ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wielki Brat patrzy

Już niedługo dla uczniów naszej szkoły stwierdzenie „mam na was oko” nabierze nowego znaczenia. Aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo, we wtorek, siódmego października w „Białym Domu” pojawili się panowie z firmy zajmującej się montażem monitoringu.

Kamery zostaną założone na placu zabaw, przy wejściu do szkoły oraz na korytarzu. Natomiast po kliku dniach, roboty przeniosą się do sąsiedniego budynku, aby gimnazjaliści i uczniowie szkoły muzycznej nie czuli się pokrzywdzeni. Kamery również zostaną zamontowane obok wejścia oraz na korytarzu. Zdania uczniów w tej kwestii są podzielone. Część z nich uważa, że to mocno ograniczy ich swobodę i będą musieli bardziej uważać na swoje zachowanie, jednak niektórzy cieszą się, że nasza szkoła rozwija się i dodają żartobliwie, że skoro mamy już przerwy i kamery to może zostaną zainstalowane dzwonki. Prace nie powinny specjalnie utrudniać poruszania się po obu budynkach.

Mira


Powiązane artykuły

Wirtuozka fortepianu

W czwartek 14 maja godzinie o 13.00 w naszej szkole w Sali nr.16 odbył się koncert absolwentki naszej szkoły Anny Gluc.

Czytaj więcej

Co z nami będzie?

Od września nasza szkoła z powodu remontu budynków gości w murach Gimnazjum nr 2. Wszyscy są bardzo ciekawi, kiedy ta sytuacja się zmieni.

Czytaj więcej

W poszukiwaniu misiów

W zeszłym tygodniu dnia 1 czerwca, na Antałówce odbyła się zabawa plenerowa z okazji dnia dziecka dla uczniów z klas od 4 do 6, którą zorganizowała pani Irena Świerczyńska. Uczniowie mieli za zadanie odnaleźć 32 […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content