ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tour de Rówień Krupowa

W czwartek, 18 września odbyły się Jesienne Zawody Rowerowe na Górnej Równi Krupowej. W zawodach startowali także uczniowie z naszej szkoły zarówno ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum zdobywając medalowe miejsca. Trasa była trudna, ale rowerzyści świetnie sobie poradzili.

Bardzo dobrze wypadli zawodnicy z naszej podstawówki. W kategorii klas I- II pierwsze miejsce zajął Antoni Cukier z kl. II a trzecie Stanisław Solik z klasy I. W kategorii klas V- VI drugie miejsce zajęła Klaudia Wiśniowska.

Najwyższe miejsca w kategorii gimnazjalistów wśród chłopców zajęli Klimek Bachleda (10 miejsce) i Kuba Sichelski (16 miejsce). Na 26 miejscu uplasował się Szymek Marchewka. Jeśli chodzi o dziewczęta, 9 miejsce zajęła Mira Fecko, a na 12 miejscu uplasowała się Alicja Bachleda. W klasyfikacji generalnej, nasza szkoła zajęła 3 miejsce zarówno w rankingu dziewcząt, jak i chłopców.

Natalia Paluch i Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Filmy od kuchni

W czwartek 29 maja 2014 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty ze scenarzystą i reżyserem, panem Pawłem Ferdkiem, podczas których uczniowie fakultetów literackiego i plastycznego klas VII-IX poznali tajniki pisania scenariuszy filmowych.

Czytaj więcej

Nauczyciele też wagarują

20.03.15 klasy I i II gimnazjum wybrały się na wagary. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wybrały się na baseny do Białki razem z … wychowawcami.

Czytaj więcej

Polskie i hiszpańskie nuty

08.04.2011 roku odbyła się w POSA Audycja muzyczna uczniów klasy skrzypiec pani Zofii Ziach i uczniów klasy gitary pana Stanisława Lubowicza. Koncert rozpoczął się o godzinie 16.30 w sali koncertowej naszej szkoły, jednak uczniowie już […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content