ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Teledyski

Podczas warsztatów filmowych odbywających się podczas pleneru artystycznego w Dźwirzynie powstały trzy teledyski do utworów zespołu „Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy”. Warsztaty prowadził Karol Moch a uczestniczyli w nich gimnazjaliści z fakultetu Literackiego. Oto co powstało podczas tygodniowych zajęć.

Teledysk kl. VII- autorzy: Aleksandra Birecka, Kacper Borkowski, Antonina Kudasik, Justyna Sikora (współpraca Ewa Utracka i Bartek Król z kl. IX).

http://www.youtube.com/watch?v=dMNCxk-duQs

Teledysk kl. VIII – autorzy: Aleksandra Hulbój, Maria Przekupień, Wiktoria Puszczewicz, Maria Szatkowska, Elżbieta Trzaskoś, Wiktoria Zachwieja.

http://www.youtube.com/watch?v=PWudoK3UJYE

Teledysk kl. IX – autorzy: Bartłomiej Król – Józaga, Nicola Harasimowicz, Ewa Utracka, Maryna Stańczewska, Zofia Walczewska, Zuzanna Zarycka

http://www.youtube.com/watch?v=KgQeFkdYKRE


Powiązane artykuły

Wernisaż poplenerowy. „Czas” minął, lecz pozostaną wspomnienia

28. października w budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji popularnie nazywanego „TTA” w Zakopanem odbył się długo oczekiwany przez rodziców i uczniów poplenerowy wernisaż. Przedstawione na nim zostały owoce pracy plenerowej wszystkich uczniów szkoły. Prawie od początku […]

Czytaj więcej

Liryczna POSA 2021 rozstrzygnięta

Jan Kanty Rogowski w kategorii seniorów i Aleksandra Łatak w kategorii juniorów zostali zwycięzcami tegorocznego szkolnego konkursu poetyckiego „Liryczna POSA”. Dzisiaj odbyło się wręczenie nagród.

Czytaj więcej

Wystawa laureatów konkursu fotograficznego „Chwytaj jesień”

Od 25 lutego 2021 r. w szkolnej galerii można oglądać nagrodzone w konkursie „Chwytaj jesień” zdjęcia. Był to konkurs organizowany przez panią Katarzynę Rogowską dla uczniów klas I-IV.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content