ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

TOPIKI w stylu Hollywood

Klimek Byrcyn z klasy IV, Kasia Gąsienica z klasy V i Maciej „Marian” Najbor  z klasy IX to tegoroczni zwycięzcy „Topików”, czyli konkursu na najpopularniejszego ucznia szkoły.

Laureaci przyjęli gratulacje a nagrody przekazane zostaną dla wszystkich uczniów klasy, do których uczęszczają. Na zwycięstwo pracowały bowiem całe zespoły klasowe  zarówno w czasie kampanii poprzedzającej wybory jak i podczas samego finału, na którym zobaczyliśmy promujące kandydatów projekty. Nagrody ufundowała Rada Rodziców POSA.

Przypomnijmy formułę konkursu. Każda klasa wybiera swojego kandydata na Topika. Od tego momentu zadaniem całego zespołu jest promowanie swojego wybrańca, tak, by ostatecznie doprowadzić do jego zwycięstwa. Najważniejszym momentem jest finał – decydujące starcie, ostatni moment, w którym można przekonać wszystkich uczniów do głosowania na swojego kandydata. W tym roku uciekano się do różnych sposobów. Były prezentacje filmowe, kabaretowe parodie znanych teleturniejów, mini spektakle, pokazy siły i sprawności fizycznej a’la Salto Mortale, koncert i nawet poczęstunek smacznymi kanapkami udekorowanymi wyborczymi hasłami.

Publiczność bawiła się wyśmienicie, a cała impreza odbywała się pod hasłem Hollywood. W tłumie spotkać można było nie jednego Charlie Chaplina, Coco Chanel czy Audrey Hepburn oraz wiele postaci, które były po prostu gwiazdorskie.

(red)


Powiązane artykuły

Bo Ziemia jest najważniejsza

Nasza planeta i jej stan powinny być dla nas priorytetem. Właśnie dlatego obchodzony jest tzw. Dzień Ziemi, w ramach którego zorganizowany został w naszej szkole Przyrodniczy Konkurs Fotograficzny, w którym zwyciężyli Maria Michniewska, Szymon Marchewka, […]

Czytaj więcej

Prosty czy krzywy kręgosłup?

22.11.2017r. w Białym Domu odbyły się badania postawy i kręgosłupa naszych uczniów organizowane przez Ośrodek Promocji Zdrowia „Korekt”.

Czytaj więcej

Puls Pleneru 2016

Jak co roku, fakultet literacki z klasy IX podejmuje próbę przygotowywania telewizyjnych wiadomości plenerowych pt. „Puls Pleneru”. Oto, co powstało w tym roku w Jarosławcu:

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content