ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wojciech Cichoń i Grzegorz Bruszewski – slam poetycki

Wojciech Cichoń i Grzegorz Bruszewski odwiedzili naszą szkołę w grudniu 2010 roku i w grudniu 2011 r.  Prowadzili warsztaty slamu poetyckiego.

WOJCIECH CICHOŃ (Warszawa) – współorganizuje regularny slam poetycki oraz imprezę open mic. W latach 2003-2009 wygrał kilka slamów na terenie Polski. Występował także w Niemczech, Czechach, Holandii, Wielkiej Brytanii. Organizuje imprezy spoken word (np. coroczny Spoke’n’Word Festiwal) oraz prowadzi warsztaty z performance poetry. Na co dzień pracuje w British Council.

GRZEGORZ BRUSZEWSKI, (Warszawa)- absolwent socjologii, dziennikarz z racji wykonywanego zawodu, slamer z zainteresowania i pasji. Na scenie występuje od 2004 roku.

Jest organizatorem comiesięcznego warszawskiego slamu poetyckiego – największej i najstarszej tego typu imprezy w kraju. Występował na wielu scenach w kraju jak i w Wielkiej Brytanii, Czechach, Niemczech wielokrotnie zwyciężając slamy.

Grzegorz Bruszewski z Wojciechem Cichoniem prowadzą razem warsztaty przygotowujące młodych adeptów slamu do publicznych występów.


Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content