ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tajemnice Wieliczki

3 kwietnia 2017 klasy 1-3 udały się na wycieczkę do Krakowa i Wieliczki z wychowawczyniami: p. Katarzyną Rogowską, p. Anną Maciejewską oraz p. Justyną Jasiorkowską.

Uczniowie o 7.30 wyjechali spod szkoły, a ok.10 byli w Krakowie. Odwiedzili tam Galerię Plaza a tam obejrzeli film przyrodniczy. Następnie pojechali do kopalni soli w Wieliczce, gdzie spotkali się z „Soliludkami”. Mogli odwiedzić tylko trzy piętra kopalni, ponieważ, to jedyna dostępna trasa turystyczna.

Wracając tradycyjnie odwiedzili restaurację Mc’Donalds. Do Zakopanego wrócili ok.18.

Paulina Mróz, kl.6


Powiązane artykuły

Poetycka nutka wiosny, czyli Wielka Gala Poezji 2015!

27 marca, o godzinie 12.12 w sali koncertowej odbędzie się kolejna już edycja Wielkiej Gali Poezji. W tym roku zasady tego literackiego święta naszej szkoły trochę uległy zmianie.

Czytaj więcej

POSA na zimowo

W środę, 16.03 klasy I-VIII POSA uczestniczyły w zimowych zawodach szkolnych odbywających się pod Nosalem. Uczniowie konkurowali w trzech kategoriach: na nartach, snowboardzie oraz zjeździe na „byle czym”.

Czytaj więcej

Wystawa plastyczna klas I, II, III i V

Od 25 lutego w szkolnej galerii można oglądać wystawę prac plastycznych uczniów klas I, II, III i V. Prace powstały pod kierunkiem p. Renaty Mrowcy.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content