ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wielki Brat patrzy

Już niedługo dla uczniów naszej szkoły stwierdzenie „mam na was oko” nabierze nowego znaczenia. Aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo, we wtorek, siódmego października w „Białym Domu” pojawili się panowie z firmy zajmującej się montażem monitoringu.

Kamery zostaną założone na placu zabaw, przy wejściu do szkoły oraz na korytarzu. Natomiast po kliku dniach, roboty przeniosą się do sąsiedniego budynku, aby gimnazjaliści i uczniowie szkoły muzycznej nie czuli się pokrzywdzeni. Kamery również zostaną zamontowane obok wejścia oraz na korytarzu. Zdania uczniów w tej kwestii są podzielone. Część z nich uważa, że to mocno ograniczy ich swobodę i będą musieli bardziej uważać na swoje zachowanie, jednak niektórzy cieszą się, że nasza szkoła rozwija się i dodają żartobliwie, że skoro mamy już przerwy i kamery to może zostaną zainstalowane dzwonki. Prace nie powinny specjalnie utrudniać poruszania się po obu budynkach.

Mira


Powiązane artykuły

Koncertowe spotkanie z Mikołajem

W piątek 06. 12. 2013 r w auli Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej odbył się Mikołajkowy koncert pierwszoklasistów.

Czytaj więcej

Andrzejki gimnazjalistów

W piątek, 26.11.10 klasa pierwsza gimnazjum wraz ze swoją wychowawczynią, Grażyną Malinowską zorganizowała sobie wieczór andrzejkowy. Trwał on od 17.00 do 19.00. Uczniowie bardzo mile go wspominają,ponieważ, jak mówią było dużo jedzenia i wróżb. Nie […]

Czytaj więcej

Przyszłość została wylosowana

30 listopada 2018 roku odbyły się szkolne Andrzejki w świetlicy gimnazjum nr 2, zorganizowane przez samorząd szkolny POSA pod kierunkiem pani Pauliny Zimak-Piekarczyk.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content