ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

W finale konkursu filmowego

Gimnazjaliści z fakultetu literackiego z klasy IX, w składzie: Aleksandra Banak, Aleksandra Dziedzina, Anna Grzegorczyk, Szymon Marchewka i Agnieszka Utracka zostali finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „Zoom na młodzież”. Na festiwal filmowy zgłosili wyprodukowany podczas tegorocznego pleneru artystycznego teledysk do muzyki Bokki.

W najbliższą sobotę uczniowie, pod opieką pani Ewy Czerwieniec, wybierają się do Poznania, gdzie odbędzie się gala finałowa w Sali Komedy Katedry Filmu, Telewizji i Nowych Mediów Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Wówczas rozstrzygnie się, komu przypadną nagrody. Oprócz Grand Prix przyznawane będą laury za scenariusz, reżyserię, zdjęcia, montaż oraz wręczona zostanie nagroda publiczności. Trzymajmy kciuki za naszych gimnazjalistów.

Poniżej link do teledysku.

https://youtu.be/9zQ-LTX7Ejw

(red)


Powiązane artykuły

Wszystko po studencku

25 marca bieżącego roku uczniowie gimnazjum z naszej szkoły wyruszyli do Krakowa na Ogólnopolski Przegląd Teatrów Studenckich i Niszowych „Epizod”. W ramach tej imprezy druga gimnazjum wystąpiła ze swoim spektaklem a zespół muzyczny pod kierunkiem […]

Czytaj więcej

Pierwszaki na scenie

6 grudnia, podczas Koncertu Mikołajkowego uczniowie klasy 1 naszej szkoły po raz pierwszy w swojej karierze szkolnej stanęli na scenie i zaprezentowali swoje umiejętności, po trzech miesiącach nauki gry na instrumentach.

Czytaj więcej

Pianistyczne rewolucje

26 października 2010 r. odbyły się w naszej szkole dwie audycje pianistyczne. O godz. 15.30 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych uczniowie klas II i III szkoły podstawowej zaprezentowali nam, czego nauczyli się od […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content