ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zuza i Bartek wyróżnieni

Zuzanna Zarycka i Bartek Król – Józaga, uczniowie fakultetu literackiego z klasy IX zostali wyróżnieni w III Ogólnopolskim Konkursie Małych Form Dokumentalnych „Świat wokół mnie”.

Na organizowany przez   Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku konkurs nadesłano 36 filmów. Nasi uczniowie otrzymali wyróżnienie za film „Skok w emocje” za „ukazanie realizacji pasji do rowerowego „downhillu” z wykorzystaniem różnych elementów filmowego języka”.
Nagrodzone i wyróżnione filmy zostaną zaprezentowane publiczności na podsumowaniu konkursu, które odbędzie się w piątek 27 stycznia 2012 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku.

(red)


Powiązane artykuły

Włączmy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ruszyły przygotowania  do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W Zespole Szkół Hotelarsko -Turystycznych w Zakopanem działa sztab Orkiestry. Szefowa sztabu przesyła informacje dotyczące możliwości włączenia się do akcji:

Czytaj więcej

Wielki Brat patrzy

Już niedługo dla uczniów naszej szkoły stwierdzenie „mam na was oko” nabierze nowego znaczenia. Aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo, we wtorek, siódmego października w „Białym Domu” pojawili się panowie z firmy zajmującej się montażem monitoringu.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content