ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wybory samorządowe – wszechobecna kampania na ostatnią chwilę

24 października odbyły się wybory samorządowe – jedna z imprez w największym stopniu wpływająca na życie i losy naszej szkoły. Wprawdzie sama kampania rozpoczęła się w ostatniej chwili, to pochłonęła ona wielu uczniów, a w szczególności klas podstawowych. O podekscytowaniu wyborami uczniów świadczyła atmosfera panująca podczas imprezy.

Wybory samorządowe są organizowane co roku, wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Swoim zakresem obejmują klasy od 2-6 podstawówki i trzy klasy gimnazjum. Z każdej klasy, wytypowanych przez jej uczniów zostało 2 kandydatów.

Sama kampania zainteresowała w największym stopniu mniej doświadczonych, lecz z tak samo ogromnymi ambicjami uczniów klas podstawowych. W swojej promocji korzystali z takich chwytów reklamowych jak ulotki, plakaty czy wygłaszanie na korytarzach nazwisk swoich reprezentantów.

Na wielkiej gali, która odbyła się w sali koncertowej o godzinie 12.00 zorganizowane zostało głosowanie, a podczas liczenia przez komisję skrutacyjną w składzie: przewodniczący – Adam Świerczyński, członkowie – Bartek Król – Józaga, Ewa Utracka i Maryna Gąsienica – Byrcyn, odbyło się karaoke.

Do składu samorządu szkolnego, w wyniku głosowania dostali się:

– Szymon Rzankowski – Przewodniczący Rady Samorządu Szkolnego

-Zuzanna Zarycka

-Agata Krząstek

-Aleksandra Birecka

-Klimek Hubicki

–Adrian Wiśniowski

Wszystkim wybranym gratulujemy i życzymy sukcesów w wykonywanych powinnościach.

Bartek Król, kl. III/g


Powiązane artykuły

Muzyczno-językowy show

03.02.2018r., w naszej szkole odbył się konkurs piosenki angielskiej „POSA Music Show”. Grand Prix całego konkursu otrzymał Franciszek Budz z klasy III. Zwycięzcami tegorocznej edycji w poszczególnych kategoriach zostali: Amelia Wojtyczko, Zofia Wojtyczko i Mieszko […]

Czytaj więcej

Sianożęty – „Echo Pleneru”, „Puls pleneru”, ART FM

Media wydawane podczas pleneru artystycznego w Sianożętach pod kierunkiem Ewy Czerwieniec: „Echo Pleneru” (literaci z klasy VII), „Puls Pleneru” (literaci z klasy IX), radio ART FM (literaci z klasy VIII).

Czytaj więcej

Nasza absolwentka w „Bitwie na głosy”

Basia Gąsienica Giewont, absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej dostała się do popularnego programu telewizyjnego „Bitwa na głosy”. Będzie walczyć w drużynie Piotra Rubika. Basia po ukończeniu naszej szkoły rozwija dalej swoje zamiłowania artystyczne, ze szczególnym […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content