ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Sukcesy literackie

Miniony miesiąc przyniósł naszej szkole sporo dobrych wiadomości o sukcesach naszych uczniów w konkursach literackich.

Daria Siewierska i Mikołaj Motyka z klasy IV zostali laureatami w XXX Międzynarodowym Konkursie Literackim Twórczości Dzieci  i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku. Oboje wyróżnienie zostali w kategorii „poezja”. Daria za wiersz „Powietrze było ciepłe” a Mikołaj za wiersz pt „Góry”.

Kolejny sukces odnieśliśmy w IX konkursie „Na tatrzańskim szlaku”. Tu wyróżnienia otrzymały Maria Michniewska z klasy V i Barbara Malik z klasy VI.

Uczniowie przygotowywali się do konkursów pod kierunkiem pani Agnieszki Warek.

Gratulujemy!

(red)


Powiązane artykuły

Kino również sztuką

Uczniowie z fakultetu plastycznego z naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczenia w artystycznym wydarzeniu, jakim był Pokaz Filmów o sztuce.

Czytaj więcej

Zapraszamy na wernisaż poplenerowej wystawy

Towarzystwo Edukacji Artystycznej, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna, Rada Rodziców POSA zapraszają na wernisaż poplenerowej wystawy prac uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w Zakopanem, który odbędzie się 25 października 2010, o godz. 17 w Galerii Szkolnej […]

Czytaj więcej

Wystawa w Galerii – Dom dr Kraszewskiego

W Galerii – Dom dr Kraszewskiego można zobaczyć wystawę prezentującą prace plastyczne nagrodzone w szkolnym konkursie plastycznym pt. „Miłość i pokój” oraz prace uczestników konkursu fotograficznego pt. „Człowiek i jego pasja”. Podczas wernisażu, który odbył […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content