ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wieczór upiorów

27 października w Sali koncertowej ZPSA odbył się halloween przygotowany przez klasę 2 i 3 gimnazjum pod kierunkiem pani Karoliny Sikorskiej i pani Magdy Łukasik.

Imprezę rozpoczęto od przeczytania historii święta halloween. Odbył się konkurs na najlepsze przebranie. W tym roku każdy postarał się o dokładne i precyzyjne wykonanie przebrania, dlatego jury miało problem z wybraniem najlepszego. W kategorii klasy 1-3 wygrała Regina Nędza-Chotarska, w klasach 4-6 Kuba Zarycki, a w gimnazjum Antek Bernatowicz. Przeprowadzono także konkurs na najlepszą dynię. Niestety były tylko dwie, więc jury nagrodziło obie prace. Uczniowie wzięli też udział w quizie wiedzy o Święcie Halloween. Na koniec odbyła się krótka dyskoteka, podczas której wszyscy dobrze się bawili.

Klaudia Wiśniowska

fot. Magdalena Smolińska


Powiązane artykuły

Jesienne barwy i czarno-białe kontrasty

Jeszcze przynajmniej do końca grudnia będzie można oglądać prace plastyczne uczniów klas podstawowych 1-6. Wystawę można podziwiać w szkolnej galerii od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00 oraz w sobotę do godziny 13:00.

Czytaj więcej

Szkolne upiory! Halloween!

29 października 2014 r u nas w szkole będziemy świętować nietypowe, straszne święto – Halloween.

Czytaj więcej

Artystyczny Ojców

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi, od 14-16 kwietnia odbył się plener artystyczny klas IV – VI. W tym roku starsi juniorzy szkoły artystycznej odwiedzili Ojców. Uczestniczyli w wycieczkach krajoznawczych i zajęciach artystycznych prowadzonych przez panią Lidię […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content