ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wieczór upiorów

27 października w Sali koncertowej ZPSA odbył się halloween przygotowany przez klasę 2 i 3 gimnazjum pod kierunkiem pani Karoliny Sikorskiej i pani Magdy Łukasik.

Imprezę rozpoczęto od przeczytania historii święta halloween. Odbył się konkurs na najlepsze przebranie. W tym roku każdy postarał się o dokładne i precyzyjne wykonanie przebrania, dlatego jury miało problem z wybraniem najlepszego. W kategorii klasy 1-3 wygrała Regina Nędza-Chotarska, w klasach 4-6 Kuba Zarycki, a w gimnazjum Antek Bernatowicz. Przeprowadzono także konkurs na najlepszą dynię. Niestety były tylko dwie, więc jury nagrodziło obie prace. Uczniowie wzięli też udział w quizie wiedzy o Święcie Halloween. Na koniec odbyła się krótka dyskoteka, podczas której wszyscy dobrze się bawili.

Klaudia Wiśniowska

fot. Magdalena Smolińska


Powiązane artykuły

Jezu, dlaczego nam to zrobiłeś

23 lutego odwiedził naszą szkołę dziennikarz Tygodnika Podhalańskiego, Jerzy Jurecki. Opowiadał nam o jego pobycie na Haiti po trzęsieniu ziemi i o potędze tragedii jaka tam miała miejsce. Wszystkim oczy zrobiły się szklane, gdy pan […]

Czytaj więcej

Mamy nowy samorząd

14 października, w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Zorganizowała je klasa druga gimnazjum. Prowadzącymi spotkanie wyborcze były: Zuzanna Lebda i Angelika Jurkowska.

Czytaj więcej

Już prawie po dyplomie

Pierwsza część dyplomu już za szóstoklasistami. Uczniowie ostatniej klasy podstawówki w POSA mieli egzaminy w piątek 27 maja, 30 maja w poniedziałek i 31 maja we wtorek. Pierwszego dnia, czyli w piątek zagrały pianistki. Ich […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content