ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Roztańczeni artyści

Królem i królową balu zostali Piotrek Bystrowski i Rebeka Kredatus z klasy 1. Najlepszym tancerzem okazał się Mieszko Serwatowicz z klasy 2, a najlepszy strój miała Hania Cukier, z tej samej klasy. Oto wyniki najważniejszych konkursów przeprowadzonych 26 stycznia 2017 podczas balu karnawałowego dla klas 1-3 POSA, który przeprowadziły w sali lustrzanej ZPSA uczennice gimnazjum wraz z wychowawczyniami klas.

Oprócz tych konkursów uczniowie mogli wygrać nagrody w zawodach w tańczeniu w parach na gazecie i zabawie w „krzesła”. Konkursy zostały przeprowadzone w trzech kategoriach – każda klasa osobno. Zabawę umilała uczniom muzyka, a w między czasie odbywał się quiz, w którym każdy mógł zgadywać postacie z bajek. Dobra odpowiedź była nagradzana małym podarunkiem. Pod koniec balu, jak co roku, uczniowie zamówili sobie przekąski z MC Donalda i Toscany. Zabawa rozpoczęła się o 11:30 koncertem pierwszoklasistów, a zakończyła ok. godziny 14.

Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Najlepsi autorzy zaczarowanego ogrodu i uchwyconego wiatru

2 czerwca ogłoszone zostały wyniki dwóch szkolnych konkursów: plastycznego pt. „Zaczarowany ogród” i fotograficznego pt. „Wiatr”. Nagrody i dyplomy laureatom wręczono podczas wernisażu pokonkursowej wystawy zorganizowanej w Domu dra. Kraszewskiego, Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. […]

Czytaj więcej

Audycja skrzypcowa

23 lutego na szkolnej scenie zaprezentowali się skrzypkowie z klasy VII i VIII z naszej szkoły. 

Czytaj więcej

Jak ryby w wodzie. Cztery złota

Cztery złote medale zdobyły uczennice naszej szkoły podczas międzyszkolnych zawodów pływackich, które odbyły się 18 i 19 listopada w zakopiańskim Centralnym Ośrodku Sportu.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content