ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tajemnice fotografii otworkowej

10 grudnia, zamiast uczyć się, jak na co dzień, klasa VI szkoły podstawowej poznawała tajniki fotografii otworkowej. Przewodnikiem po tej niezwykłej krainie fotografii był pan Bogdan Kiwak.

Klasa VI ze zniecierpliwieniem czekała, aż nadejdzie godzina 11. Ponieważ właśnie o tej godzinie miały rozpocząć się warsztaty. Kiedy wreszcie ta godzina nadeszła okazało się, że zamiast wykładu będą zajęcia praktyczne. Po krótkim wyjaśnieniu jak uczniowie będą robić zdjęcia, wszyscy wyszli na podwórko i tam prze około 15 minut robili zdjęcia. Takich wyjść było cztery. Każde z nich przyniosło niesamowite efekty. Zdjęcia po każdym wyjściu były wywoływane w klasie. Prawie wszystkie wyszły  niesamowicie.

Fotografia otworkowa jest bardzo ciekawa. Jest to coś nowego, coś o czym nigdy jeszcze nie słyszałam. Bardzo ją polubiłam. Cieszę się, że nasza szkła organizuje tego typu zajęcia– stwierdziła Justyna Mazuś, uczennica klasy VI.

Antonina Kudasik, kl. VIPowiązane artykuły

Poetyckie nominacje

Już wiemy, że Wielka Gala Poezji, coroczne święto poezji w naszej szkole odbędzie się 28 marca 2014 roku. To dobra wiadomość, bo wszystko wskazywało na to, że w tym roku Gali nie będzie.

Czytaj więcej

Śniadanko w piątej klasie

Pani Karolina Jędrysiak swojej klasie V zorganizowała ciekawą, pouczającą i … smaczną lekcję wychowawczą. Uczniowie dowiedzieli się jak prawidłowo się odżywiać. Zajęcia były nie tylko teoretyczne, ale i praktyczne. Było pysznie! (red)

Czytaj więcej

Mamo, mamo! Ja już gram!

31 maja w sali koncertowej odbył się koncert dla mam z okazji ich święta. Na takie uroczyste spotkanie zaprosili swoje mamy uczniowie z I klasy.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content