ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wysiłek ósmoklasistów

Między 27 a 29 listopada w POSA odbywają się próbne testy ósmoklasistów.

Uczniowie piszą je w sali nr 4. Pierwszy, próbny egzamin z języka polskiego odbył się już we wtorek. W środę miał miejsce kolejny, z matematyki. Natomiast 29.11, na zakończenie, uczniom zostanie język angielski. Każdego dnia testy rozpoczynają się o tej samej porze, czyli o godzinie 9:00. Po pierwszym egzaminie ogólne wrażenia uczniów klasy VIII są pozytywne. Nie ukrywają towarzyszącego im przy pisaniu stresu. Uczniowie mają wysokie ambicje i wiedzą, że muszą się bardzo postarać, by wypaść jak najlepiej. Testy sprawdzane będą przez nauczycieli, którzy wykładają przedmiot, z jakiego dany egzamin jest pisany. Miejmy nadzieję, że pozostałe dwa testy pójdą im jeszcze lepiej, od tego już napisanego. Pozostaje nam tylko życzyć im powodzenia.

Jakub Zarycki


Powiązane artykuły

Zapraszamy na finał warsztatów slamu poetyckiego

Finał warsztatów slamu, w których biorą udział nasi gimnazjaliści i gimnazjaliści z ZSO im. O. Balzera odbędzie się w sali koncertowej ZPSA, ul. Sienkiewicza 12, 25.11. 2016 r o godz. 16.30. ZAPRASZAMY

Czytaj więcej

Rzeźba w drewnie robi wrażenie

W czwartek 15 listopada klasa VII podczas lekcji wychowawczej odwiedziła Miejską Galerię Sztuki w Zakopanem. Uczniowie zwiedzili wystawę „Rzeźba w drewnie w twórczości polskich artystów 1918-2018”.

Czytaj więcej

Taniec – popisy na koniec roku

Zakończenie roku szkolnego – podsumowanie roku szkolnego. Mimo ciężkich warunków nauczania zdalnego, szczególnie dla takich przedmiotów jak TANIEC, udało się przygotować parę układów choreograficznych  pod kierunkiem pani Agnieszki Michalik.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content