ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wybory samorządowe – wszechobecna kampania na ostatnią chwilę

24 października odbyły się wybory samorządowe – jedna z imprez w największym stopniu wpływająca na życie i losy naszej szkoły. Wprawdzie sama kampania rozpoczęła się w ostatniej chwili, to pochłonęła ona wielu uczniów, a w szczególności klas podstawowych. O podekscytowaniu wyborami uczniów świadczyła atmosfera panująca podczas imprezy.

Wybory samorządowe są organizowane co roku, wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Swoim zakresem obejmują klasy od 2-6 podstawówki i trzy klasy gimnazjum. Z każdej klasy, wytypowanych przez jej uczniów zostało 2 kandydatów.

Sama kampania zainteresowała w największym stopniu mniej doświadczonych, lecz z tak samo ogromnymi ambicjami uczniów klas podstawowych. W swojej promocji korzystali z takich chwytów reklamowych jak ulotki, plakaty czy wygłaszanie na korytarzach nazwisk swoich reprezentantów.

Na wielkiej gali, która odbyła się w sali koncertowej o godzinie 12.00 zorganizowane zostało głosowanie, a podczas liczenia przez komisję skrutacyjną w składzie: przewodniczący – Adam Świerczyński, członkowie – Bartek Król – Józaga, Ewa Utracka i Maryna Gąsienica – Byrcyn, odbyło się karaoke.

Do składu samorządu szkolnego, w wyniku głosowania dostali się:

– Szymon Rzankowski – Przewodniczący Rady Samorządu Szkolnego

-Zuzanna Zarycka

-Agata Krząstek

-Aleksandra Birecka

-Klimek Hubicki

–Adrian Wiśniowski

Wszystkim wybranym gratulujemy i życzymy sukcesów w wykonywanych powinnościach.

Bartek Król, kl. III/g


Powiązane artykuły

Teatralne prezentacje

Jak co roku, zaproszeni zostaliśmy na spektakle teatralne, które powstały podczas zajęć w minionym roku szkolnym. Spektakle przygotowywane były pod kierunkiem pani Katarzyny Pietrzyk, Krzysztofa Najbora i Marka Wrony. Zapraszamy na fotorelację z niektórych spektakli. […]

Czytaj więcej

65 lat za nami

2 grudnia br. o godzinie 17.00 odbył się koncert z okazji Jubileuszu 65-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej im. M. Karłowicza w Zakopanem. Imprezę tę uświetniły koncerty zespołów szkolnych: chór pod kierownictwem Pani Mirosławy Lubowicz oraz orkiestra […]

Czytaj więcej

Cienie w naszej szkole

21 lutego 2014r. w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Artystycznej odbyły się warsztaty teatru cieni. Uczniowie obejrzeli też przedstawienie pt. „Mglisty Billy”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content