ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Sukcesy literatów na „Lipie”

Wśród laureatów tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Lipa” znalazło się wielu uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. Nasi uczniowie od lat biorą udział w tym konkursie i zawsze odnoszą spore sukcesy. Można więc powiedzieć, że jest to naszą szkolną tradycją. W tym roku kultywowali ją: Anna Grzegorczyk („Lubię globus…”), Agnieszka Utracka ( „Nie mogę spać…”), Karolina Fedorowicz ( „But”), Anna Lassak („Czekamy na prezenty”), Anna Gąsienica-Byrcyn („To jest zima”), Rufin Podleśny („Rycerz”), Klemens Hubicki („Kuźnia”), Agnieszka Król-Józaga („Niebiańskie zabawy Zeusa”), Jan Kudasik („Orkiestra”).

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Agat.


Powiązane artykuły

Kasia Lipińska dołączyła do „Midnight”

Jutro (26 lutego) o godzinie 19:30 odbędzie się internetowa audycja Radia Opole. Nie będzie to audycja obojętna dla naszej szkoły. W audycji tej zaśpiewa zakopiański zespół „Midnight” z nową wokalistką, Katarzyną Lipińską, uczennicą klasy 3 […]

Czytaj więcej

Artyści także wolontariuszami!

W niedzielę 11 stycznia odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Na ulicę miast wyszły setki tysięcy wolontariuszy, w tym gimnazjaliści naszej szkoły.

Czytaj więcej

Przyszłość w kawałku wosku

30 listopada, po południu uczniowie klasy VI wcielili się na chwilę we wróżki i wróżbitów. Spędzili wspólnie Andrzejkowy wieczór sięgając po tradycyjne zabawy i wróżby.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content