ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Roztańczeni artyści

Królem i królową balu zostali Piotrek Bystrowski i Rebeka Kredatus z klasy 1. Najlepszym tancerzem okazał się Mieszko Serwatowicz z klasy 2, a najlepszy strój miała Hania Cukier, z tej samej klasy. Oto wyniki najważniejszych konkursów przeprowadzonych 26 stycznia 2017 podczas balu karnawałowego dla klas 1-3 POSA, który przeprowadziły w sali lustrzanej ZPSA uczennice gimnazjum wraz z wychowawczyniami klas.

Oprócz tych konkursów uczniowie mogli wygrać nagrody w zawodach w tańczeniu w parach na gazecie i zabawie w „krzesła”. Konkursy zostały przeprowadzone w trzech kategoriach – każda klasa osobno. Zabawę umilała uczniom muzyka, a w między czasie odbywał się quiz, w którym każdy mógł zgadywać postacie z bajek. Dobra odpowiedź była nagradzana małym podarunkiem. Pod koniec balu, jak co roku, uczniowie zamówili sobie przekąski z MC Donalda i Toscany. Zabawa rozpoczęła się o 11:30 koncertem pierwszoklasistów, a zakończyła ok. godziny 14.

Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Samorząd Szkolny na parkiecie

W środę, 30 października odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym, długo wyczekiwana dyskoteka szkolna. Na tańce wybrano salę lustrzaną w budynku szkoły muzycznej.

Czytaj więcej

Najlepsi z niemieckiego

9 listopada b. r. w naszej szkole odbył się 1 etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego.

Czytaj więcej

Zapraszamy na najnowsze wydanie audycji radia ART FM

W ramach warsztatów dziennikarskich fakultet literacki z klasy VIII przygotował kolejny odcinek szkolnego radia. Zapraszamy do wysłuchania:   artfm4

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content