ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Śnieżne dwa tygodnie!

14 lutego, w Zakopanem rozpoczęły się ferie zimowe, które potrwają do 2 marca. Zaraz po nich, uczniowie będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności narciarskie na szkolnych zawodach narciarskich, które odbędą się 4 marca na stoku pod Nosalem. Na zawody, uczniowie mogą zgłaszać się u swoich wychowawców.

W odróżnieniu do innych województw, mamy szczęście, ponieważ śniegu na ferie w Zakopanem nie będzie brakowało. Prognozy na ferie są bardzo dobre. W pierwszy tydzień ferii, a dokładnie od 14 do 19 lutego słońce będzie gościło nad Zakopanem codziennie. Temperatura będzie sięgała od 7 stopni do 6 stopni Celsjusza. Śnieg nie będzie padał, co sprawi, że narciarze i snowboardziści będą mieć idealne warunki narciarskie. W kolejnych dniach ferii, zacznie padać śnieg, ale w małych ilościach. Nastąpi lekkie obniżenie temperatur, ale nie będą one spadać poniżej ­2 stopni Celsjusza.

Ogólnie, prognozy są bardzo dobre. Nareszcie, rozpocznie się zimowe szaleństwo Zakopiańczyków. Należy jednak pamiętać, że oprócz nas, ferie zimowe będą miały takie województwa jak: kujawsko­pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie i wielkopolskie, więc na stokach może być bardzo dużo narciarzy. Ferie zimowe czas zacząć!

Natalia


Powiązane artykuły

Artyści jako wolontariusze

15 stycznia odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym uczniowie naszej szkoły zebrali 28 025 zł

Czytaj więcej

Nasze sukcesy na „Lipie”

W październiku poznaliśmy listę laureatów Lipy 2010, konkursu poetyckiego odbywającego się w Bielsku Białej. Są nimi: Maciek Kiełpiński, Ewa Utracka, Aleksandra Chrobak, Zawiła Wiktoria, oraz Zuzanna Wiercioch, która od tego roku jest absolwentką naszej szkoły. […]

Czytaj więcej

Kasia Lassak na „Piosenkarni” w Krakowie

Katarzyna Lassak, uczennica naszej szkoły wystąpiła wraz z zakopiańskim zespołem CHUCHU w finale Ogólnopolskiego Konkursu Twórców i Wykonawców „Piosenkarnia” w Krakowie. Koncert odbył się 12 listopada na scenie PWST im. St. Wyspiańskiego. Impreza zorganizowana została […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content