ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Samorządowcy na nowy rok szkolny wybrani

Zosia Marchalewicz z klasy IV, Kamila Gut z klasy V, Franciszek Zięba z klasy VI, Franciszek Suchowian oraz Amelia Harasimowicz z klasy VIII – oto skład samorządu uczniowskiego POSA, który działać będzie w roku szkolnym 2021/2022.

Trwająca tydzień kampania wyborcza zakończyła się spotkaniem 4 września, w trakcie którego uczniowie mogli poznać programy kandydatów do samorządu szkolnego. Dzień później odbyły się wybory, przygotowanie przez panią Irenę Świerczyńską i klasę VIII. Uczniowie z klas od II do VIII mogli oddawać swoje głosy na przerwach. Urny wyborcze znajdowały się w budynku szkoły muzycznej. Rankiem, 6 października poznaliśmy wyniki. Z kategorii klas od II – V wybrana została Zosia Marchalewicz z klasy IV oraz Kamila Gut z klasy V. W kategorii klas VI-VIII największą ilość głosów zdobyli: Franciszek Zięba z klasy VI, Franciszek Suchowian oraz Amelia Harasimowicz z klasy VIII.

Maria Bochnak, kl. VIII


Powiązane artykuły

Myszka Miki w POSIE!

18 listopada znany jest, jako dzień myszki Miki. Jest to, jak wszyscy wiemy znana postać Walta Disneya do której mamy sentyment. W tym roku samorząd szkolny postanowił ten dzień uhonorować. Obchodziliśmy go w naszej szkole […]

Czytaj więcej

Śnieżne dwa tygodnie!

14 lutego, w Zakopanem rozpoczęły się ferie zimowe, które potrwają do 2 marca. Zaraz po nich, uczniowie będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności narciarskie na szkolnych zawodach narciarskich, które odbędą się 4 marca na stoku […]

Czytaj więcej

Powrót ze srebrem

Podczas czwartkowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu uczennica naszej szkoły Zuzanna Mrugacz z kl. 3 gimnazjum zajęła 2 miejsce w stylu klasycznym.

Czytaj więcej
Skip to content