ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Spotkania ze sztuką

22.02.2019 r. klasa VII z panią Ewą Czerwieniec pojechała na wycieczkę do Karkowa. Głównym celem był spektakl w Krakowskiej Operze.

Uczniowie wyjechali z Zakopanego bardzo wcześnie rano, bo już o 11.00 rozpoczynał się spektakl baletowy w Operze Krakowskiej pt. „Dziadek do orzechów” (Piotra Czajkowskiego).
Kolejnym punktem wycieczki było obejrzenie wystawy „World Press Photo prezentujących tegorocznych laureatów tego ważnego konkursu fotograficznego. Wystawa prezentowana jest w Nowohuckim Centrum Kultury. Tam też nasi uczniowie zobaczyli wystawę prac Zdzisława Beksińskiego, która jest ekspozycją stałą w NCK.

Julia Tycner, red


Powiązane artykuły

Przyroda w obiektywie nagrodzona

Ewelina Szymusiak z klasy 2 gimnazjum zajęła 1 miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Przyroda w obiektywie”,w którym udział wzięli uczniowie z klas gimnazjalnych POSA w Zakopanem.

Czytaj więcej

Młodzi artyści

W poniedziałek 14 marca, w naszej szkole odbyła się audycja instrumentów strunowych. O godzinie 17.00 w sali koncertowej ZPSA zgromadzili się uczniowie w różnych kategoriach wiekowych. Artyści zaprezentowali nam po jednym z utworów, które przygotowali […]

Czytaj więcej

Wiosenny plener w zimowej aurze

Od 19 do 21 kwietnia klasy Iv, V i VI wybrały się na trzydniowy plener do Krynicy Zdrój. Mieszkali tam w pensjonacie „Prometówka”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content