ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wielki Brat patrzy

Już niedługo dla uczniów naszej szkoły stwierdzenie „mam na was oko” nabierze nowego znaczenia. Aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo, we wtorek, siódmego października w „Białym Domu” pojawili się panowie z firmy zajmującej się montażem monitoringu.

Kamery zostaną założone na placu zabaw, przy wejściu do szkoły oraz na korytarzu. Natomiast po kliku dniach, roboty przeniosą się do sąsiedniego budynku, aby gimnazjaliści i uczniowie szkoły muzycznej nie czuli się pokrzywdzeni. Kamery również zostaną zamontowane obok wejścia oraz na korytarzu. Zdania uczniów w tej kwestii są podzielone. Część z nich uważa, że to mocno ograniczy ich swobodę i będą musieli bardziej uważać na swoje zachowanie, jednak niektórzy cieszą się, że nasza szkoła rozwija się i dodają żartobliwie, że skoro mamy już przerwy i kamery to może zostaną zainstalowane dzwonki. Prace nie powinny specjalnie utrudniać poruszania się po obu budynkach.

Mira


Powiązane artykuły

Pływali „artystycznie”

Od wtorku do środy w Zakopanem trwały zawody pływackie, w których nasi uczniowie brali bardzo czynny udział. Odbyła się trzecia edycja I zakopiańskiej ligi pływackiej, którą rozegrano w Aqua Parku i w Centralnym Ośrodku Sportu […]

Czytaj więcej

Epizod – spontaniczna zabawa w teatr

25 marca bieżącego roku uczniowie gimnazjum POSA wyjadą na warsztaty teatralne do Krakowa. Atrakcją tego dnia będą zajęcia organizowane w jeżdżącym tramwaju, w którym dla uczniów szkoły artystycznej wystawione będą spektakle teatralne. Będzie to „Najsmutniejsza […]

Czytaj więcej

Poplenerowa wystawa- analogii jeszcze nie koniec

We wtorek, 21 października o godzinie 17:00 w auli Zakopiańskiego Centrum Edukacji odbył się, jak co roku, poplenerowy wernisaż, prezentujący efekt pracy uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej podczas dwutygodniowego pleneru wrześniowego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content