ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Święto duchów

29 października, w naszej szkole, odbyło się Halloween organizowane przez klasę 3 gimnazjum, panią Karolinę Sikorską i panią Magdalenę Łukasik. Podczas zabawy odbyły się różnego rodzaju tematyczne konkursy, między innymi na najciekawsze przebranie.

W kostiumowym konkursie nagrodzono:

W kategorii 1-3: Dalilę Harasimowicz

W kategorii 4-6: Szczepana Mendoń i Franka Kudasika

W kategorii klas gimnazjalnych: Bronka Gębika.

Uczestnicy mogli wystartować też w zabawach, takich jak wyławianie jabłek z wody, quizie na odgadnięcie filmu z wyświetlanego na projektorze jego fragmentu i losowaniu zadań z nawiedzonego kapelusza. Można też było zobaczyć występ klasy 1 gimnazjum przedstawiający historię zwyczaju Halloween. Prowadzącymi imprezę były Marysia Buńda i Martyna Kasprzycka z klasy 3 gimnazjum

Aga


Powiązane artykuły

Popularność to nie wszystko

W tym roku nasze „Topiki”, czyli konkurs na najpopularniejszego ucznia naszej szkoły będzie odbywał się pod hasłem „Hawaje”. Finał zapowiedziano na 27 maja 2015 w Sali koncertowej, w budynku PSM o godzinie 10.00.

Czytaj więcej

Ratujemy Krupówki

W czwartek 20.11 literaci z klasy 3 gimnazjum POSA zorganizowali spotkanie z gimnazjalistami w naszej szkole artystycznej. Przedstawili dwa filmy pt.”Nie chcemy wstydzić się Krupówek”, w których pokazali naszą najsłynniejszą ulicę Zakopanego. W ten sposób […]

Czytaj więcej

Laury dla najlepszych poetów

W piątek, 28 marca 2014 r. w auli naszej szkoły odbyła się Gala Poezji. Zwycięzcami tegorocznego konkursu zostali: Mikołaj Motyka, Antonina Kudasik oraz Kacper Hubicki.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content