ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wysiłek ósmoklasistów

Między 27 a 29 listopada w POSA odbywają się próbne testy ósmoklasistów.

Uczniowie piszą je w sali nr 4. Pierwszy, próbny egzamin z języka polskiego odbył się już we wtorek. W środę miał miejsce kolejny, z matematyki. Natomiast 29.11, na zakończenie, uczniom zostanie język angielski. Każdego dnia testy rozpoczynają się o tej samej porze, czyli o godzinie 9:00. Po pierwszym egzaminie ogólne wrażenia uczniów klasy VIII są pozytywne. Nie ukrywają towarzyszącego im przy pisaniu stresu. Uczniowie mają wysokie ambicje i wiedzą, że muszą się bardzo postarać, by wypaść jak najlepiej. Testy sprawdzane będą przez nauczycieli, którzy wykładają przedmiot, z jakiego dany egzamin jest pisany. Miejmy nadzieję, że pozostałe dwa testy pójdą im jeszcze lepiej, od tego już napisanego. Pozostaje nam tylko życzyć im powodzenia.

Jakub Zarycki


Powiązane artykuły

Świąteczne życzenia z intencją od klasy piątej

Drodzy mieszkańcy Zakopanego, Życzę Wam lepszych polityków, dużo terenów zielonych a przede wszystkim wyeliminowania smogu. Oliwka

Czytaj więcej

Pierwsze skrzypce

W czwartek, 30 listopada 2017r. odbyły się audycje klas skrzypiec. Przesłuchania zaczęły się o godzinie 17.00, kiedy to uczestnicy wstąpili na scenę do wspólnego zdjęcia w Sali Koncertowej.

Czytaj więcej

Sen o nowoczesnej sztuce

W środę 7 maja 2014 r. klasa II gimnazjum pod opieką pana Mirosława Nadymusa- nauczyciela matematyki w POSA, wyjechała na wycieczkę do Krakowa.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content