ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wieczór upiorów

27 października w Sali koncertowej ZPSA odbył się halloween przygotowany przez klasę 2 i 3 gimnazjum pod kierunkiem pani Karoliny Sikorskiej i pani Magdy Łukasik.

Imprezę rozpoczęto od przeczytania historii święta halloween. Odbył się konkurs na najlepsze przebranie. W tym roku każdy postarał się o dokładne i precyzyjne wykonanie przebrania, dlatego jury miało problem z wybraniem najlepszego. W kategorii klasy 1-3 wygrała Regina Nędza-Chotarska, w klasach 4-6 Kuba Zarycki, a w gimnazjum Antek Bernatowicz. Przeprowadzono także konkurs na najlepszą dynię. Niestety były tylko dwie, więc jury nagrodziło obie prace. Uczniowie wzięli też udział w quizie wiedzy o Święcie Halloween. Na koniec odbyła się krótka dyskoteka, podczas której wszyscy dobrze się bawili.

Klaudia Wiśniowska

fot. Magdalena Smolińska


Powiązane artykuły

Przebierańcy opanowali Salę Lustrzaną

8.II. 2013 w sali lustrzanej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej zebrali się wszelkiego rodzaju przebierańcy w postaci uczniów klas I-III naszej szkoły. Najpierw odbył się koncert młodych muzyków, na którym obowiązywały karnawałowe kostiumy. Dzieci miały też […]

Czytaj więcej

Mamy nowy samorząd

14 października, w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Zorganizowała je klasa druga gimnazjum. Prowadzącymi spotkanie wyborcze były: Zuzanna Lebda i Angelika Jurkowska.

Czytaj więcej

Nagroda za najlepsze zdjęcia w naszych rękach

Wideoklip, zrealizowany przez fakultet literacki z IX klasy, w składzie: Aleksandra Banak, Aleksandra Dziedzina, Agnieszka Grzegorczyk, Szymon Marchewka i Agnieszka Utracka otrzymał nagrodę za najlepsze zdjęcia w konkursie filmowym „Zoom na młodzież”. W sobotę, gimnazjaliści […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content