ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zagrali dla Mikołaja

7 grudnia 2015 roku o godzinie 11:30 uczniowie klasy 1 podstawowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej zagrali swój pierwszy koncert. Wystąpili dla rodziców i dla … Świętego Mikołaja.

Każdego roku nasi najmniejsi uczniowie prezentują swoje umiejętności gry na instrumentach na mikołajkowym koncercie. Na początku pierwszoklasiści przywitali swojego najważniejszego gościa piosenką „Święty Mikołaju” przygotowaną pod kierunkiem pani Jadwigi Barańskiej – Rożak, nauczycielki rytmiki i muzyki w klasach I – III. Następnie artyści po kolei prezentowali się na scenie. Nowością, zaprezentowaną po raz pierwszy na Mikołajowym muzycznym spotkaniu występ baletowy do muzyki Piotra Czajkowskiego „Mikołajowa orkiestra” rownież przygotowany przez Panią Jadwigę Barańską – Różak. Na koniec koncertu Mikołaj za dobre zachowanie w ciągu całego roku wręczył wszystkim dzieciom oraz ich wychowawcom prezenty.

Ola DziedzinaPowiązane artykuły

Poczta Walentynkowa

Święto Zakochanych jest coraz bardziej popularne. W związku z tym w naszej szkole ruszyła akcja „Poczta Walentynkowa”. Była to inicjatywa Parlamentu Uczniowskiego.

Czytaj więcej

Matematyka królową nauk…. Test szóstoklasistów.

We wtorek (05.04.11) w całej Polsce wszyscy uczniowie szóstych klas podstawowych napisali test sprawdzający ich wiedzę. O godzinie 9.00 również w naszej szkole szóstoklasiści zasiedli do testu. Tegorocznym tematem przewodnim była matematyka i jej historia. […]

Czytaj więcej

Pianistyczne rewolucje

26 października 2010 r. odbyły się w naszej szkole dwie audycje pianistyczne. O godz. 15.30 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych uczniowie klas II i III szkoły podstawowej zaprezentowali nam, czego nauczyli się od […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content