ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Śnieżne dwa tygodnie!

14 lutego, w Zakopanem rozpoczęły się ferie zimowe, które potrwają do 2 marca. Zaraz po nich, uczniowie będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności narciarskie na szkolnych zawodach narciarskich, które odbędą się 4 marca na stoku pod Nosalem. Na zawody, uczniowie mogą zgłaszać się u swoich wychowawców.

W odróżnieniu do innych województw, mamy szczęście, ponieważ śniegu na ferie w Zakopanem nie będzie brakowało. Prognozy na ferie są bardzo dobre. W pierwszy tydzień ferii, a dokładnie od 14 do 19 lutego słońce będzie gościło nad Zakopanem codziennie. Temperatura będzie sięgała od 7 stopni do 6 stopni Celsjusza. Śnieg nie będzie padał, co sprawi, że narciarze i snowboardziści będą mieć idealne warunki narciarskie. W kolejnych dniach ferii, zacznie padać śnieg, ale w małych ilościach. Nastąpi lekkie obniżenie temperatur, ale nie będą one spadać poniżej ­2 stopni Celsjusza.

Ogólnie, prognozy są bardzo dobre. Nareszcie, rozpocznie się zimowe szaleństwo Zakopiańczyków. Należy jednak pamiętać, że oprócz nas, ferie zimowe będą miały takie województwa jak: kujawsko­pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie i wielkopolskie, więc na stokach może być bardzo dużo narciarzy. Ferie zimowe czas zacząć!

Natalia


Powiązane artykuły

Trupa pana Dropsa. Premiera spektaklu online.

Nadrabiamy jeszcze zaległości z czasów nauki zdalnej. Kilka dni temu, podczas pokazu poplenerowego premierę miał spektakl teatralny pt. „Trupa pana Dropsa” przygotowany pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora przez zeszłoroczną klasę VI.

Czytaj więcej

Objazdem od Podlaha aż na Spisz

20 kwietnia odbyła się już druga wycieczka dla klasy 2 gimnazjum z cyklu wycieczek w ramach realizacji przedmiotu Wiedza o regionie. Tym razem podróżnicy wraz z Panem Maciejem Pinkwartem oraz z wychowawcą – Panią Barbarą […]

Czytaj więcej

Zawody udane nie dla wszystkich

9 marca na stoku pod skocznią w Zakopanem odbyły się coroczne szkolne zawody zimowe.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content