ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Samorząd Szkolny na parkiecie

W środę, 30 października odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym, długo wyczekiwana dyskoteka szkolna. Na tańce wybrano salę lustrzaną w budynku szkoły muzycznej.

Jak mawiają: „każda okazja jest dobra do zabawy”, więc ten wieczór został nazwany „Przed Halloween’owym”. Uczniowie Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej bawili się przy największych, tanecznych hitach ostatnich miesięcy.

Impreza była podzielona. Pierw parkietem zawładnęła podstawówka, a następnie gimnazjum. Zabawa miała trwać od godziny 17:30 do 21:00, lecz Samorząd Szkolny skrócił ją z powodów technicznych do 20:15, co niezbyt spodobało się uczniom. W rekompensacie Kasia Pilarska, przewodnicząca POSA wraz z Samorządem Szkolnym obiecała następną dyskotekę już wkrótce.

Jasiek Fijałkowski

Fotorelacja: Justyna Sikora


Powiązane artykuły

Prosty czy krzywy kręgosłup?

22.11.2017r. w Białym Domu odbyły się badania postawy i kręgosłupa naszych uczniów organizowane przez Ośrodek Promocji Zdrowia „Korekt”.

Czytaj więcej

Stwory, potwory i inne zmory

Franek Wierzejski, Marat Harasimowicz oraz Maksymilian Bienias zostali zwycięzcami tegorocznego szkolnego konkursu na najlepsze halloweenowe przebranie zorganizowanego podczas spotkania z kulturą krajów anglojęzycznych, które odbyło się w czwartek, 28 października.

Czytaj więcej

Młodzi poeci odberali nagrody

W piątek, 22.10.2010 roku, dwie uczennice naszej szkoły: Aleksandra Chrobak i Wiktoria Zawiła z klasy III gimnazjum pojechały wraz ze swoimi rodzicami odebrać nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Poezji i Prozy „Lipa”. Nagrody w tym roku […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content