ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

„Topiki 2011” – znamy już kandydatów

W tym roku nasza szkoła już czwarty raz organizuje wybory na najbardziej wyróżniających się uczniów. Pierwszy etap, czyli wewnętrzne wybory kandydatów poszczególnych klas mamy już za nami.

Przedstawiamy wyniki:

Klasa I – Kasia Snakowska

Klasa II – Wiktoria Chyc

Klasa III – Klimek Byrcyn

Klasa IV – Klimek Hubicki

Klasa V – Kasia Gąsienica

Klasa VI – Kacper Hubicki

Klasa VII – Kuba Topa

Klasa VIII – Nicola Harasimowicz

Klasa IX – Maciek “Marian” Najbor

Od 14 grudnia do 16 lutego trwa drugi etap, w którym uczniowie poszczególnych klas muszą wypromować swoich kandydatów, przestrzegając zasady “fair play”. 17 lutego odbędzie się finał topików 2011, w którym każda klasa ma za zadanie przedstawić pięciominutowy program (może to być śpiew, przemówienie, scenka teatralna itp.). Następnie odbędzie się tajne głosowanie. Każdy z uczniów ma trzy głosy, które oddaje trzem osobom z dziewięciu finalistów (w trzech kategoriach, juniora, juniora starszego oraz seniora).

Hasłem tegorocznych topików są “Gwiazdy Hollywood”, dlatego prosimy o przyjście 17 lutego w odpowiednim przebraniu w dzień finału .

Maryna Stańczewska kl. II/g


Powiązane artykuły

Śnieżka i Kopciuszek na scenie

31 maja najmłodsi uczniowie z klasy I i III zaprezentowali przedstawienia teatralne przygotowane podczas zajęć teatralnych z panią Katarzyną Pietrzyk. Spektakle pokazane zostały w „Jasnym Pałacu” w Zakopanem.

Czytaj więcej

Conrad na łonie natury

24 maja dwie uczennice gimnazjum- Aleksandra Piwowar i Aleksandra Banak wraz z nauczycielką polskiego Panią Grażyną Malinowską udały się na skwer im. Josepha Conrada, aby wziąć udział, w organizowanym przez Społeczne Towarzystwo Oświatowe oraz Burmistrza […]

Czytaj więcej

Recital i egzamin w jednym

28 kwietnia na sali koncertowej w naszej szkole odbył się recital fortepianowy ucznia klasy IX – Jana Kudasika.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content