ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Śnieżne dwa tygodnie!

14 lutego, w Zakopanem rozpoczęły się ferie zimowe, które potrwają do 2 marca. Zaraz po nich, uczniowie będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności narciarskie na szkolnych zawodach narciarskich, które odbędą się 4 marca na stoku pod Nosalem. Na zawody, uczniowie mogą zgłaszać się u swoich wychowawców.

W odróżnieniu do innych województw, mamy szczęście, ponieważ śniegu na ferie w Zakopanem nie będzie brakowało. Prognozy na ferie są bardzo dobre. W pierwszy tydzień ferii, a dokładnie od 14 do 19 lutego słońce będzie gościło nad Zakopanem codziennie. Temperatura będzie sięgała od 7 stopni do 6 stopni Celsjusza. Śnieg nie będzie padał, co sprawi, że narciarze i snowboardziści będą mieć idealne warunki narciarskie. W kolejnych dniach ferii, zacznie padać śnieg, ale w małych ilościach. Nastąpi lekkie obniżenie temperatur, ale nie będą one spadać poniżej ­2 stopni Celsjusza.

Ogólnie, prognozy są bardzo dobre. Nareszcie, rozpocznie się zimowe szaleństwo Zakopiańczyków. Należy jednak pamiętać, że oprócz nas, ferie zimowe będą miały takie województwa jak: kujawsko­pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie i wielkopolskie, więc na stokach może być bardzo dużo narciarzy. Ferie zimowe czas zacząć!

Natalia


Powiązane artykuły

Towarzystwo Pana Brzechwy

We wtorek, 26 listopada 2013 r.odbyła się wycieczka do Krakowa, uczniów klas I-III pod opieką p. Katarzyny Rogowskiej-wychowawczyni klasy I, p. Justyny Jasiorkowskiej-wychowawczyni klasy III oraz p. Tomasza Palucha, który pojechał w zastępstwie za p. […]

Czytaj więcej

Sztuka Nauki – rozmowa z panią Pauliną Zimak

W tym roku do bram naszej szkoły zawitały dwie nowe nauczycielki. Jedną z nich jest profesor Paulina Zimak nauczycielka chemii w klasach gimnazjalnych. Pani Paulina jest z nami niespełna miesiąc, więc możliwe, że nie każdy […]

Czytaj więcej

TELEPLENER KLASY VI

Dzisiaj informacje z pleneru w wersji przygotowanej przez klasę VI. Zapraszamy do oglądania.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content