ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Roztańczeni artyści

Królem i królową balu zostali Piotrek Bystrowski i Rebeka Kredatus z klasy 1. Najlepszym tancerzem okazał się Mieszko Serwatowicz z klasy 2, a najlepszy strój miała Hania Cukier, z tej samej klasy. Oto wyniki najważniejszych konkursów przeprowadzonych 26 stycznia 2017 podczas balu karnawałowego dla klas 1-3 POSA, który przeprowadziły w sali lustrzanej ZPSA uczennice gimnazjum wraz z wychowawczyniami klas.

Oprócz tych konkursów uczniowie mogli wygrać nagrody w zawodach w tańczeniu w parach na gazecie i zabawie w „krzesła”. Konkursy zostały przeprowadzone w trzech kategoriach – każda klasa osobno. Zabawę umilała uczniom muzyka, a w między czasie odbywał się quiz, w którym każdy mógł zgadywać postacie z bajek. Dobra odpowiedź była nagradzana małym podarunkiem. Pod koniec balu, jak co roku, uczniowie zamówili sobie przekąski z MC Donalda i Toscany. Zabawa rozpoczęła się o 11:30 koncertem pierwszoklasistów, a zakończyła ok. godziny 14.

Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Coroczna tradycja – Bal Karnawałowy

W piątek, 30 stycznia o godzinie 11:00 w sali koncertowej naszej szkoły, odbył się koncert w wykonaniu klasy I POSA. Pierwszaki pokazały swoje umiejętności muzyczne w karnawałowych przebraniach. Następnie, klasy od I do III wybrały […]

Czytaj więcej

A co Ty tam robisz?

W imieniu pana Jacka Hołego, naszego nauczyciela rysunku i malarstwa zapraszamy na finisaż wystawy, w której bierze udział. Wśród wystawiających artystów znajdziemy  także naszych absolwentów. Poniżej zaproszenie organizatorów wydarzenia.

Czytaj więcej

Dla nauczycieli granie

W poniedziałek, 14 października o godzinie 11.00, w sali koncertowej w szkole muzyczne, odbył się koncert z okazji Dnia Nauczyciela, na którym zagrali uczniowie z klasy drugiej i trzeciej szkoły artystycznej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content