ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zagrali dla Mikołaja

7 grudnia 2015 roku o godzinie 11:30 uczniowie klasy 1 podstawowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej zagrali swój pierwszy koncert. Wystąpili dla rodziców i dla … Świętego Mikołaja.

Każdego roku nasi najmniejsi uczniowie prezentują swoje umiejętności gry na instrumentach na mikołajkowym koncercie. Na początku pierwszoklasiści przywitali swojego najważniejszego gościa piosenką „Święty Mikołaju” przygotowaną pod kierunkiem pani Jadwigi Barańskiej – Rożak, nauczycielki rytmiki i muzyki w klasach I – III. Następnie artyści po kolei prezentowali się na scenie. Nowością, zaprezentowaną po raz pierwszy na Mikołajowym muzycznym spotkaniu występ baletowy do muzyki Piotra Czajkowskiego „Mikołajowa orkiestra” rownież przygotowany przez Panią Jadwigę Barańską – Różak. Na koniec koncertu Mikołaj za dobre zachowanie w ciągu całego roku wręczył wszystkim dzieciom oraz ich wychowawcom prezenty.

Ola DziedzinaPowiązane artykuły

Niewiedza na lekcji motorem dla kreatywności

Na jednej z lekcji chemii klasa 3 gimnazjum przyniosła ze sobą przedmioty nie związane z lekcją – plastelinę i plastikowe korki.

Czytaj więcej

Powiało strachem w naszej szkole…

27 października br. w naszej szkole, za przykładem starej tradycji celtyckiej odbyło się doroczne święto stricte amerykańskie, lecz popularne na całym Świecie – Halloween. Od samego rana na korytarzach napotykało się mumie, duchy, czarownice czy […]

Czytaj więcej

Zmiany w szkolnej kuchni

Do powakacyjnych niespodzianek w naszej szkole należą także zmiany w szkolnej stołówce. Wieść o tym, że pracująca do tej pory pani Zosia zrezygnowała z pracy, a na jej miejsce weszła pani Jadwiga rozeszła się po […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content