ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

W poszukiwaniu misiów

W zeszłym tygodniu dnia 1 czerwca, na Antałówce odbyła się zabawa plenerowa z okazji dnia dziecka dla uczniów z klas od 4 do 6, którą zorganizowała pani Irena Świerczyńska.

Uczniowie mieli za zadanie odnaleźć 32 miśki które zostały schowane w lesie przez klasę 2 gimnazjum. Młodzież była podzielona na 2-3 osobowe grupy. Każda grupa miała tzw. 3 przepustki które tracili gdy byli za głośno w lesie, musieli również robić zdjęcia każdemu odnalezionemu miśkowi, wygrany został nagrodzony wielkimi oklaskami. Gdy zabawa się zakończyła uczniowie grali w piłkę bawili się i jedli kiełbasy. Następnie pani Aleksandra Kozłowska wraz z panią Ireną Świerczyńską opowiadały uczniom o Tatrach. Zabawa była bardzo udana i wszyscy się świetnie bawili.

Martyna Kasprzycka


Powiązane artykuły

Kulig z nocną panoramą Zakopanego w tle

W piątek, 15 lutego klasa VI wraz ze swoją wychowawczynią skorzystała z uroków tegorocznej zimy i wybrała się na kulig. Wyprawa odbyła się wieczorową porą, więc dodatkową atrakcją były pochodnie oświetlające sanie  i piękne widoki […]

Czytaj więcej

Junior reporter: Ferie na nartach z przyjaciółmi

Wszyscy uczniowie powoli o zimowych feriach zapominają wciągając się coraz bardziej w wir nauki. Młodzi reporterzy z klasy II przypominają o nich swoimi relacjami.

Czytaj więcej

Nieprzeciętny koncert w nieprzeciętnym miejscu

W sobotę, ramach Międzynarodowej Akademii Sztuki uczniowie POSA i ZPSA mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content