ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Z turystyką Tatr za pan brat

30 września odbyła się wycieczka klasy 6 na Halę Gąsienicową przez Kasprowy Wierch. Wyjście odbyło się w ramach zajęć dla klas 4 – 6 organizowanych przez Tatrzański Park Narodowy.

Uczniowie klasy 6 wraz z panią Aleksandrą Kozłowską i panią Małgorzatą Kot wyjechali spod szkoły ok. godziny 8.15 w stronę Kuźnic. Stamtąd ruszyli kolejką na Kasprowy Wierch. Schodząc do schroniska na Hali Gąsienicowej wypełniali zadania w otrzymanych od pani Małgorzaty kart pracy. W samym schronisku mieli 40 minut na  zadanie kilku pytań tamtejszym turystom. Pytali np. o to, który raz są oni na Hali Gąsienicowej, czy mają zamiar powrócić oraz skąd przyjechali. Całe zajęcia były zatytułowane ,,Turystyka Tatr”. W okolicach godziny 14:30 ich wycieczka dobiegła końca.

Marysia Michniewska

fot. Aleksandra Kozłowska


Powiązane artykuły

Teatralne myślenie

W środę, 9 października 2013 roku, kilkunastu uczniów VII, VIII i IX klasy Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej pod opieką p. Ewy Czerwieniec, kierownika sekcji artystycznej naszej szkoły, udało się do Teatru Witkacego w Zakopanem na […]

Czytaj więcej

Co z nami będzie?

Od września nasza szkoła z powodu remontu budynków gości w murach Gimnazjum nr 2. Wszyscy są bardzo ciekawi, kiedy ta sytuacja się zmieni.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content