ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zapraszamy na wernisaż poplenerowej wystawy

Towarzystwo Edukacji Artystycznej,

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna,

Rada Rodziców POSA

zapraszają

na wernisaż

poplenerowej wystawy

prac uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w Zakopanem,

który odbędzie się

25 października 2010, o godz. 17

w Galerii Szkolnej Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Artystycznych ul. Sienkiewicza 12, Zakopane.

Hasłem, które wyznaczało działania artystyczne i ogólnokształcące na plenerze był „Przypadek”. Na wystawie będzie można poznać efekty różnych spojrzeń i ujęć tego pojęcia. Poza pracami plastycznymi wykonanymi w wielu, różnorodnych  technikach przedstawione zostaną prace multimedialne i zarejestrowane kamerą prezentacje kończące odbywające się tam warsztaty. Dzieci i młodzież zapoznawały się na plenerze, między innymi , z technikami stosowanymi w Teatrze Cieni. Uczniowie podjęli też próbę stworzenia mini etiud cieniowych.  Jak sobie poradzili – będzie można zobaczyć podczas wernisażu.

Grupa muzyczna pracowała nad  aranżacjami znanych utworów a także stosowała 'przypadek’ do komponowania własnych dzieł muzycznych.  Dołączyli do nich  uczestnicy warsztatów beatboxowych.  Efektów współpracy wysłuchamy podczas otwarcia wystawy.

Projekt jest współfinansowany przez Urząd Miasta Zakopane, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych


Powiązane artykuły

Audycja wiosennej radości

Audycja rozpoczęła się utworami Jana Sebastiana Bacha i Franza Schuberta, w wykonaniu Klaudii Wiśniowskiej. Po niej zagrali uczniowie : Katarzyna Król-Tomków, Jędrzej Owczarz, Zuzanna Galewicz, Magdalena Guziak i Grzegorz Żegleń. Publiczność mogła także cieszyć się […]

Czytaj więcej

Wirtualne lekcje fimozanawstwa

Uczniowie fakultetu literackiego z klasy IX już po raz drugi uczestniczyli w wirtualnej lekcji filmoznawstwa w ramach projektu „Filmoteka Szkolna”.

Czytaj więcej

Jak ryby w wodzie. Cztery złota

Cztery złote medale zdobyły uczennice naszej szkoły podczas międzyszkolnych zawodów pływackich, które odbyły się 18 i 19 listopada w zakopiańskim Centralnym Ośrodku Sportu.

Czytaj więcej
Skip to content