ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tajemnice fotografii otworkowej

10 grudnia, zamiast uczyć się, jak na co dzień, klasa VI szkoły podstawowej poznawała tajniki fotografii otworkowej. Przewodnikiem po tej niezwykłej krainie fotografii był pan Bogdan Kiwak.

Klasa VI ze zniecierpliwieniem czekała, aż nadejdzie godzina 11. Ponieważ właśnie o tej godzinie miały rozpocząć się warsztaty. Kiedy wreszcie ta godzina nadeszła okazało się, że zamiast wykładu będą zajęcia praktyczne. Po krótkim wyjaśnieniu jak uczniowie będą robić zdjęcia, wszyscy wyszli na podwórko i tam prze około 15 minut robili zdjęcia. Takich wyjść było cztery. Każde z nich przyniosło niesamowite efekty. Zdjęcia po każdym wyjściu były wywoływane w klasie. Prawie wszystkie wyszły  niesamowicie.

Fotografia otworkowa jest bardzo ciekawa. Jest to coś nowego, coś o czym nigdy jeszcze nie słyszałam. Bardzo ją polubiłam. Cieszę się, że nasza szkła organizuje tego typu zajęcia– stwierdziła Justyna Mazuś, uczennica klasy VI.

Antonina Kudasik, kl. VIPowiązane artykuły

Dla marszałka Piłsudskiego

10 listopada nasi uczniowie wzięli udział w XXIV Sztafetowym Biegu Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego. Sztafeta z podstawówki zajęła ósme miejsce, a grupa z gimnazjum szóste.

Czytaj więcej

Półmetkowe arcydzieła

Od początku lutego 2015 w holu budynku szkoły muzycznej można oglądać wystawę prac plastycznych. Stworzyli ją uczniowie naszej szkoły klas III, VI, VII, VIII i IX.

Czytaj więcej

Epidemie krążą po szkole

Naszą szkołę opętała ostatnio epidemia. Wielu uczniów oraz nauczycieli choruje. W większości są to przeziębienia, jednak nieobecności uczniów oraz nauczycieli opóźniają realizację programu. Wszystko zaczęło się po plenerze, a właściwie już na plenerze. Krążą plotki, […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content