ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Śnieżne dwa tygodnie!

14 lutego, w Zakopanem rozpoczęły się ferie zimowe, które potrwają do 2 marca. Zaraz po nich, uczniowie będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności narciarskie na szkolnych zawodach narciarskich, które odbędą się 4 marca na stoku pod Nosalem. Na zawody, uczniowie mogą zgłaszać się u swoich wychowawców.

W odróżnieniu do innych województw, mamy szczęście, ponieważ śniegu na ferie w Zakopanem nie będzie brakowało. Prognozy na ferie są bardzo dobre. W pierwszy tydzień ferii, a dokładnie od 14 do 19 lutego słońce będzie gościło nad Zakopanem codziennie. Temperatura będzie sięgała od 7 stopni do 6 stopni Celsjusza. Śnieg nie będzie padał, co sprawi, że narciarze i snowboardziści będą mieć idealne warunki narciarskie. W kolejnych dniach ferii, zacznie padać śnieg, ale w małych ilościach. Nastąpi lekkie obniżenie temperatur, ale nie będą one spadać poniżej ­2 stopni Celsjusza.

Ogólnie, prognozy są bardzo dobre. Nareszcie, rozpocznie się zimowe szaleństwo Zakopiańczyków. Należy jednak pamiętać, że oprócz nas, ferie zimowe będą miały takie województwa jak: kujawsko­pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie i wielkopolskie, więc na stokach może być bardzo dużo narciarzy. Ferie zimowe czas zacząć!

Natalia


Powiązane artykuły

POSA Music show już wkrótce

25 listopada odbędzie kolejna edycja szkolnego konkursu piosenki wykonywanej w języku obcym. Do niedawna uczestnicy wybierali głównie utwory w języku angielskim, w ostatnich latach popularne robią się też piosenki francuskie i niemieckie. Do konkursu można […]

Czytaj więcej

Wieczór poetycki

25 kwietnia o godzinie siedemnastej w sali koncertowej naszej szkoły, odbyła się Gala Poezji.  Podczas wieczoru poetyckiego poznaliśmy laureatów konkursu poetyckiego. W grupie klas IV-VI zwycięzcą został Kacper Hełmecki z klasy V a w grupie […]

Czytaj więcej

Zapraszamy na finał slamu poetyckiego

Zapraszamy gorąco wszystkich na finał warsztatów slamu poetyckiego, który odbędzie się w piątek, 4 grudnia 2015 r. o godz. 17 w sali koncertowej naszej szkoły. W finale wystąpią gimnazjaliści z POSA.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content