ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Samorządowcy na nowy rok szkolny wybrani

Zosia Marchalewicz z klasy IV, Kamila Gut z klasy V, Franciszek Zięba z klasy VI, Franciszek Suchowian oraz Amelia Harasimowicz z klasy VIII – oto skład samorządu uczniowskiego POSA, który działać będzie w roku szkolnym 2021/2022.

Trwająca tydzień kampania wyborcza zakończyła się spotkaniem 4 września, w trakcie którego uczniowie mogli poznać programy kandydatów do samorządu szkolnego. Dzień później odbyły się wybory, przygotowanie przez panią Irenę Świerczyńską i klasę VIII. Uczniowie z klas od II do VIII mogli oddawać swoje głosy na przerwach. Urny wyborcze znajdowały się w budynku szkoły muzycznej. Rankiem, 6 października poznaliśmy wyniki. Z kategorii klas od II – V wybrana została Zosia Marchalewicz z klasy IV oraz Kamila Gut z klasy V. W kategorii klas VI-VIII największą ilość głosów zdobyli: Franciszek Zięba z klasy VI, Franciszek Suchowian oraz Amelia Harasimowicz z klasy VIII.

Maria Bochnak, kl. VIII


Powiązane artykuły

Półroczne popisy

10 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej (Gimnazjum nr.2) odbyła się „Półroczna Audycja Świąteczna” sekcji instrumentów dętych oraz zespołów wokalnych.

Czytaj więcej

Zaproszenie na wernisaż poplenerowej wystawy – Rowy 2013

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem wraz ze Stowarzyszeniem Wolna POSA i Radą Rodziców POSA zapraszają na prezentację prac uczniów szkoły, które powstały podczas pleneru artystycznego, który odbył się we wrześniu 2013 roku w Rowach […]

Czytaj więcej
Skip to content