ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tajemnicze czarne pudełko

Na pierwszym piętrze szkolnego budynku, Samorząd, na parapecie przed schodami przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego POSA postawili czarne pudełko, do którego uczniowie naszej szkoły mogą wrzucać swoje prośby do Samorządu.
Wybory do Samorządu Uczniowskiego odbyły się w naszej szkole 9 października. Ostatecznie  jako przewodniczącą wybrano Hannę Brzosko z klasy 8, jako zastępcę przewodniczącego Jana Kowalskiego z klasy 9, jako sekretarza Lidię Król z klasy 6, a jako członkowie do rady  weszli: Karol Pietrzyk z klasy 8, Amelia Harasimowicz z klasy 5 oraz Maksymilian Bienias z klasy 4. Najbliższymi planami Samorządu jest, między innymi, wprowadzenie „dni tematycznych”, co oznacza, żę  każda klasa będzie podlegać jakiemuś tematowi w wybranym dniu. Jednym z takich dni będzie np. dzień kolorów. Kolejnym pomysłem jest „szczęśliwy numerek”. Akcja polega na tym, że danego dnia osoba posiadająca wylosowany numerek w dzienniku będzie zwolniona z niezapowiedzianych kartkówek i odpowiedzi ustnych. Inne plany to turnieje sportowe oraz andrzejki szkolne. To są tylko niektóre propozycje naszego samorządu, a pierwsze rzeczy już są realizowane.

Hanna Brzosko


Powiązane artykuły

Karolcia w krakowskim tramwaju

8 listopada klasy II i III z naszej szkoły odwiedziły Kraków.

Czytaj więcej

Rzeźba utworu muzycznego

Piątego i szóstego kwietnia bieżącego roku, gimnazjaliści z fakultetu plastycznego brali udział w warsztatach z płaskorzeźby. Warsztaty odbyły się w naszej szkole.

Czytaj więcej

2,5 miesiąca twórczej pracy

W czwartek (13.01.11) w holu szkoły muzycznej pojawiła się nowa wystawa prac uczniów POSA pod kierownictwem i opieką pani Lidii Rosińskiej. Jest to bardzo obszerna ekspozycja twórczości młodych plastyków, która powstała podczas pierwszych miesięcy nauki […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content