ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tajemnice fotografii otworkowej

10 grudnia, zamiast uczyć się, jak na co dzień, klasa VI szkoły podstawowej poznawała tajniki fotografii otworkowej. Przewodnikiem po tej niezwykłej krainie fotografii był pan Bogdan Kiwak.

Klasa VI ze zniecierpliwieniem czekała, aż nadejdzie godzina 11. Ponieważ właśnie o tej godzinie miały rozpocząć się warsztaty. Kiedy wreszcie ta godzina nadeszła okazało się, że zamiast wykładu będą zajęcia praktyczne. Po krótkim wyjaśnieniu jak uczniowie będą robić zdjęcia, wszyscy wyszli na podwórko i tam prze około 15 minut robili zdjęcia. Takich wyjść było cztery. Każde z nich przyniosło niesamowite efekty. Zdjęcia po każdym wyjściu były wywoływane w klasie. Prawie wszystkie wyszły  niesamowicie.

Fotografia otworkowa jest bardzo ciekawa. Jest to coś nowego, coś o czym nigdy jeszcze nie słyszałam. Bardzo ją polubiłam. Cieszę się, że nasza szkła organizuje tego typu zajęcia– stwierdziła Justyna Mazuś, uczennica klasy VI.

Antonina Kudasik, kl. VIPowiązane artykuły

Jesienne obrazy na jesień życia

28 października uczniowie fakultetu plastycznego z klasy 2 i 3 gimnazjum wybrali się do Domu Seniora w Rokicinach. Ich celem było stworzenie obrazów, które następnie zawisną w pokojach mieszkańców. Wyjazd zorganizowali Pani Elżbieta Rybowicz i […]

Czytaj więcej

Ciekawy wieczór

07.02.2019 r. klasa VII wraz z ich wychowawczynią, panią Ewą Czerwieniec-Walczewską, udała się na spektakl w reżyserii Andrzeja Dziuka pt. ,,Człapówki’’. Odbył się on o godzinie 19:15 w Teatrze im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem.

Czytaj więcej

Szkolna orkiestra w Tatrach

12 lutego 2016 roku w schronisku „Murowaniec” na Hali Gąsienicowej odbył się koncert naszej szkolnej orkiestry. Poświęcony został patronowi naszej szkoły – Mieczysławowi Karłowiczowi w 107 rocznicę śmierci oraz okazji 70 – lecia Państwowej Szkoły […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content