ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Z turystyką Tatr za pan brat

30 września odbyła się wycieczka klasy 6 na Halę Gąsienicową przez Kasprowy Wierch. Wyjście odbyło się w ramach zajęć dla klas 4 – 6 organizowanych przez Tatrzański Park Narodowy.

Uczniowie klasy 6 wraz z panią Aleksandrą Kozłowską i panią Małgorzatą Kot wyjechali spod szkoły ok. godziny 8.15 w stronę Kuźnic. Stamtąd ruszyli kolejką na Kasprowy Wierch. Schodząc do schroniska na Hali Gąsienicowej wypełniali zadania w otrzymanych od pani Małgorzaty kart pracy. W samym schronisku mieli 40 minut na  zadanie kilku pytań tamtejszym turystom. Pytali np. o to, który raz są oni na Hali Gąsienicowej, czy mają zamiar powrócić oraz skąd przyjechali. Całe zajęcia były zatytułowane ,,Turystyka Tatr”. W okolicach godziny 14:30 ich wycieczka dobiegła końca.

Marysia Michniewska

fot. Aleksandra Kozłowska


Powiązane artykuły

POSA na zimowo

W środę, 16.03 klasy I-VIII POSA uczestniczyły w zimowych zawodach szkolnych odbywających się pod Nosalem. Uczniowie konkurowali w trzech kategoriach: na nartach, snowboardzie oraz zjeździe na „byle czym”.

Czytaj więcej

Pod lasem hasał smok …

We wtorek, 12 stycznia w naszej szkole gościliśmy jednego z najwybitniejszych grafików w Polsce ilustrującego książki. Odwiedził nas Marcin Bruchnalski, który znakomitą część swojej twórczości poświęca dzieciom. Z panem Marcinem spotkali się wszyscy uczniowie POSA. […]

Czytaj więcej

Wirtuozka fortepianu

W czwartek 14 maja godzinie o 13.00 w naszej szkole w Sali nr.16 odbył się koncert absolwentki naszej szkoły Anny Gluc.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content