ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zwycięski projekt Zosi Ziobrowskiej

16 marca nasi uczniowie spotkają się na stoku narciarskim, by rywalizować w sportach zimowych a tymczasem rozstrzygnięty został konkurs na projekt przypinki, która będzie pamiątką tegorocznych zawodów. Zwyciężczynią konkursu została Zofia Ziobrowska z kl. VIII.

Jury konkursu przyznało również wyróżnienia, które otrzymali: Maksymilian Bienias z kl. VII, Franciszek Budz z kl. VII, Magdalena Buńda z kl. II, Nina Gębik z kl. II, Amelia Harasimowicz z kl. VIII, Marat Harasimowicz z kl. VI, Kalina Sawik z kl. II, Małgorzata Stachowicz z kl. III, Ewa Styrczula z kl. II i Weronika Szczegóra z kl. II.

(red)


Powiązane artykuły

Biały Dom jak nowy

Już ponad przeszło tydzień temu zakończył się remont naszej szkoły – Białego Domu. Był on finansowany ze środków Ministerstwa Kultury. Od wakacji szkoła była otoczona masą rusztowań. Prace konserwatorskie dotyczyły zabytkowych kolumn, elewacji i paru […]

Czytaj więcej

W podróży po wiedzę i kulturę

W dniach od 12 do 15 marca fakultet literacki z klasy II i III gimnazjum wybrał się na warsztaty filmowe do Warszawskiej Szkoły Filmowej razem z panią Ewą Czerwieniec.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content