ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Warsztaty fletowe

W niedzielny wieczór, 1 października, w naszej szkole odbył się  koncert inaugurujący XIX Ogólnopolskie Warsztaty Fletowe.

Podczas koncertu wystąpiła pani dr hab. Elżbieta Woleńska (Akademia Muzyczna Wrocław), oraz pani dr Dagmara Niedziela (Akademia Muzyczna Katowice). W programie znalazły się głównie utwory chińskie, ale pojawiły się także utwory europejskie. Sala koncertowa ZPSA była wypełniona po brzegi słuchaczami z całej Polski. W warsztatach, które potrwają do piątku, wezmą udział także fleciści z naszej szkoły.

Jan Kowalski


Powiązane artykuły

Chopineria

8 marca kilkanaście osób z naszej szkoły wybrało się na uroczysty koncert “Chopineria” do Opery Krakowskiej. Koncert odbył się z okazji 200 rocznicy urodzin Fryderyka Chopina. Na koncert dojechaliśmy z bardzo pozytywnymi humorami. Zasiedliśmy aż […]

Czytaj więcej

Profilaktyka przede wszystkim

We wtorek (09.11.10) w naszej szkole odbyło się spotkanie gimnazjalistów z młodszym aspirantem policji Dariuszem Stósem. Tematami rozmów były problemy nieletnich z prawem jak i zachowania demoralizujące, które coraz częściej dotykają młodzież. Pan policjant rozmawiając […]

Czytaj więcej

Historia i sztuka

W niedzielę, 20 listopada 2016r. klasa 2 gimnazjum pod opieką pana Mirosława Nadymusa pojechała na wycieczkę do Krakowa.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content