ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wyczerpujący dystans

30 września odbyła się międzyszkolna sztafeta na 800 metrów. Nasza szkoła wystawiła sztafetę w kategorii gimnazjum dziewczyny. Reprezentantki szkoły zajęły 5 miejsce.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 11:00 na Dolnych Równiach Krupowych w Zakopanem. Każda z dziesięciu dziewczyn musiała pokonać dystans 800 metrów, a następnie podać pałeczkę kolejnej zawodniczce ze swojej drużyny. Reprezentantkami naszej szkoły były: Zosia Widera, Gabrysia Błasiak, Julka Zell, Basia Malik, Ewelina Szymusiak, Martyna Dubnicka, Ola Piwowar, Marysia Chyc, Marysia Michniewska i Klaudia Wiśniowska. Z relacji uczestniczek wynika, iż dystans był bardzo męczący i trudny. Dziewczyny zajęły 5 miejsce, które niestety było miejscem ostatnim.

Marysia Michniewska


Powiązane artykuły

Dresy w akcji!

W czwartek, 21 listopada 2013 r. w naszej szkole odbył się „Dzień Dresa”. To pierwszy tematyczny dzień w tym roku, który został zainicjowany przez Samorząd Szkolny.

Czytaj więcej

Nosal pełen artystów

05.03 2014 r. na narciarskim stoku Nosalu w Zakopanem odbyły się coroczne zawody Artystów na nartach i snowboardzie z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. W konkurencjach mogli startować nie tylko uczniowie, ale i ich rodzice. Na […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content