ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tajemnice Wieliczki

3 kwietnia 2017 klasy 1-3 udały się na wycieczkę do Krakowa i Wieliczki z wychowawczyniami: p. Katarzyną Rogowską, p. Anną Maciejewską oraz p. Justyną Jasiorkowską.

Uczniowie o 7.30 wyjechali spod szkoły, a ok.10 byli w Krakowie. Odwiedzili tam Galerię Plaza a tam obejrzeli film przyrodniczy. Następnie pojechali do kopalni soli w Wieliczce, gdzie spotkali się z „Soliludkami”. Mogli odwiedzić tylko trzy piętra kopalni, ponieważ, to jedyna dostępna trasa turystyczna.

Wracając tradycyjnie odwiedzili restaurację Mc’Donalds. Do Zakopanego wrócili ok.18.

Paulina Mróz, kl.6


Powiązane artykuły

Art FM – radio szyderców

W ramach ćwiczeń warsztatowych w ramach zajęć z dziennikarstwa fakultet literacki „wyprodukował” audycję szkolnego radia. Zapraszamy do słuchania:)

Czytaj więcej

Powiało strachem w naszej szkole…

27 października br. w naszej szkole, za przykładem starej tradycji celtyckiej odbyło się doroczne święto stricte amerykańskie, lecz popularne na całym Świecie – Halloween. Od samego rana na korytarzach napotykało się mumie, duchy, czarownice czy […]

Czytaj więcej

Koncert kolęd

W ciemny, zimowy wieczór, 21 grudnia, w sali koncertowej szkoły muzycznej odbył się świąteczny koncert zespołów pana Wagnera. Gościnnie wystąpiło w nim także troje pianistów, uczniów pani Marii Lafarowicz Trościanki – Marcelina Budz, Anna Gluc […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content