ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Sonatiny w wykonaniu młodych pianistów

W piątek, 25 października 2013 r. w sali koncertowej naszej szkoły, odbyły się KONCERTY SONATIN w wykonaniu uczniów sekcji pianistycznej klas II i IV o godz. 15:30 oraz klas III i V o godz. 17:00. Organizatorką, a zarazem prowadzącą ten koncert była pani Anna Kurek, nauczycielka gry na fortepianie u nas w szkole.

Na scenie zaprezentowali się następujący uczniowie Szkoły Artystycznej: Julia Tycner, Emma Bachleda-Curuś, Jakub Zarycki i Maria Chyc – wszyscy przygotowani pod kierunkiem p. Anny Kurek oraz Hanna Brzosko w duecie z Zuzanną Śliwą i Maria Michniewska – uczennice p. Elżbiety Cukier, a także Jakub Dusik i Małgorzata Orawiec – oboje przygotowani przez p. Beatę Trzaskoś. Wystąpili także uczniowie z Popołudniowej Szkoły Muzycznej.  Koncert zorganizowany był dla rodziców i uczniów Szkoły Artystycznej i Państwowej Szkoły Muzycznej. Wszyscy wypadli znakomicie.

Emilia  i Julia Tycner


Powiązane artykuły

Ratujemy Krupówki

W czwartek 20.11 literaci z klasy 3 gimnazjum POSA zorganizowali spotkanie z gimnazjalistami w naszej szkole artystycznej. Przedstawili dwa filmy pt.”Nie chcemy wstydzić się Krupówek”, w których pokazali naszą najsłynniejszą ulicę Zakopanego. W ten sposób […]

Czytaj więcej

Japoński dzień dziecka

Sztuka origami, japońskie pismo i filmy mangha przestały być tajemnicą dla naszych najmłodszych uczniów. Wszystko dzięki Dniu Dziecka zorganizowanemu w naszej szkole. Był to dzień japoński, podczas którego uczniowie uczestniczyli w specjalnych warsztatach poprowadzonych przez […]

Czytaj więcej

Bronuś – nasz poeto!

6. 12. 2013 r. w Dworcu Tatrzańskim odbył się Slam Poetycki – wielki finał warsztatów, które odbyły się w naszej szkole. Naszą nową gwiazdą został Bronek Gębik z klasy VII.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content