ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Samorząd Szkolny na parkiecie

W środę, 30 października odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym, długo wyczekiwana dyskoteka szkolna. Na tańce wybrano salę lustrzaną w budynku szkoły muzycznej.

Jak mawiają: „każda okazja jest dobra do zabawy”, więc ten wieczór został nazwany „Przed Halloween’owym”. Uczniowie Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej bawili się przy największych, tanecznych hitach ostatnich miesięcy.

Impreza była podzielona. Pierw parkietem zawładnęła podstawówka, a następnie gimnazjum. Zabawa miała trwać od godziny 17:30 do 21:00, lecz Samorząd Szkolny skrócił ją z powodów technicznych do 20:15, co niezbyt spodobało się uczniom. W rekompensacie Kasia Pilarska, przewodnicząca POSA wraz z Samorządem Szkolnym obiecała następną dyskotekę już wkrótce.

Jasiek Fijałkowski

Fotorelacja: Justyna Sikora


Powiązane artykuły

Owowcowo-kamienna lekcja

4 października odbył się pokaz prezentacji przygotowanych przez uczniów 2 gimnazjum na zajęcia z biologii i chemii z Panią Pauliną Zimak-Piekarczyk.

Czytaj więcej

POSA Music show już wkrótce

25 listopada odbędzie kolejna edycja szkolnego konkursu piosenki wykonywanej w języku obcym. Do niedawna uczestnicy wybierali głównie utwory w języku angielskim, w ostatnich latach popularne robią się też piosenki francuskie i niemieckie. Do konkursu można […]

Czytaj więcej

Wystawa projektowania graficznego

W szkolnej galerii w ostatnich dniach pojawiła się nowa wystawa. Można oglądać prace, których autorami są uczniowie fakultetu plastycznego z klasy VII i VIII wykonane podczas zajęć projektowania graficznego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content