ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wieczór upiorów

27 października w Sali koncertowej ZPSA odbył się halloween przygotowany przez klasę 2 i 3 gimnazjum pod kierunkiem pani Karoliny Sikorskiej i pani Magdy Łukasik.

Imprezę rozpoczęto od przeczytania historii święta halloween. Odbył się konkurs na najlepsze przebranie. W tym roku każdy postarał się o dokładne i precyzyjne wykonanie przebrania, dlatego jury miało problem z wybraniem najlepszego. W kategorii klasy 1-3 wygrała Regina Nędza-Chotarska, w klasach 4-6 Kuba Zarycki, a w gimnazjum Antek Bernatowicz. Przeprowadzono także konkurs na najlepszą dynię. Niestety były tylko dwie, więc jury nagrodziło obie prace. Uczniowie wzięli też udział w quizie wiedzy o Święcie Halloween. Na koniec odbyła się krótka dyskoteka, podczas której wszyscy dobrze się bawili.

Klaudia Wiśniowska

fot. Magdalena Smolińska


Powiązane artykuły

Camera Obscura w rękach gimnazjalistów

13 maja w godzinach południowych w naszej szkole miały miejsce warsztaty fotografii otworkowej PINHOLE z p. Bogdanem Kiwakiem- specjalistą w tejże dziedzinie. Zajęcia odbywały się dla klas pierwszej gimnazjum, która podzielona była na grupy, natomiast […]

Czytaj więcej

Żyjąca klasa – III g

6 kwietnia uczniowie z trzeciej klasy gimnazjalnej naszej szkoły na dwie godziny ​zamienili zakopiańskie Krupówki w teatr, gdzie Oni sami stali się aktorami a widownią zostali przypadkowi przechodnie.

Czytaj więcej

Artystyczny Ojców

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi, od 14-16 kwietnia odbył się plener artystyczny klas IV – VI. W tym roku starsi juniorzy szkoły artystycznej odwiedzili Ojców. Uczestniczyli w wycieczkach krajoznawczych i zajęciach artystycznych prowadzonych przez panią Lidię […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content