ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Szalone Tańce

„Choć nie było wielu osób, to zabawa i tak była świetna!”- tak mówi uczennica klasy 2 gimnazjum Magdalena Smolińska, o dyskotece, która odbyła się 14 stycznia w naszej szkole.

Zabawa zaczęła się już o godzinie 18. Wtedy bawiły się klasy 4-6, natomiast od 19.30- 21 salę nr 10 opanowali gimnazjaliści. Dyskoteka została zorganizowana przez samorząd szkolny, z pomocą Pani Ireny Świerczyńskiej i Pani Justyny Jasiorkowskiej. Naszymi uczniami opiekowali się ich wychowawcy oraz Pani Liliana Florek i Pani Lidia Rosińska. Dj’ami zostali Jan Kudasik z klasy 3 gim i Klimek Bachleda z tej samej klasy. Repertuar, który wybrali był bardzo zróżnicowany (zaczynając od disco- polo, a kończąc na muzyce elektronicznej). Podczas dyskoteki klas 4-6, niektórych ciężko było zaciągnąć do tańca, jednak temu zaradzili Magdalena Smolińska z klasy 2 gim i Bronek Gębik z klasy 3 gim, którzy zostali wodzirejami. W ich wykonaniu mogliśmy zobaczyć karaoke oraz grupowe tańce. Gimnazjaliści już nie potrzebowali ich pomocy, sami się świetnie bawili, tańcząc bez przerwy, przez prawie półtorej godziny. Podczas, niektórych piosenek do tańca dołączyli nawet nauczyciele! Mimo tego, że frekwencja nie była największa to zabawę można uznać za udaną.

Ola Banak


Powiązane artykuły

Młodzi poeci odberali nagrody

W piątek, 22.10.2010 roku, dwie uczennice naszej szkoły: Aleksandra Chrobak i Wiktoria Zawiła z klasy III gimnazjum pojechały wraz ze swoimi rodzicami odebrać nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Poezji i Prozy „Lipa”. Nagrody w tym roku […]

Czytaj więcej

Zakopane Wild Art Weekend 8-9 kwietnia 2016 r.

W imieniu prowadzącego w naszej szkole zajęcia z rysunku i malarstwa, pana Jacka Hołego serdecznie zapraszamy na niezwykle ciekawe wydarzenie artystyczne. Wśród artystów biorących w nim udział jest nie tylko nasz obecny nauczyciel, ale również […]

Czytaj więcej

Szalony Ludwik wita POSĘ!

W dniach 26-30 maja odbył się plener zagraniczny gimnazjalistów, podczas którego nasi uczniowie zwiedzili najważniejsze miasta bawarskie.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content