ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Szalone Tańce

„Choć nie było wielu osób, to zabawa i tak była świetna!”- tak mówi uczennica klasy 2 gimnazjum Magdalena Smolińska, o dyskotece, która odbyła się 14 stycznia w naszej szkole.

Zabawa zaczęła się już o godzinie 18. Wtedy bawiły się klasy 4-6, natomiast od 19.30- 21 salę nr 10 opanowali gimnazjaliści. Dyskoteka została zorganizowana przez samorząd szkolny, z pomocą Pani Ireny Świerczyńskiej i Pani Justyny Jasiorkowskiej. Naszymi uczniami opiekowali się ich wychowawcy oraz Pani Liliana Florek i Pani Lidia Rosińska. Dj’ami zostali Jan Kudasik z klasy 3 gim i Klimek Bachleda z tej samej klasy. Repertuar, który wybrali był bardzo zróżnicowany (zaczynając od disco- polo, a kończąc na muzyce elektronicznej). Podczas dyskoteki klas 4-6, niektórych ciężko było zaciągnąć do tańca, jednak temu zaradzili Magdalena Smolińska z klasy 2 gim i Bronek Gębik z klasy 3 gim, którzy zostali wodzirejami. W ich wykonaniu mogliśmy zobaczyć karaoke oraz grupowe tańce. Gimnazjaliści już nie potrzebowali ich pomocy, sami się świetnie bawili, tańcząc bez przerwy, przez prawie półtorej godziny. Podczas, niektórych piosenek do tańca dołączyli nawet nauczyciele! Mimo tego, że frekwencja nie była największa to zabawę można uznać za udaną.

Ola Banak


Powiązane artykuły

Pierwszy „normalny” tydzień

Już minął pierwszy tydzień nauki w szkole. Przez ostatnie tygodnie klasy 5-8 uczyły się przez internet. Na szczęście w poniedziałek, 21.02 wszyscy uczniowie spotkali się w szkole i jak na razie nie zapowiada się na […]

Czytaj więcej

Chemią malowane

 21.02.2019 r. klasa III gimnazjum wraz z pięcioma osobami z klasy VIII pojechała do Krakowa na jednodniową wycieczkę, której celem były warsztaty chemiczne „Chemią malowane”.

Czytaj więcej

Powrót z pleneru – Echo Poddąbia

Uczniowie naszej szkoły wrócili z wrześniowego pleneru artystycznego, który w tym roku odbywał się w Poddąbiu. Grupa literacka z klasy VII zajmowała się wydawaniem plenerowej gazety pt. „Echo Pleneru”. Zapraszamy do lektury, dzięki której będzie […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content