ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tour de Rówień Krupowa

W czwartek, 18 września odbyły się Jesienne Zawody Rowerowe na Górnej Równi Krupowej. W zawodach startowali także uczniowie z naszej szkoły zarówno ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum zdobywając medalowe miejsca. Trasa była trudna, ale rowerzyści świetnie sobie poradzili.

Bardzo dobrze wypadli zawodnicy z naszej podstawówki. W kategorii klas I- II pierwsze miejsce zajął Antoni Cukier z kl. II a trzecie Stanisław Solik z klasy I. W kategorii klas V- VI drugie miejsce zajęła Klaudia Wiśniowska.

Najwyższe miejsca w kategorii gimnazjalistów wśród chłopców zajęli Klimek Bachleda (10 miejsce) i Kuba Sichelski (16 miejsce). Na 26 miejscu uplasował się Szymek Marchewka. Jeśli chodzi o dziewczęta, 9 miejsce zajęła Mira Fecko, a na 12 miejscu uplasowała się Alicja Bachleda. W klasyfikacji generalnej, nasza szkoła zajęła 3 miejsce zarówno w rankingu dziewcząt, jak i chłopców.

Natalia Paluch i Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Persowie na scenie

W czwartek, 28 września bieżącego roku w naszej szkole mieliśmy zaszczyt gościć muzyków z Iranu.

Czytaj więcej

Nagroda za najlepsze zdjęcia w naszych rękach

Wideoklip, zrealizowany przez fakultet literacki z IX klasy, w składzie: Aleksandra Banak, Aleksandra Dziedzina, Agnieszka Grzegorczyk, Szymon Marchewka i Agnieszka Utracka otrzymał nagrodę za najlepsze zdjęcia w konkursie filmowym „Zoom na młodzież”. W sobotę, gimnazjaliści […]

Czytaj więcej

Przebierańcy z czwartej klasy

18 lutego w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy klasy 4. Oprócz zabawy tanecznej i poczęstunku, było karaoke i różne zabawy.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content