ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Warsztaty fletowe

W niedzielny wieczór, 1 października, w naszej szkole odbył się  koncert inaugurujący XIX Ogólnopolskie Warsztaty Fletowe.

Podczas koncertu wystąpiła pani dr hab. Elżbieta Woleńska (Akademia Muzyczna Wrocław), oraz pani dr Dagmara Niedziela (Akademia Muzyczna Katowice). W programie znalazły się głównie utwory chińskie, ale pojawiły się także utwory europejskie. Sala koncertowa ZPSA była wypełniona po brzegi słuchaczami z całej Polski. W warsztatach, które potrwają do piątku, wezmą udział także fleciści z naszej szkoły.

Jan Kowalski


Powiązane artykuły

W kręgu zabytków i kultury

Klasa III gimnazjum razem ze swoim wychowawcą panem Mirosławem Nadymusem wybrała się na weekendową wycieczkę do Krakowa. Program wycieczki był niezwykle bogaty. Było dużo zwiedzania i kultury.

Czytaj więcej

Street art i fotografia

26 listopada w Teatrze Witkacego odbyła się prezentacji festiwalu „Karpaty Offer’’. Celem tego projektu było przedstawienie zakopiańskiej publiczności idei festiwalu a w szczególności Street Artu, czyli malowania artystycznego spreyami oraz zdjęć pana Bogdana Kiwaka fotografika […]

Czytaj więcej

POGŁOS PLENERU. Pracująca sobota.

Kronika Pleneru Artystycznego 2019 Dzień piąty. Wczoraj była sobota. Wszyscy uczniowie na plenerze myśleli, że dzisiaj jest wolne. Niestety, nasze oczekiwania spełzły na niczym, gdy po śniadaniu nauczyciele podeszli do nas z uśmieszkami pod nosem […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content