ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Samorządowcy na nowy rok szkolny wybrani

Zosia Marchalewicz z klasy IV, Kamila Gut z klasy V, Franciszek Zięba z klasy VI, Franciszek Suchowian oraz Amelia Harasimowicz z klasy VIII – oto skład samorządu uczniowskiego POSA, który działać będzie w roku szkolnym 2021/2022.

Trwająca tydzień kampania wyborcza zakończyła się spotkaniem 4 września, w trakcie którego uczniowie mogli poznać programy kandydatów do samorządu szkolnego. Dzień później odbyły się wybory, przygotowanie przez panią Irenę Świerczyńską i klasę VIII. Uczniowie z klas od II do VIII mogli oddawać swoje głosy na przerwach. Urny wyborcze znajdowały się w budynku szkoły muzycznej. Rankiem, 6 października poznaliśmy wyniki. Z kategorii klas od II – V wybrana została Zosia Marchalewicz z klasy IV oraz Kamila Gut z klasy V. W kategorii klas VI-VIII największą ilość głosów zdobyli: Franciszek Zięba z klasy VI, Franciszek Suchowian oraz Amelia Harasimowicz z klasy VIII.

Maria Bochnak, kl. VIII


Powiązane artykuły

Mistrzowie slamu 2015

Bronek Gębik został zwycięzcą tegorocznego slamu poetyckiego. Jak co roku w naszej szkole odbyły się warsztaty poetyckie zakończone turniejem słowa mówionego.

Czytaj więcej

Żyjąca klasa – III g

6 kwietnia uczniowie z trzeciej klasy gimnazjalnej naszej szkoły na dwie godziny ​zamienili zakopiańskie Krupówki w teatr, gdzie Oni sami stali się aktorami a widownią zostali przypadkowi przechodnie.

Czytaj więcej

Nowe projekty w sieci

W zeszłym tygodniu klasa IX założyła swój „kanał” na portalu youtube.pl. Na pomysł wpadły dziewczyny z tej klasy, ponieważ same siebie nazywają „klasą filmową”. Twierdzą tak, gdyż na każdą szkolną okazję kręcą filmy i bardzo […]

Czytaj więcej
Skip to content