ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Samorząd Szkolny na parkiecie

W środę, 30 października odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym, długo wyczekiwana dyskoteka szkolna. Na tańce wybrano salę lustrzaną w budynku szkoły muzycznej.

Jak mawiają: „każda okazja jest dobra do zabawy”, więc ten wieczór został nazwany „Przed Halloween’owym”. Uczniowie Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej bawili się przy największych, tanecznych hitach ostatnich miesięcy.

Impreza była podzielona. Pierw parkietem zawładnęła podstawówka, a następnie gimnazjum. Zabawa miała trwać od godziny 17:30 do 21:00, lecz Samorząd Szkolny skrócił ją z powodów technicznych do 20:15, co niezbyt spodobało się uczniom. W rekompensacie Kasia Pilarska, przewodnicząca POSA wraz z Samorządem Szkolnym obiecała następną dyskotekę już wkrótce.

Jasiek Fijałkowski

Fotorelacja: Justyna Sikora


Powiązane artykuły

Organizujemy konkurs

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT IV MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU MUZYKI KAMERALNEJ „MUZYKA NA SZCZYTACH” Organizatorzy konkursu: Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza w Zakopanem, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem. Koordynator konkursu: mgr Lidia Rosińska – Podleśny Do […]

Czytaj więcej

TOPIKI w stylu Hollywood

Klimek Byrcyn z klasy IV, Kasia Gąsienica z klasy V i Maciej „Marian” Najbor  z klasy IX to tegoroczni zwycięzcy „Topików”, czyli konkursu na najpopularniejszego ucznia szkoły. Laureaci przyjęli gratulacje a nagrody przekazane zostaną dla […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content