ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Testy na próbę

15, 16 i 17 grudnia 2010 roku odbyły się w naszej szkole próbne kompetencje dla klasy III Gimnazjum. Pierwszego dnia uczniowie pisali egzamin humanistyczny ( polonistyczno – historyczny ), następnie matematyczno – przyrodniczy i w końcu z języka angielskiego. Po pierwszym dniu uczniowie doszli do wniosku, iż testy są stosunkowo łatwe i nie uczyli się na kolejny egzamin. Niestety miało to swoje skutki, ponieważ nikt nie rozwiązał dobrze zadań otwartych z matematyki i fizyki. Nieliczni podjęli próby, co również nie przyniosło dobrych efektów. Nauczyciele przedmiotów ścisłych zdecydowali, że nie poddadzą się bez walki i będą ćwiczyć z nami do upadłego. Miejmy nadzieję, że odzwierciedli się to w  wynikach właściwych już testów. Pozostaje życzyć im powodzenia!

Aleksandra Chrobak kl. III/g


Powiązane artykuły

Fotoleracja – Pieniny 2015

Zapraszamy do galerii zdjęć pani Aleksandry Kozłowskiej.

Czytaj więcej

Zapraszamy na wystawę poplenerową

26 października (środa) w Zakopiańskim Centrum Edukacji przy ulicy Kasprusie 35a w Zakopanem o godzinie 17:00 odbędzie się wystawa poplenerowa uczniów POSA prezentująca pracę z tegorocznego wyjazdu do Jarosławca. Tematem pleneru były emocje, dlatego większość […]

Czytaj więcej

Sen o nowoczesnej sztuce

W środę 7 maja 2014 r. klasa II gimnazjum pod opieką pana Mirosława Nadymusa- nauczyciela matematyki w POSA, wyjechała na wycieczkę do Krakowa.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content