ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Spotkania ze sztuką

22.02.2019 r. klasa VII z panią Ewą Czerwieniec pojechała na wycieczkę do Karkowa. Głównym celem był spektakl w Krakowskiej Operze.

Uczniowie wyjechali z Zakopanego bardzo wcześnie rano, bo już o 11.00 rozpoczynał się spektakl baletowy w Operze Krakowskiej pt. „Dziadek do orzechów” (Piotra Czajkowskiego).
Kolejnym punktem wycieczki było obejrzenie wystawy „World Press Photo prezentujących tegorocznych laureatów tego ważnego konkursu fotograficznego. Wystawa prezentowana jest w Nowohuckim Centrum Kultury. Tam też nasi uczniowie zobaczyli wystawę prac Zdzisława Beksińskiego, która jest ekspozycją stałą w NCK.

Julia Tycner, red


Powiązane artykuły

POSA o patriotyzmie

9 listopada o godzinie 11.00 w sali koncertowej odbyło się przedstawienie klas podstawowych od IV do VI. Zostało one stworzone z okazji Święta Niepodległości, więc domyśleć się można, że treści tego wydarzenia były patriotyczne. Dzieci […]

Czytaj więcej

Las w klasie

10.10.2017r. klasa druga gimnazjum urządziła sobie w sali swój własny las.

Czytaj więcej

Francuskie zmagania

W piątek (08.10.10) w naszej szkole odbył się konkurs języka francuskiego. Po raz pierwszy francuski zagościł na długiej liście konkursów, jakie są u nas przeprowadzane. Udział w zmaganiach językowych wzięło aż piętnaścioro uczniów, z czego […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content