ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Spotkania ze sztuką

22.02.2019 r. klasa VII z panią Ewą Czerwieniec pojechała na wycieczkę do Karkowa. Głównym celem był spektakl w Krakowskiej Operze.

Uczniowie wyjechali z Zakopanego bardzo wcześnie rano, bo już o 11.00 rozpoczynał się spektakl baletowy w Operze Krakowskiej pt. „Dziadek do orzechów” (Piotra Czajkowskiego).
Kolejnym punktem wycieczki było obejrzenie wystawy „World Press Photo prezentujących tegorocznych laureatów tego ważnego konkursu fotograficznego. Wystawa prezentowana jest w Nowohuckim Centrum Kultury. Tam też nasi uczniowie zobaczyli wystawę prac Zdzisława Beksińskiego, która jest ekspozycją stałą w NCK.

Julia Tycner, red


Powiązane artykuły

Sianożęty – „Echo Pleneru”, „Puls pleneru”, ART FM

Media wydawane podczas pleneru artystycznego w Sianożętach pod kierunkiem Ewy Czerwieniec: „Echo Pleneru” (literaci z klasy VII), „Puls Pleneru” (literaci z klasy IX), radio ART FM (literaci z klasy VIII).

Czytaj więcej

Militarne zainteresowania w klasie czwartej

W poniedziałek, 11 października w klasie 4 na lekcji wychowawczej z panią Agnieszką Warek – Leks odbyła się wystawa o tematyce wojskowej. Jeden z uczniów, Jędrek Ziach przyniósł i prezentował swoją kolekcję, która zawierała  między […]

Czytaj więcej

Pomysłowe dynie

Klasa III, VIII i i V zostały zwycięzcami holloweenowego konkursu na „najciekawszą dynię”. Jego organizatorem był samorząd szkolny pod opieką pani Karoliny Sikorskiej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content