ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

W finale konkursu filmowego

Gimnazjaliści z fakultetu literackiego z klasy IX, w składzie: Aleksandra Banak, Aleksandra Dziedzina, Anna Grzegorczyk, Szymon Marchewka i Agnieszka Utracka zostali finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „Zoom na młodzież”. Na festiwal filmowy zgłosili wyprodukowany podczas tegorocznego pleneru artystycznego teledysk do muzyki Bokki.

W najbliższą sobotę uczniowie, pod opieką pani Ewy Czerwieniec, wybierają się do Poznania, gdzie odbędzie się gala finałowa w Sali Komedy Katedry Filmu, Telewizji i Nowych Mediów Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Wówczas rozstrzygnie się, komu przypadną nagrody. Oprócz Grand Prix przyznawane będą laury za scenariusz, reżyserię, zdjęcia, montaż oraz wręczona zostanie nagroda publiczności. Trzymajmy kciuki za naszych gimnazjalistów.

Poniżej link do teledysku.

https://youtu.be/9zQ-LTX7Ejw

(red)


Powiązane artykuły

Wychowanie fizyczne w terenie

Uczniowie pod opieką pana Tomasza Sobańskiego podczas zajęć wychowania fizycznego biegają na biegówkach a także zwiedzają Zakopane. 

Czytaj więcej

POGŁOS PLENERU. Wyciśnięty dzień.

Kronika Pleneru Artystycznego 2019 Dzień trzeci Po wczorajszych deszczach, dzisiaj wyszło słońce, więc większość zajęć na naszym plenerze odbywała się na podwórku, na trawie lub na plaży. Klasa siódma, jak zwykle, okupowała plac zabaw.

Czytaj więcej

Listy do Świętego Mikołaja

Uczniowie z klasy drugiej napisali listy do Mikołaja. Poprosili w nich o prezenty dla swoich bliskich. Oto dwa listy: Marysi i Lidki. Pozostałe można przeczytać w najnowszym numerze szkolnej gazetki „Takt”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content