ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Trwają zapisy do POSA MUSIC SHOW

24 lutego o godz. 9:00 w sali koncertowej odbędzie się co roczny konkurs piosenki zagranicznej­ Posa Music Show. Uczestnicy będą mogli śpiewać w języku angielskim, niemieckim, francuskim oraz włoskim. Zgłoszenia są przyjmowane do 19 lutego.

Klasy podstawowe mogą się zgłaszać do pani Magdy Łukasik, a klasy gimnazjalne do pani Karoliny Sikorskiej. Wszystkimi przygotowaniami, wystrojem oraz poprowadzeniem konkursu w tym roku zajmie się kl. II gimnazjum POSA. Podkład muzyczny należy dać uczniom II gimnazjum do dnia 19 lutego. Występy będą oceniane pod względem: estetyki wykonania muzycznego, pomysłowości oraz poprawności językowej. Wszystkich chętnych zapraszamy!

Olga Gębik


Powiązane artykuły

Warsztaty operatorskie – etiudy

Podczas pleneru artystycznego, który odbył się we wrześniu w Łukęcinie uczniowie fakultetu literackiego brali udział w warsztatach operatorskich prowadzonych przez studenta warszawskiej ASP, Mikołaja Walczewskiego. Ćwiczenia operatorskie wykonywane były podczas kręcenia krótkich etiud filmowych. Sprawdźmy, […]

Czytaj więcej

Halloween vs. Santa Party

29 października w naszej szkole oprócz Halloween odbyła się też impreza Santa Party, czyli alternatywna zabawa religijna, na której uczniowie przebierali się za świętych. Organizatorkami były pani Liliana Florek i pani Barbara Łętowska.

Czytaj więcej

BURGEROWE SZALEŃSTWO

W ostatnich miesiącach w stołówce naszej szkoły pojawił się nowy, kochany przez uczniów przysmak, hamburgery! Bułki nadziewane kotletami drobiowymi, ogórkami, sałatą i ketchupem zyskały wielką popularność wśród uczniów ze wszystkich klas. Jako, że przerwy między […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content