ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczęty

W tym roku zaczęło się nietypowo. Z powodu ogłoszonej pandemii nie wyjechaliśmy, jak co roku, na plener artystyczny nad morze. Rozpoczęcie roku odbywało się kameralnie w klasach. Ruszyliśmy z nauką. Wszystko wyglądało dobrze, gdy znów spotkała nas niespodzianka. Przerwa na zdalne nauczanie dla wszystkich klas, oprócz najmłodszych pierwszej i trzeciej.

Do normalności wróciliśmy na początku poprzedniego tygodnia.

Wprowadzenie nauczania hybrydowego (częściowo zdalnie, częściowo w szkole)  było spowodowane zachorowaniem dwóch nauczycieli na koronowirusa. Na szczęście przeszli chorobę dość łagodnie.

Uczniowie, którzy musieli zostać w domach nie mieli wolnego i uczyli się przez internet.

Obecnie wszyscy powrócili do stacjonarnej formy nauki, oczywiście z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych. Jesteśmy zobowiązani nosić maseczki na korytarzach, często dezynfekować i myć ręce a także unikać skupisk międzyklasowych.Uprzejmie prosimy o przestrzeganie tych zasad dla wspólnego dobra. 

Marcel Sikora, (red)


Powiązane artykuły

Zestaw podręczników na rok szkolny 2010/2011

Plik do pobrania udostępniony jest w formacie pdf. Jeśli po kliknięciu na link plik nie otworzy się  automatycznie, należy pobrać i zainstalować w komputerze program Acrobat Reader.

Czytaj więcej

Dla nauczycieli granie

W poniedziałek, 14 października o godzinie 11.00, w sali koncertowej w szkole muzyczne, odbył się koncert z okazji Dnia Nauczyciela, na którym zagrali uczniowie z klasy drugiej i trzeciej szkoły artystycznej.

Czytaj więcej

Konkurs tańca „Ten – Tu – Tan”

20 maja odbył się w naszej szkole konkurs tańca „Ten – Tu – Tan”. Organizatorem konkursu byla pani Monika Koba. Wzięło w nim udział 14 uczestników w tańcu solo i w tańcu grupowym. Jako solistka […]

Czytaj więcej
Skip to content