ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

W finale konkursu filmowego

Gimnazjaliści z fakultetu literackiego z klasy IX, w składzie: Aleksandra Banak, Aleksandra Dziedzina, Anna Grzegorczyk, Szymon Marchewka i Agnieszka Utracka zostali finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „Zoom na młodzież”. Na festiwal filmowy zgłosili wyprodukowany podczas tegorocznego pleneru artystycznego teledysk do muzyki Bokki.

W najbliższą sobotę uczniowie, pod opieką pani Ewy Czerwieniec, wybierają się do Poznania, gdzie odbędzie się gala finałowa w Sali Komedy Katedry Filmu, Telewizji i Nowych Mediów Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Wówczas rozstrzygnie się, komu przypadną nagrody. Oprócz Grand Prix przyznawane będą laury za scenariusz, reżyserię, zdjęcia, montaż oraz wręczona zostanie nagroda publiczności. Trzymajmy kciuki za naszych gimnazjalistów.

Poniżej link do teledysku.

https://youtu.be/9zQ-LTX7Ejw

(red)


Powiązane artykuły

Liryczna POSA 2020 – ogłoszenie wyników

Zapraszamy na ogłoszenie wyników Lirycznej POSY on-line. Wydarzenie zaplanowane jest w środę (24.06) o godz. 19.30.

Czytaj więcej

Rzeźby ze szczątków samolotu

4 listopada o godzinie 9:00 w auli naszej szkoły odbył się wykład dla całego gimnazjum Pani Małgorzaty Kręcka-Rozenkranz – polskiej rzeźbiarki i pedagoga na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, która podzieliła się swoimi wrażeniami z […]

Czytaj więcej

Artyści jako wolontariusze

15 stycznia odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym uczniowie naszej szkoły zebrali 28 025 zł

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content