ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Samorządowcy na nowy rok szkolny wybrani

Zosia Marchalewicz z klasy IV, Kamila Gut z klasy V, Franciszek Zięba z klasy VI, Franciszek Suchowian oraz Amelia Harasimowicz z klasy VIII – oto skład samorządu uczniowskiego POSA, który działać będzie w roku szkolnym 2021/2022.

Trwająca tydzień kampania wyborcza zakończyła się spotkaniem 4 września, w trakcie którego uczniowie mogli poznać programy kandydatów do samorządu szkolnego. Dzień później odbyły się wybory, przygotowanie przez panią Irenę Świerczyńską i klasę VIII. Uczniowie z klas od II do VIII mogli oddawać swoje głosy na przerwach. Urny wyborcze znajdowały się w budynku szkoły muzycznej. Rankiem, 6 października poznaliśmy wyniki. Z kategorii klas od II – V wybrana została Zosia Marchalewicz z klasy IV oraz Kamila Gut z klasy V. W kategorii klas VI-VIII największą ilość głosów zdobyli: Franciszek Zięba z klasy VI, Franciszek Suchowian oraz Amelia Harasimowicz z klasy VIII.

Maria Bochnak, kl. VIII


Powiązane artykuły

In Limbo po raz ostatni

W piątek (12 października) po raz ostatni można było zobaczyć projekt teatralno taneczny pt „In Limbo”. Premiera spektaklu odbyła się 23 września w Teatrze Witkacego na scenie w TTA. Reżyserem i choreografem jest pani Anita […]

Czytaj więcej

Nasza absolwentka w „Bitwie na głosy”

Basia Gąsienica Giewont, absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej dostała się do popularnego programu telewizyjnego „Bitwa na głosy”. Będzie walczyć w drużynie Piotra Rubika. Basia po ukończeniu naszej szkoły rozwija dalej swoje zamiłowania artystyczne, ze szczególnym […]

Czytaj więcej

Charytatywnie na święta

8 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w kiermaszu świątecznym na Placu Niepodległości w Zakopanem, sprzedając tam własnoręcznie wykonane prace plastyczne. Wszystkim przyświecały cele charytatywne. Kiermasz organizował Urząd Miasta.

Czytaj więcej
Skip to content