ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Trwają zapisy do POSA MUSIC SHOW

24 lutego o godz. 9:00 w sali koncertowej odbędzie się co roczny konkurs piosenki zagranicznej­ Posa Music Show. Uczestnicy będą mogli śpiewać w języku angielskim, niemieckim, francuskim oraz włoskim. Zgłoszenia są przyjmowane do 19 lutego.

Klasy podstawowe mogą się zgłaszać do pani Magdy Łukasik, a klasy gimnazjalne do pani Karoliny Sikorskiej. Wszystkimi przygotowaniami, wystrojem oraz poprowadzeniem konkursu w tym roku zajmie się kl. II gimnazjum POSA. Podkład muzyczny należy dać uczniom II gimnazjum do dnia 19 lutego. Występy będą oceniane pod względem: estetyki wykonania muzycznego, pomysłowości oraz poprawności językowej. Wszystkich chętnych zapraszamy!

Olga Gębik


Powiązane artykuły

Płatki pocałunków

3 listopada 2013 r. w budynku szkoły muzycznej odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów, którzy pozytywnie przeszli casting do projektu pt ,,Płatki Pocałunków”. Casting kierowany był do młodych artystów z różnych szkół: z V i […]

Czytaj więcej

Edward Nożycoręki, Krwawiec i inne upiory

Kamila Gut, Dalila Harasimowicz i Wiktoria Chyc zostały zwyciężczyniami konkursu na najlpesze przebranie podczas tegorocznego Halloween.

Czytaj więcej

Audycja skrzypcowa

23 lutego na szkolnej scenie zaprezentowali się skrzypkowie z klasy VII i VIII z naszej szkoły. 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content