ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tajemnicze czarne pudełko

Na pierwszym piętrze szkolnego budynku, Samorząd, na parapecie przed schodami przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego POSA postawili czarne pudełko, do którego uczniowie naszej szkoły mogą wrzucać swoje prośby do Samorządu.
Wybory do Samorządu Uczniowskiego odbyły się w naszej szkole 9 października. Ostatecznie  jako przewodniczącą wybrano Hannę Brzosko z klasy 8, jako zastępcę przewodniczącego Jana Kowalskiego z klasy 9, jako sekretarza Lidię Król z klasy 6, a jako członkowie do rady  weszli: Karol Pietrzyk z klasy 8, Amelia Harasimowicz z klasy 5 oraz Maksymilian Bienias z klasy 4. Najbliższymi planami Samorządu jest, między innymi, wprowadzenie „dni tematycznych”, co oznacza, żę  każda klasa będzie podlegać jakiemuś tematowi w wybranym dniu. Jednym z takich dni będzie np. dzień kolorów. Kolejnym pomysłem jest „szczęśliwy numerek”. Akcja polega na tym, że danego dnia osoba posiadająca wylosowany numerek w dzienniku będzie zwolniona z niezapowiedzianych kartkówek i odpowiedzi ustnych. Inne plany to turnieje sportowe oraz andrzejki szkolne. To są tylko niektóre propozycje naszego samorządu, a pierwsze rzeczy już są realizowane.

Hanna Brzosko


Powiązane artykuły

Wystawa – Paryż 2010

W galerii szkolnej przez całe wakacje czynna jest poplenerowa wystawa – Paryż 2010. Prezentowane na niej prace przedstawiają plastycznie i literacko zobrazowane refleksje naszych gimnazjalistów, którzy tegoroczny zagraniczny plener spędzili w Paryżu. Część wystawy to […]

Czytaj więcej

Kolejne numery Echa Pleneru – Jantar 2012

echo Jantar 2012, nr 2, str 1 Echo jantar 2012 nr 2, str 2 Echo Jantar 2012, nr 3 str 1 Echo Jantar 2012, nr 3, str 2 Echo Jantar 2012, nr 4, str 1 […]

Czytaj więcej

Poplenerowa wystawa- analogii jeszcze nie koniec

We wtorek, 21 października o godzinie 17:00 w auli Zakopiańskiego Centrum Edukacji odbył się, jak co roku, poplenerowy wernisaż, prezentujący efekt pracy uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej podczas dwutygodniowego pleneru wrześniowego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content