ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zuza i Bartek wyróżnieni

Zuzanna Zarycka i Bartek Król – Józaga, uczniowie fakultetu literackiego z klasy IX zostali wyróżnieni w III Ogólnopolskim Konkursie Małych Form Dokumentalnych „Świat wokół mnie”.

Na organizowany przez   Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku konkurs nadesłano 36 filmów. Nasi uczniowie otrzymali wyróżnienie za film „Skok w emocje” za „ukazanie realizacji pasji do rowerowego „downhillu” z wykorzystaniem różnych elementów filmowego języka”.
Nagrodzone i wyróżnione filmy zostaną zaprezentowane publiczności na podsumowaniu konkursu, które odbędzie się w piątek 27 stycznia 2012 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku.

(red)


Powiązane artykuły

Audycja skrzypcowa

23 lutego na szkolnej scenie zaprezentowali się skrzypkowie z klasy VII i VIII z naszej szkoły. 

Czytaj więcej

Pomagamy idąc do kina

26 stycznia 2017 uczniowie gimnazjum wybrali się do kina „Sokół” na film „Za niebieskimi drzwiami”. Wyjście zorganizowała Pani Karolina Sikorska, ale uczniami podczas wyjścia opiekowały się również Pani Liliana Florek i Pani Beata Podstawska. Dochód […]

Czytaj więcej

Koncert wprost z Ukrainy

23 września, o godz. 17 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych odbył się koncert wykonany przez dzieci i młodzież z Ukrainy. Zorganizowano go w ramach Polsko – ­Ukraińskich warsztatów skrzypcowych na Podhalu „Smyczkowe Muzykowanie”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content