ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zmiany w szkolnej kuchni

Do powakacyjnych niespodzianek w naszej szkole należą także zmiany w szkolnej stołówce.

Wieść o tym, że pracująca do tej pory pani Zosia zrezygnowała z pracy, a na jej miejsce weszła pani Jadwiga rozeszła się po szkole bardzo szybko. Wiele osób obawiało się zmian wprowadzonych wraz z przyjściem nowej kucharki. Jedni bali się o to, że jedzenie będzie inaczej smakować inni, iż atmosfera zmieni się na mniej przyjemną. Jednak nasze obawy nie sprawdziły się. Wszystko jest tak, jak było.

Zuza Zarycka, kl. II/g


Powiązane artykuły

Sen o nowoczesnej sztuce

W środę 7 maja 2014 r. klasa II gimnazjum pod opieką pana Mirosława Nadymusa- nauczyciela matematyki w POSA, wyjechała na wycieczkę do Krakowa.

Czytaj więcej

Trupa pana Dropsa. Premiera spektaklu online.

Nadrabiamy jeszcze zaległości z czasów nauki zdalnej. Kilka dni temu, podczas pokazu poplenerowego premierę miał spektakl teatralny pt. „Trupa pana Dropsa” przygotowany pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora przez zeszłoroczną klasę VI.

Czytaj więcej

Przygody Mikołajka i festiwal piosenki

Tegoroczne semestralne pokazy teatralne zakończyły występy klasy V i klas I-III szkoły podstawowej. Ci pierwsi przygotowali występ pod kierunkiem pana Marka Wrony, druga grupa pod opieką pani Kasi Pietrzyk. Klasa V przedstawiła „Klasowe przygody”, spektakl […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content