ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Z wizytą w warzywniaku

Na jednej z lekcji biologii ławki w klasie drugiej gimnazjum zamieniły się w urodzajne i kolorowe stragany owocowo-warzywne . Uczniowie tworzyli projekty na temat ,,Owoce i Warzywa Świata” w formie plakatów i map trójwymiarowych, gier – koło owocowe oraz prezentacji multimedialnych. Każdy mógł także spróbować prezentowanych owoców w ramach akcji ,,Jedz zdrowo”.

Projekty zleciła wszystkim uczniom pani Paulina Zimak w ramach omawiania tematu „Rośliny Okrytonasienne”. Uczniowie na lekcji prezentowali swoje pomysły, przedstawiając ich konstrukcję, wykorzystane materiały oraz poszczególne elementy. Wszystkie prace oceniane były pod względem ilości włożonej pracy, kreatywności i pomysłu. Tworzenie projektów przyniosło uczniom wiele zabawy i pozwalało na rozwinięcie własnej wyobraźni.

Angelika Jurkowska

Fot. Angelika Jurkowska


Powiązane artykuły

Nowy samorząd

W poniedziałek, 28.09.2020 r. poznaliśmy nowy skład samorządu szkolnego naszej szkoły, w którym znaleźli się: Lidia Stopka-Walkosz, Laura Wielopolska i Franciszek Zięba reprezentujący grupę starszą i  w młodszej grupie: Kamila Gut, Maja Krupa i Zosia […]

Czytaj więcej

Rzeźba utworu muzycznego

Piątego i szóstego kwietnia bieżącego roku, gimnazjaliści z fakultetu plastycznego brali udział w warsztatach z płaskorzeźby. Warsztaty odbyły się w naszej szkole.

Czytaj więcej

Słowna bitwa wygrana przez Dominika!

5 grudnia o godzinie 16:00 w Dworcu Tatrzańskim odbył się Slam Poetycki, który był podsuwaniem kilkudniowych warsztatów odbywających się w naszej szkole. W tym roku mistrzem slamowania został Dominik Prusinowski. Oraganizatorem warsztatów była Akademia Młodego […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content