ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zabawy na gazetach

Gdzie dzieci z klas podstawowych 1-3 podziały się 15 stycznia? Otóż zagrały one koncert w szkolnej auli, a następnie przeniosły się piętro niżej gdzie w sali nr 10 bawiły się na balu karnawałowym zorganizowanym przez samorząd uczniowski oraz panie Justynę Jasiorkowską i Annę Maciejewską.

Podczas zabawy dzieci  uczestniczyły w konkursach na najlepszy strój, w którym najlepiej zaprezentował się Maks Bienias z klasy 1, na najlepszy taniec, w którym najlepszy okazał się Mieszko Serwatowicz również z klasy 1 oraz na króla i królową balu – tu zwyciężyli Miłosz Gruszka (kl. III) i Helenka Gąsienica (kl. I).

Nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców POSA. Przy zabawach, takich jak taniec na gazecie, gorące krzesła oraz zgadywanie piosenek z bajek pomagały uczennice klasy 2 gimnazjum, natomiast sprzętem nagłaśniającym zajęli się uczniowie z 2 i 3 gimnazjum. Po balu, który można uznać za miłe zakończenie pierwszego semestru dzieci udały się do domu i mogły cieszyć się feriami.

Aga

Fot. Ola Banak


Powiązane artykuły

Owowcowo-kamienna lekcja

4 października odbył się pokaz prezentacji przygotowanych przez uczniów 2 gimnazjum na zajęcia z biologii i chemii z Panią Pauliną Zimak-Piekarczyk.

Czytaj więcej

Mikoszewo 2021. „Echo Pleneru”

Fakultet literacki z klasy VII sprawdzał się podczas pleneru w dziennikarstwie prasowym. Zespół redakcyjny w składzie Mikołaj Błasiak, Urszula Gutfeld, Ida Kurkiewicz, Teresa Wierzejska wydał trzy numery gazety plenerowej. Wydawnictwo powstało w ramach warsztatów dziennikarstwa […]

Czytaj więcej

Pierwszaki na scenie

6 grudnia, podczas Koncertu Mikołajkowego uczniowie klasy 1 naszej szkoły po raz pierwszy w swojej karierze szkolnej stanęli na scenie i zaprezentowali swoje umiejętności, po trzech miesiącach nauki gry na instrumentach.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content