ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Uczennice na szóstkę z plusem!

W czwartek 25 września 2014 r. podczas LVII Sesji Rady Miasta Zakopane w Urzędzie Miasta Zakopane odbyło się uroczyste nagrodzenie najlepszych uczniów z zakopiańskich szkół za rok szkolny 2013/2014. Wśród wyróżnionych osób, z naszej szkoły, uhonorowane zostały Julia Koperska z klasy VII oraz zeszłoroczna absolwentka Justyna Sikora, obecnie uczennica V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie.

Statuetki oraz nagrody pieniężne z rąk Burmistrza Miasta Zakopane Janusza Majchra oraz przewodniczącego Rady Miasta Zakopane Jerzego Zacharki uczennice odebrały osobiście, a ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne.

tekst i fot. Jasiek Fijałkowski


Powiązane artykuły

Komórkowy świat

Mogłoby się wydawać, że biologia to nauki ścisłe, omawiające budowę wielu organizmów. W naszej szkole, biologia to także przedmiot rozwijający wyobraźnię i kreatywność o czym przekonała się klasa pierwsza gimnazjum tworząc projekty komórek roślinnych, zwierzęcych […]

Czytaj więcej

Inwazja śpiących

16 lutego 2016 roku , samorząd szkolny zorganizował w naszej szkole Dzień w piżamach. Uczniowie oraz nauczyciele wzięli udział w wydarzeniu.

Czytaj więcej

Podręczniki na rok szkolny 2017/18

Drodzy Rodzice, W ramach dotacji rządowej szkoła zamawia część podręczników i ćwiczeń do przedmiotów ogólnokształcących. Proszę śledzić informacje w dzienniku elektronicznym, które podręczniki kupujecie Państwo sami dla dziecka na przyszły rok szkolny, które natomiast będą […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content