ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Szkolna demokracja

Dzisiaj w naszej szkole odbędą się wybory do samorządu szkolnego. Tym razem organizowane one będą przez Panią Irenę Świerczyńską i klasę 2 gimnazjum.

Do dnia 8 października klasy od 2 do 9 miały wyznaczyć po dwóch . Kampania wyborcza mogła odbywać się tylko w wyznaczonych miejscach (plakaty nie mogły wisieć na ścianach np. w łazience). Dzisiaj pierwsza część wyborów – prezentacja kandydatów (nie dłużej niż 3 min. każdy). Od teraz obowiązywać będzie cisza wyborcza i wszystkie plakaty mają zniknąć. 16 października odbędą się wybory. Wszystkim biorącym udział w wyborach przypominamy że zaznaczamy we wskazanym miejscu znakiem „X”. 17 października ogłosimy wyniki.

Alicja


Powiązane artykuły

Artyści także wolontariuszami!

W niedzielę 11 stycznia odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Na ulicę miast wyszły setki tysięcy wolontariuszy, w tym gimnazjaliści naszej szkoły.

Czytaj więcej

Powiało strachem w naszej szkole…

27 października br. w naszej szkole, za przykładem starej tradycji celtyckiej odbyło się doroczne święto stricte amerykańskie, lecz popularne na całym Świecie – Halloween. Od samego rana na korytarzach napotykało się mumie, duchy, czarownice czy […]

Czytaj więcej

Półroczne popisy

10 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej (Gimnazjum nr.2) odbyła się „Półroczna Audycja Świąteczna” sekcji instrumentów dętych oraz zespołów wokalnych.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content