ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tour de Rówień Krupowa

W czwartek, 18 września odbyły się Jesienne Zawody Rowerowe na Górnej Równi Krupowej. W zawodach startowali także uczniowie z naszej szkoły zarówno ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum zdobywając medalowe miejsca. Trasa była trudna, ale rowerzyści świetnie sobie poradzili.

Bardzo dobrze wypadli zawodnicy z naszej podstawówki. W kategorii klas I- II pierwsze miejsce zajął Antoni Cukier z kl. II a trzecie Stanisław Solik z klasy I. W kategorii klas V- VI drugie miejsce zajęła Klaudia Wiśniowska.

Najwyższe miejsca w kategorii gimnazjalistów wśród chłopców zajęli Klimek Bachleda (10 miejsce) i Kuba Sichelski (16 miejsce). Na 26 miejscu uplasował się Szymek Marchewka. Jeśli chodzi o dziewczęta, 9 miejsce zajęła Mira Fecko, a na 12 miejscu uplasowała się Alicja Bachleda. W klasyfikacji generalnej, nasza szkoła zajęła 3 miejsce zarówno w rankingu dziewcząt, jak i chłopców.

Natalia Paluch i Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Jak ryby w wodzie. Cztery złota

Cztery złote medale zdobyły uczennice naszej szkoły podczas międzyszkolnych zawodów pływackich, które odbyły się 18 i 19 listopada w zakopiańskim Centralnym Ośrodku Sportu.

Czytaj więcej

Prawie wolny dzień

14 października br. obchodzony był, jak co roku, Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Dla przypomnienia: Dzień Komisji Edukacji Narodowej to dzień upamiętniający powołanie przez Sejm Rozbiorowy na wniosek króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w 1773r. Komisji nad […]

Czytaj więcej

Absolwenci powrócili

17 lutego w sali koncertowej w naszej szkole odbył się koncert z okazji jubileuszu siedemdziesięciolecia Państwowej Szkoły Muzycznej. Na koncercie grali absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej: Maciej Cisło (gitara) oraz Jakub Hubicki ( akordeon).

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content