ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tour de Rówień Krupowa

W czwartek, 18 września odbyły się Jesienne Zawody Rowerowe na Górnej Równi Krupowej. W zawodach startowali także uczniowie z naszej szkoły zarówno ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum zdobywając medalowe miejsca. Trasa była trudna, ale rowerzyści świetnie sobie poradzili.

Bardzo dobrze wypadli zawodnicy z naszej podstawówki. W kategorii klas I- II pierwsze miejsce zajął Antoni Cukier z kl. II a trzecie Stanisław Solik z klasy I. W kategorii klas V- VI drugie miejsce zajęła Klaudia Wiśniowska.

Najwyższe miejsca w kategorii gimnazjalistów wśród chłopców zajęli Klimek Bachleda (10 miejsce) i Kuba Sichelski (16 miejsce). Na 26 miejscu uplasował się Szymek Marchewka. Jeśli chodzi o dziewczęta, 9 miejsce zajęła Mira Fecko, a na 12 miejscu uplasowała się Alicja Bachleda. W klasyfikacji generalnej, nasza szkoła zajęła 3 miejsce zarówno w rankingu dziewcząt, jak i chłopców.

Natalia Paluch i Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Nosal pełen artystów

05.03 2014 r. na narciarskim stoku Nosalu w Zakopanem odbyły się coroczne zawody Artystów na nartach i snowboardzie z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. W konkurencjach mogli startować nie tylko uczniowie, ale i ich rodzice. Na […]

Czytaj więcej

Plenerowe zmagania z „przypadkiem”

Wieczorna zabawa We wtorek odbyła się pierwsza plenerowa dyskoteka. Po pierwszych trzech godzinach zabawy salę opuściły klasy od II do V, a pozostałe bawiły się w najlepsze do około 22.30. Ewka Uzależnienie białe jak śmierć […]

Czytaj więcej

Spotkania ze sztuką

22.02.2019 r. klasa VII z panią Ewą Czerwieniec pojechała na wycieczkę do Karkowa. Głównym celem był spektakl w Krakowskiej Operze.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content