ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Szalone Tańce

„Choć nie było wielu osób, to zabawa i tak była świetna!”- tak mówi uczennica klasy 2 gimnazjum Magdalena Smolińska, o dyskotece, która odbyła się 14 stycznia w naszej szkole.

Zabawa zaczęła się już o godzinie 18. Wtedy bawiły się klasy 4-6, natomiast od 19.30- 21 salę nr 10 opanowali gimnazjaliści. Dyskoteka została zorganizowana przez samorząd szkolny, z pomocą Pani Ireny Świerczyńskiej i Pani Justyny Jasiorkowskiej. Naszymi uczniami opiekowali się ich wychowawcy oraz Pani Liliana Florek i Pani Lidia Rosińska. Dj’ami zostali Jan Kudasik z klasy 3 gim i Klimek Bachleda z tej samej klasy. Repertuar, który wybrali był bardzo zróżnicowany (zaczynając od disco- polo, a kończąc na muzyce elektronicznej). Podczas dyskoteki klas 4-6, niektórych ciężko było zaciągnąć do tańca, jednak temu zaradzili Magdalena Smolińska z klasy 2 gim i Bronek Gębik z klasy 3 gim, którzy zostali wodzirejami. W ich wykonaniu mogliśmy zobaczyć karaoke oraz grupowe tańce. Gimnazjaliści już nie potrzebowali ich pomocy, sami się świetnie bawili, tańcząc bez przerwy, przez prawie półtorej godziny. Podczas, niektórych piosenek do tańca dołączyli nawet nauczyciele! Mimo tego, że frekwencja nie była największa to zabawę można uznać za udaną.

Ola Banak


Powiązane artykuły

A co Ty tam robisz?

W imieniu pana Jacka Hołego, naszego nauczyciela rysunku i malarstwa zapraszamy na finisaż wystawy, w której bierze udział. Wśród wystawiających artystów znajdziemy  także naszych absolwentów. Poniżej zaproszenie organizatorów wydarzenia.

Czytaj więcej

Historyczna ciekawość klasy 8

4 marca 2022r. klasa 8 odbyła wycieczkę  do Auschwitz. Było to ciężkie przeżycie dla każdego z uczniów zwiedzać dawny obóz koncentracyjny, ale klasa 8 stanęła na wysokości zadania i zdała test dojrzałości.

Czytaj więcej

Junior reporter: Artyści w górach

W dniu 11.06.2014 klasy 1,2 i 3 pojechały na plener w góry na Halę Gąsienicową do Schroniska ,,Murowaniec”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content