ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Złote Jantary. Zapraszamy na przegląd filmowy

W piątek, 14 grudnia, o godz. 16.30 zapraszamy na filmowe popołudnie do sali kinowej w Gimnazjum nr 1. Będzie to sentymentalne spotkanie z filmami, które nakręcili uczniowie naszej szkoły na plenerach w Jantarze. Zobaczymy materiały z 2005 roku, 2006 i te najświeższe, z ostatniego pleneru z września 2012.

To właśnie w Jantarze , w 2005 roku odbyły się warsztaty dziennikarskie, podczas których po raz pierwszy uczniowie pracowali z kamerą. Powstały wówczas pierwsze krótkie filmiki dokumentalne autorstwa gimnazjalistów z fakultetu literackiego. W 2006 roku plener znów odbył się w Jantarze i kręciliśmy kolejne filmy. Tak się zaczęła uczniowska przygoda z kamerą, która trwa do dziś. W 2012 znaleźliśmy się ponownie w Jantarze, gdzie pracowała kolejna ekipa filmowa.

Prezentowane podczas przeglądu filmy  na pewno łączy miejsce ich powstania. Czy jeszcze coś? Zapraszamy do kina.

(red)


Powiązane artykuły

TOPIKI w stylu Hollywood

Klimek Byrcyn z klasy IV, Kasia Gąsienica z klasy V i Maciej „Marian” Najbor  z klasy IX to tegoroczni zwycięzcy „Topików”, czyli konkursu na najpopularniejszego ucznia szkoły. Laureaci przyjęli gratulacje a nagrody przekazane zostaną dla […]

Czytaj więcej

Badmintoniści

14 marca czterech uczniów naszej szkoły pod opieką pana Krzysztofa Wiśniowskiego wyjechało na Finały Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej, czyli drużynowy, wojewódzki turniej badmintona w Bieczu. W kategorii dziewcząt Marysia Buńda i Klaudia Wiśniowska zajęły 5 […]

Czytaj więcej

Region pod lupą

Cykl wycieczek z wiedzy o regionie można uznać za otwarty. Na pierwszych wycieczkach były już klasa pierwsza i druga gimnazjum.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content