ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zagrali dla Mikołaja

7 grudnia 2015 roku o godzinie 11:30 uczniowie klasy 1 podstawowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej zagrali swój pierwszy koncert. Wystąpili dla rodziców i dla … Świętego Mikołaja.

Każdego roku nasi najmniejsi uczniowie prezentują swoje umiejętności gry na instrumentach na mikołajkowym koncercie. Na początku pierwszoklasiści przywitali swojego najważniejszego gościa piosenką „Święty Mikołaju” przygotowaną pod kierunkiem pani Jadwigi Barańskiej – Rożak, nauczycielki rytmiki i muzyki w klasach I – III. Następnie artyści po kolei prezentowali się na scenie. Nowością, zaprezentowaną po raz pierwszy na Mikołajowym muzycznym spotkaniu występ baletowy do muzyki Piotra Czajkowskiego „Mikołajowa orkiestra” rownież przygotowany przez Panią Jadwigę Barańską – Różak. Na koniec koncertu Mikołaj za dobre zachowanie w ciągu całego roku wręczył wszystkim dzieciom oraz ich wychowawcom prezenty.

Ola DziedzinaPowiązane artykuły

Święto siostrzanej szkoły

25 listopada o godzinie 17.00 w hotelu Belweder odbyło się 75 lecie Państwowej szkoły Muzycznej w Zakopanem. Na tym znaczącym wydarzeniu zebrali się nie tylko ci związani z PSM, ale też ważne osobistości Zakopanego. Szkoła […]

Czytaj więcej

Szkolna demokracja

Dzisiaj w naszej szkole odbędą się wybory do samorządu szkolnego. Tym razem organizowane one będą przez Panią Irenę Świerczyńską i klasę 2 gimnazjum.

Czytaj więcej

Przygody Mikołajka i festiwal piosenki

Tegoroczne semestralne pokazy teatralne zakończyły występy klasy V i klas I-III szkoły podstawowej. Ci pierwsi przygotowali występ pod kierunkiem pana Marka Wrony, druga grupa pod opieką pani Kasi Pietrzyk. Klasa V przedstawiła „Klasowe przygody”, spektakl […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content