ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zapraszamy na wernisaż poplenerowej wystawy

Towarzystwo Edukacji Artystycznej,

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna,

Rada Rodziców POSA

zapraszają

na wernisaż

poplenerowej wystawy

prac uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w Zakopanem,

który odbędzie się

25 października 2010, o godz. 17

w Galerii Szkolnej Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Artystycznych ul. Sienkiewicza 12, Zakopane.

Hasłem, które wyznaczało działania artystyczne i ogólnokształcące na plenerze był „Przypadek”. Na wystawie będzie można poznać efekty różnych spojrzeń i ujęć tego pojęcia. Poza pracami plastycznymi wykonanymi w wielu, różnorodnych  technikach przedstawione zostaną prace multimedialne i zarejestrowane kamerą prezentacje kończące odbywające się tam warsztaty. Dzieci i młodzież zapoznawały się na plenerze, między innymi , z technikami stosowanymi w Teatrze Cieni. Uczniowie podjęli też próbę stworzenia mini etiud cieniowych.  Jak sobie poradzili – będzie można zobaczyć podczas wernisażu.

Grupa muzyczna pracowała nad  aranżacjami znanych utworów a także stosowała 'przypadek’ do komponowania własnych dzieł muzycznych.  Dołączyli do nich  uczestnicy warsztatów beatboxowych.  Efektów współpracy wysłuchamy podczas otwarcia wystawy.

Projekt jest współfinansowany przez Urząd Miasta Zakopane, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych


Powiązane artykuły

POWRÓT Z PLENERU ARTYSTYCZNEGO W DŹWIRZYNIE

Przyjazd uczniów z pleneru w Dźwirzynie do Zakopanego planowany jest o godzinie 8.00 w sobotę, 17.09. 2011 roku (wyjazd z Dźwirzyna o godz. 17.00 w piątek, 16.09.2011)

Czytaj więcej

Koniec karnawału w POSA

W piątek, 28 lutego, w ostatni dzień karnawału, odbyła się druga w tym roku szkolnym dyskoteka. Miała być to zabawa karnawałowa, w przebraniach, lecz większość uczniów ubrała się normalnie. Impreza zorganizowana była w sali lustrzanej.

Czytaj więcej

Najmłodsi na nowotarskiej scenie

W kwietniu w nowotarskiej szkole muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina, po raz trzeci w historii odbył się „Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny dla najmłodszych”. Wzięli w nim udział także najmłodsi przedstawiciele naszej szkoły, uczniowie […]

Czytaj więcej
Skip to content