ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Sukcesy literatów na „Lipie”

Wśród laureatów tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Lipa” znalazło się wielu uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. Nasi uczniowie od lat biorą udział w tym konkursie i zawsze odnoszą spore sukcesy. Można więc powiedzieć, że jest to naszą szkolną tradycją. W tym roku kultywowali ją: Anna Grzegorczyk („Lubię globus…”), Agnieszka Utracka ( „Nie mogę spać…”), Karolina Fedorowicz ( „But”), Anna Lassak („Czekamy na prezenty”), Anna Gąsienica-Byrcyn („To jest zima”), Rufin Podleśny („Rycerz”), Klemens Hubicki („Kuźnia”), Agnieszka Król-Józaga („Niebiańskie zabawy Zeusa”), Jan Kudasik („Orkiestra”).

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Agat.


Powiązane artykuły

Karolcia w krakowskim tramwaju

8 listopada klasy II i III z naszej szkoły odwiedziły Kraków.

Czytaj więcej

Akademia Pana Kleksa

4 kwietnia w Teatrze Witkacego w Zakopanem odbyło się przedstawienie pt. „Akademia pan Kleksa”. Spektakl zobaczyli uczniowie z V i VI klasy naszej szkoły.

Czytaj więcej

Muzyczna rozgrzewka, Żywiec wytypowany

28 marca br. w poniedziałek o godzinie 16.00 w naszej szkole odbyła się audycja muzyczna skrzypiec, wiolonczeli i akordeonu. Na audycji pojawiło się wielu wykonawców zarówno z POSA jak i ZSM. Wśród nich, jako przedstawicielka […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content