ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Szalone Tańce

„Choć nie było wielu osób, to zabawa i tak była świetna!”- tak mówi uczennica klasy 2 gimnazjum Magdalena Smolińska, o dyskotece, która odbyła się 14 stycznia w naszej szkole.

Zabawa zaczęła się już o godzinie 18. Wtedy bawiły się klasy 4-6, natomiast od 19.30- 21 salę nr 10 opanowali gimnazjaliści. Dyskoteka została zorganizowana przez samorząd szkolny, z pomocą Pani Ireny Świerczyńskiej i Pani Justyny Jasiorkowskiej. Naszymi uczniami opiekowali się ich wychowawcy oraz Pani Liliana Florek i Pani Lidia Rosińska. Dj’ami zostali Jan Kudasik z klasy 3 gim i Klimek Bachleda z tej samej klasy. Repertuar, który wybrali był bardzo zróżnicowany (zaczynając od disco- polo, a kończąc na muzyce elektronicznej). Podczas dyskoteki klas 4-6, niektórych ciężko było zaciągnąć do tańca, jednak temu zaradzili Magdalena Smolińska z klasy 2 gim i Bronek Gębik z klasy 3 gim, którzy zostali wodzirejami. W ich wykonaniu mogliśmy zobaczyć karaoke oraz grupowe tańce. Gimnazjaliści już nie potrzebowali ich pomocy, sami się świetnie bawili, tańcząc bez przerwy, przez prawie półtorej godziny. Podczas, niektórych piosenek do tańca dołączyli nawet nauczyciele! Mimo tego, że frekwencja nie była największa to zabawę można uznać za udaną.

Ola Banak


Powiązane artykuły

Japoński dzień dziecka

Sztuka origami, japońskie pismo i filmy mangha przestały być tajemnicą dla naszych najmłodszych uczniów. Wszystko dzięki Dniu Dziecka zorganizowanemu w naszej szkole. Był to dzień japoński, podczas którego uczniowie uczestniczyli w specjalnych warsztatach poprowadzonych przez […]

Czytaj więcej

Nietypowa lekcja historii muzyki

17 maja klasy gimnazjalne wybrały się do Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi Atma w Zakopanem. Tytuł tych zajęć zrealizowanych w ramach lekcji z Historii Muzyki nosił nazwę ,,W zakopiańskim stylu”.

Czytaj więcej

Żyjąca klasa – III g

6 kwietnia uczniowie z trzeciej klasy gimnazjalnej naszej szkoły na dwie godziny ​zamienili zakopiańskie Krupówki w teatr, gdzie Oni sami stali się aktorami a widownią zostali przypadkowi przechodnie.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content