ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zuza i Bartek wyróżnieni

Zuzanna Zarycka i Bartek Król – Józaga, uczniowie fakultetu literackiego z klasy IX zostali wyróżnieni w III Ogólnopolskim Konkursie Małych Form Dokumentalnych „Świat wokół mnie”.

Na organizowany przez   Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku konkurs nadesłano 36 filmów. Nasi uczniowie otrzymali wyróżnienie za film „Skok w emocje” za „ukazanie realizacji pasji do rowerowego „downhillu” z wykorzystaniem różnych elementów filmowego języka”.
Nagrodzone i wyróżnione filmy zostaną zaprezentowane publiczności na podsumowaniu konkursu, które odbędzie się w piątek 27 stycznia 2012 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku.

(red)


Powiązane artykuły

Mistrzowskie felietony

24 marca pan Maciej Pinkwart, założyciel i nauczyciel naszej szkoły obchodził w Willi Kmicic swoje 70 urodziny oraz 50 rocznicę twórczości literackiej.

Czytaj więcej

Młody Witkacy i młodzi artyści

3 czerwca o godzinie 18.00 w sali rytmicznej naszej szkoły odbył się spektakl uczniów klasy ósmej.

Czytaj więcej

Przygotowania do „Tatrzańskiej Jesieni”

Na początku października uczniowie z Fakultetu Plastycznego z klasy VIII wraz z panią Magdaleną Rząsą wybrali się do Doliny Pięciu Stawów na plener fotograficzny. Opiekujący się grupą przewodnik, pan Marcin Rząsa przekazał uczestnikom wyprawy garść […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content