ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zuza i Bartek wyróżnieni

Zuzanna Zarycka i Bartek Król – Józaga, uczniowie fakultetu literackiego z klasy IX zostali wyróżnieni w III Ogólnopolskim Konkursie Małych Form Dokumentalnych „Świat wokół mnie”.

Na organizowany przez   Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku konkurs nadesłano 36 filmów. Nasi uczniowie otrzymali wyróżnienie za film „Skok w emocje” za „ukazanie realizacji pasji do rowerowego „downhillu” z wykorzystaniem różnych elementów filmowego języka”.
Nagrodzone i wyróżnione filmy zostaną zaprezentowane publiczności na podsumowaniu konkursu, które odbędzie się w piątek 27 stycznia 2012 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku.

(red)


Powiązane artykuły

Zapraszamy na poplenerowy wernisaż

We wtorek, 21 października w auli Zakopiańskiego Centrum Edukacji (dawne TTA) odbędzie się wernisaż wystawy prezentującej dorobek uczniów naszej szkoły z pleneru artystycznego Sianożęty 2014. Wystawie towarzyszyć będą prezentacje muzyczne, taneczne i multimedialne. Początek o […]

Czytaj więcej

Nasza absolwentka pokonała całą Polskę!

Katarzyna Lassak- absolwentka naszej szkoły wygrała XVII Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Pamiętajmy o Osieckiej” zorganizowany przez Fundację im. Agnieszki Osieckiej.

Czytaj więcej

Lepsze życie za drugie życie

Klasa IV wraz ze swoją wychowawczynią panią Agnieszką Warek-Leks wywalczyła oczyszczacz powietrza, który od teraz będzie zapewne sprawiał, że w ich sali nauka będzie o wiele przyjemniejsza.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content