ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Spotkania ze sztuką

22.02.2019 r. klasa VII z panią Ewą Czerwieniec pojechała na wycieczkę do Karkowa. Głównym celem był spektakl w Krakowskiej Operze.

Uczniowie wyjechali z Zakopanego bardzo wcześnie rano, bo już o 11.00 rozpoczynał się spektakl baletowy w Operze Krakowskiej pt. „Dziadek do orzechów” (Piotra Czajkowskiego).
Kolejnym punktem wycieczki było obejrzenie wystawy „World Press Photo prezentujących tegorocznych laureatów tego ważnego konkursu fotograficznego. Wystawa prezentowana jest w Nowohuckim Centrum Kultury. Tam też nasi uczniowie zobaczyli wystawę prac Zdzisława Beksińskiego, która jest ekspozycją stałą w NCK.

Julia Tycner, red


Powiązane artykuły

Sukcesy literatów na „Lipie”

Wśród laureatów tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Lipa” znalazło się wielu uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. Nasi uczniowie od lat biorą udział w tym konkursie i zawsze odnoszą spore sukcesy. Można więc powiedzieć, że jest to […]

Czytaj więcej

“Noworoczne” niespodzianki

Rok szkolny w naszej szkole rozpoczął się niespodziankami. Do grona pedagogicznego dołączyli nowi nauczyciele. Pojawiła się pani od fizyki, Irena Łukaszczyk, która przyszła do naszej szkoły w zastępstwie za panią Barbarę Łętowską-Hyłę, obecnie przebywającą na […]

Czytaj więcej

Najlepsi z niemieckiego

9 listopada b. r. w naszej szkole odbył się 1 etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content