ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Śnieżka i Kopciuszek na scenie

31 maja najmłodsi uczniowie z klasy I i III zaprezentowali przedstawienia teatralne przygotowane podczas zajęć teatralnych z panią Katarzyną Pietrzyk. Spektakle pokazane zostały w „Jasnym Pałacu” w Zakopanem.

W tym roku, jak wiadomo, łatwo nie było. Przygotować przedstawienie teatralne on-line to nie lada wyczyn. Naszym uczniom udało się to wspaniale. Publiczność doskonale bawiła się przy „Królewnie Śnieżce” w wykonaniu klasy I i przy „Kopciuszku” w wykonaniu klasy III.

Już wkrótce opublikujemy rejestrację spektakli. Tymczasem prezentujemy zdjęcia i zapowiedzi relacji.

(red)

zdjęcia z przedstawienia kl. I od Grzegorza Gębika

Królewna Śnieżka, kl. I

Zdjęcie 1 z 46

 


Powiązane artykuły

Kolędy i pastorałki w Jasnym Pałacu

28 stycznia.2015 r. o godzinie 17:00 w sali lustrzanej  „Jasnego Pałacu” odbył się koncert świąteczny w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych, POSA. Muzyczne wydarzenie połączone było z  prezentacją wystawy nagrodzonych prac na Międzynarodowym Triennale Drzeworytu […]

Czytaj więcej

Poetyckie nominacje

Już wiemy, że Wielka Gala Poezji, coroczne święto poezji w naszej szkole odbędzie się 28 marca 2014 roku. To dobra wiadomość, bo wszystko wskazywało na to, że w tym roku Gali nie będzie.

Czytaj więcej

Nowe projekty w sieci

W zeszłym tygodniu klasa IX założyła swój „kanał” na portalu youtube.pl. Na pomysł wpadły dziewczyny z tej klasy, ponieważ same siebie nazywają „klasą filmową”. Twierdzą tak, gdyż na każdą szkolną okazję kręcą filmy i bardzo […]

Czytaj więcej
Skip to content