ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Sukcesy literackie

Miniony miesiąc przyniósł naszej szkole sporo dobrych wiadomości o sukcesach naszych uczniów w konkursach literackich.

Daria Siewierska i Mikołaj Motyka z klasy IV zostali laureatami w XXX Międzynarodowym Konkursie Literackim Twórczości Dzieci  i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku. Oboje wyróżnienie zostali w kategorii „poezja”. Daria za wiersz „Powietrze było ciepłe” a Mikołaj za wiersz pt „Góry”.

Kolejny sukces odnieśliśmy w IX konkursie „Na tatrzańskim szlaku”. Tu wyróżnienia otrzymały Maria Michniewska z klasy V i Barbara Malik z klasy VI.

Uczniowie przygotowywali się do konkursów pod kierunkiem pani Agnieszki Warek.

Gratulujemy!

(red)


Powiązane artykuły

Nasza absolwentka w „Bitwie na głosy”

Basia Gąsienica Giewont, absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej dostała się do popularnego programu telewizyjnego „Bitwa na głosy”. Będzie walczyć w drużynie Piotra Rubika. Basia po ukończeniu naszej szkoły rozwija dalej swoje zamiłowania artystyczne, ze szczególnym […]

Czytaj więcej

Młodzi kucharze w stylu azjatyckim

W środę 4 czerwca 2014 r. w naszej szkole odbył się ,,Dzień Azjatycki”. Przygotowania do tego święta rozpoczęły się już o godz. 8:00 rano. Zwycięzcami przeprowadzonego podczas imprezy konkursu zostali: Zofia Zielińska, Marcelina Jasińska, Szymon […]

Czytaj więcej

Charytatywnie na święta

8 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w kiermaszu świątecznym na Placu Niepodległości w Zakopanem, sprzedając tam własnoręcznie wykonane prace plastyczne. Wszystkim przyświecały cele charytatywne. Kiermasz organizował Urząd Miasta.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content