ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Z turystyką Tatr za pan brat

30 września odbyła się wycieczka klasy 6 na Halę Gąsienicową przez Kasprowy Wierch. Wyjście odbyło się w ramach zajęć dla klas 4 – 6 organizowanych przez Tatrzański Park Narodowy.

Uczniowie klasy 6 wraz z panią Aleksandrą Kozłowską i panią Małgorzatą Kot wyjechali spod szkoły ok. godziny 8.15 w stronę Kuźnic. Stamtąd ruszyli kolejką na Kasprowy Wierch. Schodząc do schroniska na Hali Gąsienicowej wypełniali zadania w otrzymanych od pani Małgorzaty kart pracy. W samym schronisku mieli 40 minut na  zadanie kilku pytań tamtejszym turystom. Pytali np. o to, który raz są oni na Hali Gąsienicowej, czy mają zamiar powrócić oraz skąd przyjechali. Całe zajęcia były zatytułowane ,,Turystyka Tatr”. W okolicach godziny 14:30 ich wycieczka dobiegła końca.

Marysia Michniewska

fot. Aleksandra Kozłowska


Powiązane artykuły

Poczta Walentynkowa

Święto Zakochanych jest coraz bardziej popularne. W związku z tym w naszej szkole ruszyła akcja „Poczta Walentynkowa”. Była to inicjatywa Parlamentu Uczniowskiego.

Czytaj więcej

Ogólnopolski sukces filmowy

Konrad Jonek i Aleksandra Chrobak z III klasy naszego gimnazjum zdobyli II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Filmu Dokumentalnego pt. „Świat wokół mnie”. Tak jury konkursu oceniło przygotowany przez nich film pt. „Deska – opcja […]

Czytaj więcej

Najmłodsi dla Świętego Mikołaja

6 grudnia 2021 roku w odbył się Koncert Mikołajkowy. Wzięły w nim udział klasy od I do III. Uczniowie prezentowali swoje talenty muzyczne przed Św. Mikołajem.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content