne wybory, samorząd POSA

W poniedziałek (06.12.10) odbędzie się szkolna debata związana z wyborami do samorządu. Wszystko jest organizowane przez panią Irenę Świerszczyńską. Spośród osiemnastu kandydatów (ze wszystkich klas po dwóch przedstawicieli) wybranych zostanie tylko sześciu. Głosować będzie cała […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content