ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zabawy na gazetach

Gdzie dzieci z klas podstawowych 1-3 podziały się 15 stycznia? Otóż zagrały one koncert w szkolnej auli, a następnie przeniosły się piętro niżej gdzie w sali nr 10 bawiły się na balu karnawałowym zorganizowanym przez samorząd uczniowski oraz panie Justynę Jasiorkowską i Annę Maciejewską.

Podczas zabawy dzieci  uczestniczyły w konkursach na najlepszy strój, w którym najlepiej zaprezentował się Maks Bienias z klasy 1, na najlepszy taniec, w którym najlepszy okazał się Mieszko Serwatowicz również z klasy 1 oraz na króla i królową balu – tu zwyciężyli Miłosz Gruszka (kl. III) i Helenka Gąsienica (kl. I).

Nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców POSA. Przy zabawach, takich jak taniec na gazecie, gorące krzesła oraz zgadywanie piosenek z bajek pomagały uczennice klasy 2 gimnazjum, natomiast sprzętem nagłaśniającym zajęli się uczniowie z 2 i 3 gimnazjum. Po balu, który można uznać za miłe zakończenie pierwszego semestru dzieci udały się do domu i mogły cieszyć się feriami.

Aga

Fot. Ola Banak


Powiązane artykuły

Pierwszaki dla mam

26 maja nasi najmłodsi uczniowie zrobili swoim mamom niespodziankę. Przygotowali koncert, podczas którego zaprezentowali swoje umiejętności gry na instrumentach.

Czytaj więcej

Pierwszy w życiu koncert

Pierwszy w życiu publiczny, solowy popis instrumentalny to nie lada wyzwanie. Świetnie poradzili sobie z nim nasi najmłodsi uczniowie. Pierwszaki z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej 8 grudnia przeżyły swój pierwszy, po rozpoczęciu nauki gry na […]

Czytaj więcej

Dzika wyprawa

W czwartek (19.12.13) na drugiej i trzeciej godzinie lekcyjnej dla uczniów naszego gimnazjum zorganizowano wykład pani Doroty Mularz, która w tym roku przejechała autostopem przez 24 kraje w Europie oraz Azji. Podróż została nazwana „Dziką […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content