ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Świąteczne życzenia z intencją od klasy piątej

Drodzy mieszkańcy Zakopanego,

Życzę Wam lepszych polityków, dużo terenów zielonych a przede wszystkim wyeliminowania smogu.

Oliwka

Drodzy uczniowie POSA,

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam, abyście mogli szybko wrócić do naszej szkoły. Życzę Wam też gorących cateringów lub obiadów w nowej szkole i dużo uśmiechu!

Marysia

Całej Polsce życzę, aby minął smog. żeby ludzie mało zarabiający więcej zarabiali. Uczniom życzę samych piątek i szóstek.

Franek

Drodzy uczniowie POSA,

życzę Wam, żeby nasza szkoła była już na zawsze dla nas, żeby w nowej szkole był sklepik, żeby wróciły do nas panie kucharki, żeby święta były najlepszymi świętami w Waszym życiu.

Maja

Drodzy uczniowie POSA,

z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzę Wam abyście założyli szkolny zielnik, spróbowali swoich sił do założenia kółka teatralnego. Życzę Wam, abyście wesoło wrócili do naszej wyremontowanej szkoły, życzę Wam losowania szczęśliwego numerku codziennie, aby obiady były smaczne.

Amelka

Drodzy uczniowie POSA,

W tegoroczne święta życzę Wam byście dostawali dobre oceny, by tegoroczny Sylwester był dla Was niezapomniany i byście dobrze się bawili na szkolnym kolędowaniu. Wesołych  Świąt!

Magda

Jak po niebie sunące obłoki

takie też przytulne święta rodzinne.

I właśnie tego Wam życzymy

by Wasze marzena się spełniły.

I Wasze rodziny zdrowe były,

Byście się z nimi w te święta cieszyli

I twarze Wasze się rozpromieniły.

Życzymy Wam 

czystego powietrza

puszystego śniegu

Basia

Życzę uczniom naszej szkoły, by dobrze pełnili swoje obowiązki i dbali o to, by nasza szkoła była. W tę magię świąt życzę Wam dobrych ocen i wspaniale spędzonej wigilii. Życzę też, by nasza nowa szkoła była dla nas miejscem dobrych wspomnień.

Martyna

Drodzy uczniowie POSA,

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim życzenia spokojnych radosnych, rodzinnych świąt, abyście wszyscy mieli swój ciepły kąt w naszej nowej szkole, w której muzyka tyka co dnia.

Zosia

Z okazji nadchodzących świąt chciałabym Wam złożyć życzenia żebyście wrócili do szkoły po świętach wypoczęci. Żebyście mieli lepsze obiady, bo większość z Was je wyrzuca a tak nie może być. Mało osób je je i potem chodzicie głodni. Zmieńcie to. Myślę, że Wam się to uda.

Wiktoria

Kochana szkoło,

Życzę Ci następnych zdolnych uczniów, żeby w Twoich ścianach nadal brzmiała piękna muzyka, wiele nowych cudownych prac oraz, żebyś była matką nieodkrytych dotychczas talentów.

Muzycznych świąt

Natalia


Powiązane artykuły

Święto Nauki

W dniach 7-8 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem odbył Festiwal Nauki, w którym udział wzięło dwóch uczniów naszej szkoły – Andrzej Gut – Mostowy i Bronisław Gębik.

Czytaj więcej

Jezu, dlaczego nam to zrobiłeś

23 lutego odwiedził naszą szkołę dziennikarz Tygodnika Podhalańskiego, Jerzy Jurecki. Opowiadał nam o jego pobycie na Haiti po trzęsieniu ziemi i o potędze tragedii jaka tam miała miejsce. Wszystkim oczy zrobiły się szklane, gdy pan […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content