ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Złote Jantary. Zapraszamy na przegląd filmowy

W piątek, 14 grudnia, o godz. 16.30 zapraszamy na filmowe popołudnie do sali kinowej w Gimnazjum nr 1. Będzie to sentymentalne spotkanie z filmami, które nakręcili uczniowie naszej szkoły na plenerach w Jantarze. Zobaczymy materiały z 2005 roku, 2006 i te najświeższe, z ostatniego pleneru z września 2012.

To właśnie w Jantarze , w 2005 roku odbyły się warsztaty dziennikarskie, podczas których po raz pierwszy uczniowie pracowali z kamerą. Powstały wówczas pierwsze krótkie filmiki dokumentalne autorstwa gimnazjalistów z fakultetu literackiego. W 2006 roku plener znów odbył się w Jantarze i kręciliśmy kolejne filmy. Tak się zaczęła uczniowska przygoda z kamerą, która trwa do dziś. W 2012 znaleźliśmy się ponownie w Jantarze, gdzie pracowała kolejna ekipa filmowa.

Prezentowane podczas przeglądu filmy  na pewno łączy miejsce ich powstania. Czy jeszcze coś? Zapraszamy do kina.

(red)


Powiązane artykuły

Junior reporter: Giewont czy Piłsudski

Klasa III uczestniczyła wraz ze swoją wychowawczynią, panią Katarzyną Rogowska w warsztatach organizowanych przez Muzeum Tatrzańskie w willi Oksza. Zapraszamy na ich relacje.

Czytaj więcej

Spotkanie z lekarzem dusz

7 marca 2011roku rozpoczęły się warsztaty pantomimiczne. Warsztaty prowadził pan Tadeusz Dylawerski, który na co dzień jest aktorem w teatrze. Zajęcia odbyły się w budynku Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. W zajęciach uczestniczyły klasy podstawówki od […]

Czytaj więcej

Street art i fotografia

26 listopada w Teatrze Witkacego odbyła się prezentacji festiwalu „Karpaty Offer’’. Celem tego projektu było przedstawienie zakopiańskiej publiczności idei festiwalu a w szczególności Street Artu, czyli malowania artystycznego spreyami oraz zdjęć pana Bogdana Kiwaka fotografika […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content