ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zabawy na gazetach

Gdzie dzieci z klas podstawowych 1-3 podziały się 15 stycznia? Otóż zagrały one koncert w szkolnej auli, a następnie przeniosły się piętro niżej gdzie w sali nr 10 bawiły się na balu karnawałowym zorganizowanym przez samorząd uczniowski oraz panie Justynę Jasiorkowską i Annę Maciejewską.

Podczas zabawy dzieci  uczestniczyły w konkursach na najlepszy strój, w którym najlepiej zaprezentował się Maks Bienias z klasy 1, na najlepszy taniec, w którym najlepszy okazał się Mieszko Serwatowicz również z klasy 1 oraz na króla i królową balu – tu zwyciężyli Miłosz Gruszka (kl. III) i Helenka Gąsienica (kl. I).

Nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców POSA. Przy zabawach, takich jak taniec na gazecie, gorące krzesła oraz zgadywanie piosenek z bajek pomagały uczennice klasy 2 gimnazjum, natomiast sprzętem nagłaśniającym zajęli się uczniowie z 2 i 3 gimnazjum. Po balu, który można uznać za miłe zakończenie pierwszego semestru dzieci udały się do domu i mogły cieszyć się feriami.

Aga

Fot. Ola Banak


Powiązane artykuły

Samorządowcy na nowy rok szkolny wybrani

Zosia Marchalewicz z klasy IV, Kamila Gut z klasy V, Franciszek Zięba z klasy VI, Franciszek Suchowian oraz Amelia Harasimowicz z klasy VIII – oto skład samorządu uczniowskiego POSA, który działać będzie w roku szkolnym […]

Czytaj więcej

Zwycięskie przejazdy

Uczniom podstawówki i gimnazjum POSA, którzy 3 stycznia 2017 roku wzięli udział w pierwszej edycji XL Zakopiańskiej Ligi Zimowej w łyżwiarstwie szybkim udało wywalczyć się 4 złota i 1 srebro. Zawody odbyły się na torze […]

Czytaj więcej

Najlepsi z niemieckiego

9 listopada b. r. w naszej szkole odbył się 1 etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content