ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Rowerowy zawrót głowy

26.09.2017 roku odbyły się zawody rowerowe. Brały w nich udział klasy gimnazjalne oraz siódma klasa podstawówki i klasy licealne. Był to etap powiatowy z eliminacjami do zawodów wojewódzkich. Zawody były organizowane przez MOSiR Zakopane. Z naszej szkoły udział wzięło tylko parę osób, ale z sukcesami.

Z drugiej gimnazjum – Max Rzepka, który zajął pierwsze miejsce, oraz Kasjusz Namaczyński, zdobywca miejsca trzynastego.

Siódma klasa podstawówki na zawody wystawiła trzech uczniów: Hannę Brzosko, która zajęła drugie miejsce, Zuzannę Śliwę, zdobywczynię dziewiątego miejsca, oraz Aleksandrę Zwijacz-Kozicę , która zajęła siedemnaste miejsce.

Jan Kowalski


Powiązane artykuły

Tatrzańskie przygody

8 kwietnia rozpoczął się cykl wycieczek z wiedzy o regionie. Każda z klas gimnazjalnych uda się na dwie takie wycieczki i każdy z uczniów będzie musiał napisać sprawozdanie z jednej z nich aby otrzymać ocenę […]

Czytaj więcej

Junior reporter: Ferie na nartach z przyjaciółmi

Wszyscy uczniowie powoli o zimowych feriach zapominają wciągając się coraz bardziej w wir nauki. Młodzi reporterzy z klasy II przypominają o nich swoimi relacjami.

Czytaj więcej

Artyści też sportowcy

W piątek, 8 listopada 2013 roku kilkunastu uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej wzięło udział w XXI Sztafetowym Biegu Niepodległości w Zakopanem. Nasza szkoła do konkurencji wystawiła dwa składy – pierwszy, złożony z uczniów klas szkoły […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content