ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Złote Jantary. Zapraszamy na przegląd filmowy

W piątek, 14 grudnia, o godz. 16.30 zapraszamy na filmowe popołudnie do sali kinowej w Gimnazjum nr 1. Będzie to sentymentalne spotkanie z filmami, które nakręcili uczniowie naszej szkoły na plenerach w Jantarze. Zobaczymy materiały z 2005 roku, 2006 i te najświeższe, z ostatniego pleneru z września 2012.

To właśnie w Jantarze , w 2005 roku odbyły się warsztaty dziennikarskie, podczas których po raz pierwszy uczniowie pracowali z kamerą. Powstały wówczas pierwsze krótkie filmiki dokumentalne autorstwa gimnazjalistów z fakultetu literackiego. W 2006 roku plener znów odbył się w Jantarze i kręciliśmy kolejne filmy. Tak się zaczęła uczniowska przygoda z kamerą, która trwa do dziś. W 2012 znaleźliśmy się ponownie w Jantarze, gdzie pracowała kolejna ekipa filmowa.

Prezentowane podczas przeglądu filmy  na pewno łączy miejsce ich powstania. Czy jeszcze coś? Zapraszamy do kina.

(red)


Powiązane artykuły

Inwazja śpiących

16 lutego 2016 roku , samorząd szkolny zorganizował w naszej szkole Dzień w piżamach. Uczniowie oraz nauczyciele wzięli udział w wydarzeniu.

Czytaj więcej

Teatralne myślenie

W środę, 9 października 2013 roku, kilkunastu uczniów VII, VIII i IX klasy Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej pod opieką p. Ewy Czerwieniec, kierownika sekcji artystycznej naszej szkoły, udało się do Teatru Witkacego w Zakopanem na […]

Czytaj więcej

Słowna bitwa wygrana przez Dominika!

5 grudnia o godzinie 16:00 w Dworcu Tatrzańskim odbył się Slam Poetycki, który był podsuwaniem kilkudniowych warsztatów odbywających się w naszej szkole. W tym roku mistrzem slamowania został Dominik Prusinowski. Oraganizatorem warsztatów była Akademia Młodego […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content