ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Święta przed świętami

17 grudnia w naszej szkole odbyły się trzy wigilię klasowe.

Piątek był ostatnim dniem w szkole przed ponownym rozpoczęciem nauki zdalnej, dlatego klasa 6,7 i 8  sprawiły sobie tą małą przyjemność i zorganizowały wspólny posiłek. Klasy te świętowały o podobnej porze, jednak w różnych pomieszczeniach ze swoimi wychowawcami. Wyjątkiem była klasa 6, do której wychowawca dojść nie mógł, przez co wigilię przygotowali na lekcji języka polskiego. Uczniowie nie mieli dużo czasu, dlatego rodzice pomagali w przywożeniu posiłków. Każdy czuł świąteczną atmosferę, dzięki przyjaznemu nastrojowi. Klasa ósma pozostała  przy wielkim stole jeszcze na następnej lekcji i zapraszała nauczyciela do spróbowania potraw.

tekst i fot. Barbara Kowalska, kl. VIII


Powiązane artykuły

I żaby im zakumkały

Klasa VII podczas lekcji wychowawczej odwiedziła Miejską Galerię Sztuki. Okazja była szczególna, gdyż zobaczyli wystawę artystów, którzy znani im są również z zajęć w naszej szkole.

Czytaj więcej

Prezydent Stefan Żeromski

23 listopada 2018 r. o godzinie 15:00 w sali świetlicy szkolnej odbył się wykład dr Macieja Pinkwarta, nauczyciela literatury w naszej szkole. Spotkanie odbyło się  pod tytułem „Prezydent Stefan Żeromski” a pretekstem były obchody 100-lecia odzyskania […]

Czytaj więcej
Skip to content