ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczęty

W tym roku zaczęło się nietypowo. Z powodu ogłoszonej pandemii nie wyjechaliśmy, jak co roku, na plener artystyczny nad morze. Rozpoczęcie roku odbywało się kameralnie w klasach. Ruszyliśmy z nauką. Wszystko wyglądało dobrze, gdy znów spotkała nas niespodzianka. Przerwa na zdalne nauczanie dla wszystkich klas, oprócz najmłodszych pierwszej i trzeciej.

Do normalności wróciliśmy na początku poprzedniego tygodnia.

Wprowadzenie nauczania hybrydowego (częściowo zdalnie, częściowo w szkole)  było spowodowane zachorowaniem dwóch nauczycieli na koronowirusa. Na szczęście przeszli chorobę dość łagodnie.

Uczniowie, którzy musieli zostać w domach nie mieli wolnego i uczyli się przez internet.

Obecnie wszyscy powrócili do stacjonarnej formy nauki, oczywiście z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych. Jesteśmy zobowiązani nosić maseczki na korytarzach, często dezynfekować i myć ręce a także unikać skupisk międzyklasowych.Uprzejmie prosimy o przestrzeganie tych zasad dla wspólnego dobra. 

Marcel Sikora, (red)


Powiązane artykuły

1 POEZOPOSANALIA – 2011

POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE  JANUSZA MAJCHRA W tym roku szkolnym po raz pierwszy odbędzie się Festiwal Szkoły, którego najważniejszym wydarzeniem będzie konkurs poetycki. Festiwal nazywa się POEZOPOSANALIA, co w zamiarze organizatorów jest nawiązaniem […]

Czytaj więcej

Zapraszamy na finał slamu poetyckiego

Zapraszamy gorąco wszystkich na finał warsztatów slamu poetyckiego, który odbędzie się w piątek, 4 grudnia 2015 r. o godz. 17 w sali koncertowej naszej szkoły. W finale wystąpią gimnazjaliści z POSA.

Czytaj więcej
Skip to content