ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wyczerpujący dystans

30 września odbyła się międzyszkolna sztafeta na 800 metrów. Nasza szkoła wystawiła sztafetę w kategorii gimnazjum dziewczyny. Reprezentantki szkoły zajęły 5 miejsce.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 11:00 na Dolnych Równiach Krupowych w Zakopanem. Każda z dziesięciu dziewczyn musiała pokonać dystans 800 metrów, a następnie podać pałeczkę kolejnej zawodniczce ze swojej drużyny. Reprezentantkami naszej szkoły były: Zosia Widera, Gabrysia Błasiak, Julka Zell, Basia Malik, Ewelina Szymusiak, Martyna Dubnicka, Ola Piwowar, Marysia Chyc, Marysia Michniewska i Klaudia Wiśniowska. Z relacji uczestniczek wynika, iż dystans był bardzo męczący i trudny. Dziewczyny zajęły 5 miejsce, które niestety było miejscem ostatnim.

Marysia Michniewska


Powiązane artykuły

Charytatywnie na święta

8 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w kiermaszu świątecznym na Placu Niepodległości w Zakopanem, sprzedając tam własnoręcznie wykonane prace plastyczne. Wszystkim przyświecały cele charytatywne. Kiermasz organizował Urząd Miasta.

Czytaj więcej

Groźniejsza niż uderzenie

8 grudnia, w poniedziałek na sali koncertowej naszej szkoły odbyły się warsztaty dotyczące Cyberprzemocy. Od godziny 8.00 do około godziny 9.00 dla gimnazjum, a zaraz po nim w warsztatach uczestniczyły klasy IV-VI.

Czytaj więcej

Szczęściarze na biegówkach

Najmłodsi uczniowie już od miesiąca mogą cieszyć się nauką w warunkach szkolnych. Każda lekcja, która nie jest prowadzona zdalnie cieszy wszystkich, dzieci i nauczycieli. W przypadku wychowania fizycznego to szczególna radość. Tym bardziej, gdy pan […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content