ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Samorząd Szkolny na parkiecie

W środę, 30 października odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym, długo wyczekiwana dyskoteka szkolna. Na tańce wybrano salę lustrzaną w budynku szkoły muzycznej.

Jak mawiają: „każda okazja jest dobra do zabawy”, więc ten wieczór został nazwany „Przed Halloween’owym”. Uczniowie Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej bawili się przy największych, tanecznych hitach ostatnich miesięcy.

Impreza była podzielona. Pierw parkietem zawładnęła podstawówka, a następnie gimnazjum. Zabawa miała trwać od godziny 17:30 do 21:00, lecz Samorząd Szkolny skrócił ją z powodów technicznych do 20:15, co niezbyt spodobało się uczniom. W rekompensacie Kasia Pilarska, przewodnicząca POSA wraz z Samorządem Szkolnym obiecała następną dyskotekę już wkrótce.

Jasiek Fijałkowski

Fotorelacja: Justyna Sikora


Powiązane artykuły

Korona ziemi zdobyta

22.04.14 klasa 4, 5 i 6 z wychowawcami odbyła zajęcia edukacyjne w Centrum Górskim Korona Ziemi. Celem zajęć było przedstawienie zagadnień z dziedziny geografii, geologii, etnografii a przede wszystkim turystyki wysokogórskiej z naciskiem na dokonania […]

Czytaj więcej

Ukryta muzyka i słonie w deszczu

W kwietniu klasa III ze swoją wychowawczynią Panią Kasią Rogowską pojechała do Krakowa. Odwiedziła Muzeum Narodowe i Teatr Figur. W Muzeum Narodowym nasi uczniowie zaproszeni zostali do udziału w lekcji pt. „Gdzie się ukryła muzyka”. […]

Czytaj więcej

Wieczór upiorów

27 października w Sali koncertowej ZPSA odbył się halloween przygotowany przez klasę 2 i 3 gimnazjum pod kierunkiem pani Karoliny Sikorskiej i pani Magdy Łukasik.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content