ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tajemnice Wieliczki

3 kwietnia 2017 klasy 1-3 udały się na wycieczkę do Krakowa i Wieliczki z wychowawczyniami: p. Katarzyną Rogowską, p. Anną Maciejewską oraz p. Justyną Jasiorkowską.

Uczniowie o 7.30 wyjechali spod szkoły, a ok.10 byli w Krakowie. Odwiedzili tam Galerię Plaza a tam obejrzeli film przyrodniczy. Następnie pojechali do kopalni soli w Wieliczce, gdzie spotkali się z „Soliludkami”. Mogli odwiedzić tylko trzy piętra kopalni, ponieważ, to jedyna dostępna trasa turystyczna.

Wracając tradycyjnie odwiedzili restaurację Mc’Donalds. Do Zakopanego wrócili ok.18.

Paulina Mróz, kl.6


Powiązane artykuły

Konkurs szkolnych poetów – czas zgłosić swoje prace

Do 4 marca nauczyciele literatury (pan Maciej Pinkwart i pan Bartłomiej Piotrowski) przyjmują wiersze, które można zgłaszać do corocznego szkolnego konkursu poetyckiego. Poniżej regulamin konkursu. KONKURS POETYCKI PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA ARTYSTYCZNA W ZAKOPANEM REGULAMIN – […]

Czytaj więcej

Na 70-lecie

29 listopada o godzinie 18:00 w hotelu Belvedere w sali im. Ignacego Paderewskiego odbył się kolejny Jubileuszowy koncert Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia.

Czytaj więcej

Andrzejki gimnazjalistów

W piątek, 26.11.10 klasa pierwsza gimnazjum wraz ze swoją wychowawczynią, Grażyną Malinowską zorganizowała sobie wieczór andrzejkowy. Trwał on od 17.00 do 19.00. Uczniowie bardzo mile go wspominają,ponieważ, jak mówią było dużo jedzenia i wróżb. Nie […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content