ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Stwory, potwory i inne zmory

Franek Wierzejski, Marat Harasimowicz oraz Maksymilian Bienias zostali zwycięzcami tegorocznego szkolnego konkursu na najlepsze halloweenowe przebranie zorganizowanego podczas spotkania z kulturą krajów anglojęzycznych, które odbyło się w czwartek, 28 października.Spotkanie z kulturą krajów anglojęzycznych przygotowane zostało przez klasę 8 pod kierownictwem  Pani Karoliny Sikorskiej. Na początku wyświetlona została prezentacja, z której uczniowie dowiedzieli się różnych informacji na temat święta halloween. W ramach zabaw, przeprowadzono krótki quiz, pojawiły się takie zabawy, jak apple bobbing czy tańczenie na gazetach. Głównym punktem programu był konkurs na najlepszy kostium. 

W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zajął Franciszek Wierzejski (klasa III), drugie Oliwia Szymoniak (klasa III), trzecie Sandra Leśnicka (klasa I). Wyróżnienie otrzymał Jasiek Para (klasa III). W kategorii klas IV-VI wygrał Marat Harasimowicz (klasa VI), drugie miejsce zajęła Zosia Marchalewicz (klasa IV), trzecie Wanda Wierzejska (klasa VI). Wyróżnienie otrzymała Kamila Gut (klasa V). W kategorii klas VII-VIII pierwsze miejsce otrzymał Maksymilian Bienias (klasa VII), drugie Martyna Laszczyk oraz Zofia Ziobrowska (klasa VIII), trzecie Franek Budz (klasa VII). Wyróżnienie otrzymała Magdalena Gąsienica-Sieczka (klasa VIII). W jury zasiadły pani Katarzyna Rogowiec, pani Agnieszka Warek-Leks oraz pani Karolina Jędrysiak.

tekst i fot. Maria Bochnak, kl. VIII      

Halloween 2021

Zdjęcie 1 z 7

   

                                                                                                                                        


Powiązane artykuły

Karnawał czas zacząć!

W piątek, 24 stycznia 2014r. o godzinie 11:00 w sali koncertowej naszej szkoły odbył się koncert w wykonaniu uczniów klasy I POSA. Zgodnie ze szkolną tradycją „pierwszaki” zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne w strojach karnawałowych. Po koncercie […]

Czytaj więcej

Nieznane zakamarki historii

15 grudnia 2010 roku, dwóch uczniów naszej szkoły: Aleksandra Chrobak i Konrad Jonek, wraz z panią od historii, Ireną Świerczyńską udali się do Gimnazjum numer 1 w Zakopanem, aby napisać II etap olimpiady historycznej. Uczniowie […]

Czytaj więcej

Sen o nowoczesnej sztuce

W środę 7 maja 2014 r. klasa II gimnazjum pod opieką pana Mirosława Nadymusa- nauczyciela matematyki w POSA, wyjechała na wycieczkę do Krakowa.

Czytaj więcej
Skip to content