ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zagrali dla Mikołaja

7 grudnia 2015 roku o godzinie 11:30 uczniowie klasy 1 podstawowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej zagrali swój pierwszy koncert. Wystąpili dla rodziców i dla … Świętego Mikołaja.

Każdego roku nasi najmniejsi uczniowie prezentują swoje umiejętności gry na instrumentach na mikołajkowym koncercie. Na początku pierwszoklasiści przywitali swojego najważniejszego gościa piosenką „Święty Mikołaju” przygotowaną pod kierunkiem pani Jadwigi Barańskiej – Rożak, nauczycielki rytmiki i muzyki w klasach I – III. Następnie artyści po kolei prezentowali się na scenie. Nowością, zaprezentowaną po raz pierwszy na Mikołajowym muzycznym spotkaniu występ baletowy do muzyki Piotra Czajkowskiego „Mikołajowa orkiestra” rownież przygotowany przez Panią Jadwigę Barańską – Różak. Na koniec koncertu Mikołaj za dobre zachowanie w ciągu całego roku wręczył wszystkim dzieciom oraz ich wychowawcom prezenty.

Ola DziedzinaPowiązane artykuły

Rzeźby ze szczątków samolotu

4 listopada o godzinie 9:00 w auli naszej szkoły odbył się wykład dla całego gimnazjum Pani Małgorzaty Kręcka-Rozenkranz – polskiej rzeźbiarki i pedagoga na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, która podzieliła się swoimi wrażeniami z […]

Czytaj więcej

Warsztaty fotograficzne zakończone

Uczniowie z klasy II gimnazjum fakultetu plastycznego zakończyli już tegoroczne warsztaty fotograficzne prowadzone przez pana Bogdana Kiwaka. Zapraszamy do galerii zdjęć – efektów ich pracy.

Czytaj więcej

„Przestrzeń” – zapraszamy na poplenerowy pokaz

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna Stowarzyszenie „Wolna POSA” Rada Rodziców POSA zapraszają na pokaz i wystawę prac uczniów powstałych na plenerze „Sianożęty 2015” pt. „Przestrzeń” wernisaż  odbędzie się 19 października o godz. 17.00 w Dworcu Tatrzańskim, […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content