ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

TOPIKI w stylu Hollywood

Klimek Byrcyn z klasy IV, Kasia Gąsienica z klasy V i Maciej „Marian” Najbor  z klasy IX to tegoroczni zwycięzcy „Topików”, czyli konkursu na najpopularniejszego ucznia szkoły.

Laureaci przyjęli gratulacje a nagrody przekazane zostaną dla wszystkich uczniów klasy, do których uczęszczają. Na zwycięstwo pracowały bowiem całe zespoły klasowe  zarówno w czasie kampanii poprzedzającej wybory jak i podczas samego finału, na którym zobaczyliśmy promujące kandydatów projekty. Nagrody ufundowała Rada Rodziców POSA.

Przypomnijmy formułę konkursu. Każda klasa wybiera swojego kandydata na Topika. Od tego momentu zadaniem całego zespołu jest promowanie swojego wybrańca, tak, by ostatecznie doprowadzić do jego zwycięstwa. Najważniejszym momentem jest finał – decydujące starcie, ostatni moment, w którym można przekonać wszystkich uczniów do głosowania na swojego kandydata. W tym roku uciekano się do różnych sposobów. Były prezentacje filmowe, kabaretowe parodie znanych teleturniejów, mini spektakle, pokazy siły i sprawności fizycznej a’la Salto Mortale, koncert i nawet poczęstunek smacznymi kanapkami udekorowanymi wyborczymi hasłami.

Publiczność bawiła się wyśmienicie, a cała impreza odbywała się pod hasłem Hollywood. W tłumie spotkać można było nie jednego Charlie Chaplina, Coco Chanel czy Audrey Hepburn oraz wiele postaci, które były po prostu gwiazdorskie.

(red)


Powiązane artykuły

Nasi uczniowie zagrają w Teatrze Syrena

Teatr Syrena w Warszawie ogłosił obsadę nowego musicalu „Matylda”! A tu NIESPODZIANKA! W obsadzie znaleźli się nasi uczniowie: Emilka Lasak w roli Matyldy, Zosia Marchalewicz i Filip Jakubiak jako koleżanka i kolega Matyldy ze szkoły. Wszyscy […]

Czytaj więcej

Wychowanie fizyczne w terenie

Uczniowie pod opieką pana Tomasza Sobańskiego podczas zajęć wychowania fizycznego biegają na biegówkach a także zwiedzają Zakopane. 

Czytaj więcej

Sianożęty – „Echo Pleneru”, „Puls pleneru”, ART FM

Media wydawane podczas pleneru artystycznego w Sianożętach pod kierunkiem Ewy Czerwieniec: „Echo Pleneru” (literaci z klasy VII), „Puls Pleneru” (literaci z klasy IX), radio ART FM (literaci z klasy VIII).

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content