ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Sonatiny w wykonaniu młodych pianistów

W piątek, 25 października 2013 r. w sali koncertowej naszej szkoły, odbyły się KONCERTY SONATIN w wykonaniu uczniów sekcji pianistycznej klas II i IV o godz. 15:30 oraz klas III i V o godz. 17:00. Organizatorką, a zarazem prowadzącą ten koncert była pani Anna Kurek, nauczycielka gry na fortepianie u nas w szkole.

Na scenie zaprezentowali się następujący uczniowie Szkoły Artystycznej: Julia Tycner, Emma Bachleda-Curuś, Jakub Zarycki i Maria Chyc – wszyscy przygotowani pod kierunkiem p. Anny Kurek oraz Hanna Brzosko w duecie z Zuzanną Śliwą i Maria Michniewska – uczennice p. Elżbiety Cukier, a także Jakub Dusik i Małgorzata Orawiec – oboje przygotowani przez p. Beatę Trzaskoś. Wystąpili także uczniowie z Popołudniowej Szkoły Muzycznej.  Koncert zorganizowany był dla rodziców i uczniów Szkoły Artystycznej i Państwowej Szkoły Muzycznej. Wszyscy wypadli znakomicie.

Emilia  i Julia Tycner


Powiązane artykuły

POSA TV – odcinek trzeci

Zapraszamy na kolejną edycję POSA TV przygotowana przez literatów z kl. IX. https://www.youtube.com/watch?v=N9ZWRfH2Zeg

Czytaj więcej

Plener Artystyczny Pieniny

W środę 13 maja o godzinie 8:00 klasy 4-6 wyruszyły na trzydniowy plener artystyczny „Trzy korony”.

Czytaj więcej

Następnym razem Biecz

Aleksandra Banak i Klaudia Wiśniowska oraz Paulina Mróz i Hanna Brzosko to pary, które podczas wtorkowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintona zajęły 1 miejsce. Zawody odbyły się 15 listopada 2016r. w Gimnazjum nr 2 w […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content