ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczęty

W tym roku zaczęło się nietypowo. Z powodu ogłoszonej pandemii nie wyjechaliśmy, jak co roku, na plener artystyczny nad morze. Rozpoczęcie roku odbywało się kameralnie w klasach. Ruszyliśmy z nauką. Wszystko wyglądało dobrze, gdy znów spotkała nas niespodzianka. Przerwa na zdalne nauczanie dla wszystkich klas, oprócz najmłodszych pierwszej i trzeciej.

Do normalności wróciliśmy na początku poprzedniego tygodnia.

Wprowadzenie nauczania hybrydowego (częściowo zdalnie, częściowo w szkole)  było spowodowane zachorowaniem dwóch nauczycieli na koronowirusa. Na szczęście przeszli chorobę dość łagodnie.

Uczniowie, którzy musieli zostać w domach nie mieli wolnego i uczyli się przez internet.

Obecnie wszyscy powrócili do stacjonarnej formy nauki, oczywiście z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych. Jesteśmy zobowiązani nosić maseczki na korytarzach, często dezynfekować i myć ręce a także unikać skupisk międzyklasowych.Uprzejmie prosimy o przestrzeganie tych zasad dla wspólnego dobra. 

Marcel Sikora, (red)


Powiązane artykuły

Niewiedza na lekcji motorem dla kreatywności

Na jednej z lekcji chemii klasa 3 gimnazjum przyniosła ze sobą przedmioty nie związane z lekcją – plastelinę i plastikowe korki.

Czytaj więcej

Nasza szkoła doczekała się pracy doktorskiej

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem doczekała się napisania pracy doktorskiej, której była przedmiotem. W czwartek, 21 października, jej autorka, pani Marta Galewska – Kustra obroniła pracę przed komisją doktorską na Wydziale Nauk o Wychowaniu […]

Czytaj więcej

Myszka Miki w POSIE!

18 listopada znany jest, jako dzień myszki Miki. Jest to, jak wszyscy wiemy znana postać Walta Disneya do której mamy sentyment. W tym roku samorząd szkolny postanowił ten dzień uhonorować. Obchodziliśmy go w naszej szkole […]

Czytaj więcej
Skip to content