ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Testy na próbę

15, 16 i 17 grudnia 2010 roku odbyły się w naszej szkole próbne kompetencje dla klasy III Gimnazjum. Pierwszego dnia uczniowie pisali egzamin humanistyczny ( polonistyczno – historyczny ), następnie matematyczno – przyrodniczy i w końcu z języka angielskiego. Po pierwszym dniu uczniowie doszli do wniosku, iż testy są stosunkowo łatwe i nie uczyli się na kolejny egzamin. Niestety miało to swoje skutki, ponieważ nikt nie rozwiązał dobrze zadań otwartych z matematyki i fizyki. Nieliczni podjęli próby, co również nie przyniosło dobrych efektów. Nauczyciele przedmiotów ścisłych zdecydowali, że nie poddadzą się bez walki i będą ćwiczyć z nami do upadłego. Miejmy nadzieję, że odzwierciedli się to w  wynikach właściwych już testów. Pozostaje życzyć im powodzenia!

Aleksandra Chrobak kl. III/g


Powiązane artykuły

Półmetkowe arcydzieła

Od początku lutego 2015 w holu budynku szkoły muzycznej można oglądać wystawę prac plastycznych. Stworzyli ją uczniowie naszej szkoły klas III, VI, VII, VIII i IX.

Czytaj więcej

Groźniejsza niż uderzenie

8 grudnia, w poniedziałek na sali koncertowej naszej szkoły odbyły się warsztaty dotyczące Cyberprzemocy. Od godziny 8.00 do około godziny 9.00 dla gimnazjum, a zaraz po nim w warsztatach uczestniczyły klasy IV-VI.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content