ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zabawy na gazetach

Gdzie dzieci z klas podstawowych 1-3 podziały się 15 stycznia? Otóż zagrały one koncert w szkolnej auli, a następnie przeniosły się piętro niżej gdzie w sali nr 10 bawiły się na balu karnawałowym zorganizowanym przez samorząd uczniowski oraz panie Justynę Jasiorkowską i Annę Maciejewską.

Podczas zabawy dzieci  uczestniczyły w konkursach na najlepszy strój, w którym najlepiej zaprezentował się Maks Bienias z klasy 1, na najlepszy taniec, w którym najlepszy okazał się Mieszko Serwatowicz również z klasy 1 oraz na króla i królową balu – tu zwyciężyli Miłosz Gruszka (kl. III) i Helenka Gąsienica (kl. I).

Nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców POSA. Przy zabawach, takich jak taniec na gazecie, gorące krzesła oraz zgadywanie piosenek z bajek pomagały uczennice klasy 2 gimnazjum, natomiast sprzętem nagłaśniającym zajęli się uczniowie z 2 i 3 gimnazjum. Po balu, który można uznać za miłe zakończenie pierwszego semestru dzieci udały się do domu i mogły cieszyć się feriami.

Aga

Fot. Ola Banak


Powiązane artykuły

Wspólne kolędowanie

21 grudnia odbyło się w naszej szkole wspólne kolędowanie zorganizowane z inicjatywy pani Anny Bundz, nauczycielki religii.

Czytaj więcej

ART FM – o świętach, po świętach

Zapraszamy do wysłuchania efektów ćwiczeń warsztatowych powstałych podczas warsztatów dziennikarskich fakultetu literackiego klasy VIII. Jest to kolejna audycja radiowa ART FM. art

Czytaj więcej

Profilaktyka przede wszystkim

We wtorek (09.11.10) w naszej szkole odbyło się spotkanie gimnazjalistów z młodszym aspirantem policji Dariuszem Stósem. Tematami rozmów były problemy nieletnich z prawem jak i zachowania demoralizujące, które coraz częściej dotykają młodzież. Pan policjant rozmawiając […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content