ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Śnieżka i Kopciuszek na scenie

31 maja najmłodsi uczniowie z klasy I i III zaprezentowali przedstawienia teatralne przygotowane podczas zajęć teatralnych z panią Katarzyną Pietrzyk. Spektakle pokazane zostały w „Jasnym Pałacu” w Zakopanem.

W tym roku, jak wiadomo, łatwo nie było. Przygotować przedstawienie teatralne on-line to nie lada wyczyn. Naszym uczniom udało się to wspaniale. Publiczność doskonale bawiła się przy „Królewnie Śnieżce” w wykonaniu klasy I i przy „Kopciuszku” w wykonaniu klasy III.

Już wkrótce opublikujemy rejestrację spektakli. Tymczasem prezentujemy zdjęcia i zapowiedzi relacji.

(red)

zdjęcia z przedstawienia kl. I od Grzegorza Gębika

Królewna Śnieżka, kl. I

Zdjęcie 1 z 46

 


Powiązane artykuły

Nasza absolwentka pokonała całą Polskę!

Katarzyna Lassak- absolwentka naszej szkoły wygrała XVII Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Pamiętajmy o Osieckiej” zorganizowany przez Fundację im. Agnieszki Osieckiej.

Czytaj więcej

Następcy Witkacego?

Klasa IV wraz z wychowawczynią, panią Agnieszką Warek-Leks zajęła się tym razem sztuką. Uczniowie odwiedzili Galerię Sztuki w willi Oksza, gdzie zobaczyli wystawę portretów i fotografii autorstwa St. I. Witkiewicza i zapoznali się z zasadami […]

Czytaj więcej

Nasi uczniowie zagrają w Teatrze Syrena

Teatr Syrena w Warszawie ogłosił obsadę nowego musicalu „Matylda”! A tu NIESPODZIANKA! W obsadzie znaleźli się nasi uczniowie: Emilka Lasak w roli Matyldy, Zosia Marchalewicz i Filip Jakubiak jako koleżanka i kolega Matyldy ze szkoły. Wszyscy […]

Czytaj więcej
Skip to content