ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wagary inaczej

21 marca 2014 roku, czyli w tzw. „dzień wagarowicza” klasa VIII zamiast uciekać ze szkoły postanowiła zorganizować klasowe ognisko.

Około godziny 10:30 uczniowie wraz z wychowawcą spotkali się w umówionym miejscu i zaczęli przygotowywać potrawy, które następnie piekli na ruszcie. Każdy przyniósł coś innego, a w ten sposób stworzyli całość. Były kiełbaski, ziemniaki, boczek, oscypek z żurawiną, skrzydełka z kurczaka, a nawet wyśmienita sałatka przygotowana przez Pana M. Nadymusa, wychowawcę klasy oraz nauczyciela matematyki w naszej szkole. Po wspólnym obiedzie przy gorącej herbacie, przeczytali wraz ze swoim wychowawcą opowieść o „Zniknięciu Słonia” Haruki Murakamiego, a następnie rozeszli się do domów. Wszyscy dzień wspólnego ogniska wspominają bardzo dobrze i zapewne jeszcze nie raz spotkają się, aby coś razem przygotować.

Uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą chcieliby podziękować właścicielom Willi „Kurant” w Zakopane za bezpłatne udostępnienie miejsca do grillowania.

Jasiek Fijałkowski


Powiązane artykuły

TELEPLENER KLASY VI

Dzisiaj informacje z pleneru w wersji przygotowanej przez klasę VI. Zapraszamy do oglądania.

Czytaj więcej

Koniec karnawału w POSA

W piątek, 28 lutego, w ostatni dzień karnawału, odbyła się druga w tym roku szkolnym dyskoteka. Miała być to zabawa karnawałowa, w przebraniach, lecz większość uczniów ubrała się normalnie. Impreza zorganizowana była w sali lustrzanej.

Czytaj więcej

Niemieckojęzyczne potyczki

15 lutego odbył się konkurs o krajach niemieckojęzycznych, który wygrała trzyosobowa grupa z drugiej gimnazjum w składzie : Wiktoria Chyc, Katarzyna Kreft oraz Aleksandra Piwowar.Konkurs zorganizowała Pani Katarzyna Cukier w sali nr 10 w Białym […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content