ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczęty

W tym roku zaczęło się nietypowo. Z powodu ogłoszonej pandemii nie wyjechaliśmy, jak co roku, na plener artystyczny nad morze. Rozpoczęcie roku odbywało się kameralnie w klasach. Ruszyliśmy z nauką. Wszystko wyglądało dobrze, gdy znów spotkała nas niespodzianka. Przerwa na zdalne nauczanie dla wszystkich klas, oprócz najmłodszych pierwszej i trzeciej.

Do normalności wróciliśmy na początku poprzedniego tygodnia.

Wprowadzenie nauczania hybrydowego (częściowo zdalnie, częściowo w szkole)  było spowodowane zachorowaniem dwóch nauczycieli na koronowirusa. Na szczęście przeszli chorobę dość łagodnie.

Uczniowie, którzy musieli zostać w domach nie mieli wolnego i uczyli się przez internet.

Obecnie wszyscy powrócili do stacjonarnej formy nauki, oczywiście z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych. Jesteśmy zobowiązani nosić maseczki na korytarzach, często dezynfekować i myć ręce a także unikać skupisk międzyklasowych.Uprzejmie prosimy o przestrzeganie tych zasad dla wspólnego dobra. 

Marcel Sikora, (red)


Powiązane artykuły

Chaos opanowany? Po plenerze w Rowach

Dwa tygodnie temu uczniowie naszej szkoły wrócili z pleneru artystycznego w Rowach. Już wkrótce na stronie pojawią się relacje i wspomnienia. W październiku efekty pracy zobaczymy na poplenerowej wystawie (o terminie poinformujemy). Tymczasem zapraszamy na […]

Czytaj więcej

„Artystyczna” finalistą Przeglądu Teatrów Internetowych

Przedstawienie „Dyplomatyka i Łowy” (IV księga Pana Tadeusza Adama Mickiewicza) przygotowane przez klasę VIII naszej szkoły, pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora znalazło się w zwycięskiej, finałowej „trójce” Ogólnopolskiego Internetowego Przeglądu Iteatru organizowanego przez Polską Telewizję. […]

Czytaj więcej

Wyczerpujący dystans

30 września odbyła się międzyszkolna sztafeta na 800 metrów. Nasza szkoła wystawiła sztafetę w kategorii gimnazjum dziewczyny. Reprezentantki szkoły zajęły 5 miejsce.

Czytaj więcej
Skip to content