ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wielki Brat patrzy

Już niedługo dla uczniów naszej szkoły stwierdzenie „mam na was oko” nabierze nowego znaczenia. Aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo, we wtorek, siódmego października w „Białym Domu” pojawili się panowie z firmy zajmującej się montażem monitoringu.

Kamery zostaną założone na placu zabaw, przy wejściu do szkoły oraz na korytarzu. Natomiast po kliku dniach, roboty przeniosą się do sąsiedniego budynku, aby gimnazjaliści i uczniowie szkoły muzycznej nie czuli się pokrzywdzeni. Kamery również zostaną zamontowane obok wejścia oraz na korytarzu. Zdania uczniów w tej kwestii są podzielone. Część z nich uważa, że to mocno ograniczy ich swobodę i będą musieli bardziej uważać na swoje zachowanie, jednak niektórzy cieszą się, że nasza szkoła rozwija się i dodają żartobliwie, że skoro mamy już przerwy i kamery to może zostaną zainstalowane dzwonki. Prace nie powinny specjalnie utrudniać poruszania się po obu budynkach.

Mira


Powiązane artykuły

Recital Mai

28 kwietnia 2022r. o godzinie 16.15 w sali koncertowej miał miejsce recital Mai Wyraz. Ósmoklasistka przygotowuje się do egzaminów do szkoły średniej, więc taki koncert był świetnym rozwiązaniem do przygotowania i sprawdzenia się.

Czytaj więcej

ArtFM

W tym roku na plenerze literaci z klasy VIII wraz z p. Ewą Czerwieniec i p. Tomaszem Paluchem podjęli się nowego wyzwania.

Czytaj więcej

Posa Music Show 2022

W kategorii klas I-III miejsce I – Małgorzata Stachowicz, miejsce II- Hania Kubicka, a III – Aleksandra oraz Małgosia Stachowicz, które wystąpiły w duecie. Wyróżnienie otrzymały Helena Zięba-Drzymalska i Kalina Sawik. W kategorii klas IV-VI […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content