ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zwycięskie przejazdy

Uczniom podstawówki i gimnazjum POSA, którzy 3 stycznia 2017 roku wzięli udział w pierwszej edycji XL Zakopiańskiej Ligi Zimowej w łyżwiarstwie szybkim udało wywalczyć się 4 złota i 1 srebro. Zawody odbyły się na torze lodowym COS-u w Zakopanem.

Zawodnicy startowali w 4 kategoriach wiekowych oddzielnie chłopcy i dziewczyny, na dystansie 100m, 200m, 300m, 400m. Antkowi Cukrowi, Marii Majcher, Hanii Cukier i Martynie Dubnickiej w swoich kategoriach udało zdobyć się 1 miejsce, a Klaudii Wiśniowskiej 2 miejsce. To dopiero pierwsza z czterech edycji zawodów, a wyniki zebrane zostaną po trzech najlepszych startach zawodników.

Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Zobacz efekty warsztatów fotograficznych

Zapraszamy do oglądania zdjęć wykonanych przez uczniów klasy II gimnazjum podczas warsztatów fotograficznych prowadzonych przez pana Bogdana Kiwaka.

Czytaj więcej

Złote Jantary. Zapraszamy na przegląd filmowy

W piątek, 14 grudnia, o godz. 16.30 zapraszamy na filmowe popołudnie do sali kinowej w Gimnazjum nr 1. Będzie to sentymentalne spotkanie z filmami, które nakręcili uczniowie naszej szkoły na plenerach w Jantarze. Zobaczymy materiały […]

Czytaj więcej

W galerii Marcina Rząsy

3 marca uczniowie z fakultetu plastycznego z kl. VIII i fakultetu literackiego z kl. VII odwiedzili gościnne progi Galerii Antoniego Rząsy. Po retrospektywnej wystawie Marcina Rząsy oprowadził uczniów sam artysta opowiadając o swoich inspiracjach.  (red)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content