ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Święta przed świętami

17 grudnia w naszej szkole odbyły się trzy wigilię klasowe.

Piątek był ostatnim dniem w szkole przed ponownym rozpoczęciem nauki zdalnej, dlatego klasa 6,7 i 8  sprawiły sobie tą małą przyjemność i zorganizowały wspólny posiłek. Klasy te świętowały o podobnej porze, jednak w różnych pomieszczeniach ze swoimi wychowawcami. Wyjątkiem była klasa 6, do której wychowawca dojść nie mógł, przez co wigilię przygotowali na lekcji języka polskiego. Uczniowie nie mieli dużo czasu, dlatego rodzice pomagali w przywożeniu posiłków. Każdy czuł świąteczną atmosferę, dzięki przyjaznemu nastrojowi. Klasa ósma pozostała  przy wielkim stole jeszcze na następnej lekcji i zapraszała nauczyciela do spróbowania potraw.

tekst i fot. Barbara Kowalska, kl. VIII


Powiązane artykuły

Japoński dzień dziecka

Sztuka origami, japońskie pismo i filmy mangha przestały być tajemnicą dla naszych najmłodszych uczniów. Wszystko dzięki Dniu Dziecka zorganizowanemu w naszej szkole. Był to dzień japoński, podczas którego uczniowie uczestniczyli w specjalnych warsztatach poprowadzonych przez […]

Czytaj więcej

Filmowo dla placu zabaw

Pod koniec kwietnia w naszej szkole był nagrywany spot reklamujący Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Artystyczną. Filmik został wysłany na konkurs organizowany przez firmę „NIVEA”. Do wygrania jest plac zabaw dla szkoły.

Czytaj więcej

Wyczerpujący dystans

30 września odbyła się międzyszkolna sztafeta na 800 metrów. Nasza szkoła wystawiła sztafetę w kategorii gimnazjum dziewczyny. Reprezentantki szkoły zajęły 5 miejsce.

Czytaj więcej
Skip to content