ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Testy na próbę

15, 16 i 17 grudnia 2010 roku odbyły się w naszej szkole próbne kompetencje dla klasy III Gimnazjum. Pierwszego dnia uczniowie pisali egzamin humanistyczny ( polonistyczno – historyczny ), następnie matematyczno – przyrodniczy i w końcu z języka angielskiego. Po pierwszym dniu uczniowie doszli do wniosku, iż testy są stosunkowo łatwe i nie uczyli się na kolejny egzamin. Niestety miało to swoje skutki, ponieważ nikt nie rozwiązał dobrze zadań otwartych z matematyki i fizyki. Nieliczni podjęli próby, co również nie przyniosło dobrych efektów. Nauczyciele przedmiotów ścisłych zdecydowali, że nie poddadzą się bez walki i będą ćwiczyć z nami do upadłego. Miejmy nadzieję, że odzwierciedli się to w  wynikach właściwych już testów. Pozostaje życzyć im powodzenia!

Aleksandra Chrobak kl. III/g


Powiązane artykuły

Liryczna POSA 2020 – ogłoszenie wyników

Zapraszamy na ogłoszenie wyników Lirycznej POSY on-line. Wydarzenie zaplanowane jest w środę (24.06) o godz. 19.30.

Czytaj więcej

Nasza absolwentka pokonała całą Polskę!

Katarzyna Lassak- absolwentka naszej szkoły wygrała XVII Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Pamiętajmy o Osieckiej” zorganizowany przez Fundację im. Agnieszki Osieckiej.

Czytaj więcej

Mistrzowie slamu 2015

Bronek Gębik został zwycięzcą tegorocznego slamu poetyckiego. Jak co roku w naszej szkole odbyły się warsztaty poetyckie zakończone turniejem słowa mówionego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content