ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zwycięskie przejazdy

Uczniom podstawówki i gimnazjum POSA, którzy 3 stycznia 2017 roku wzięli udział w pierwszej edycji XL Zakopiańskiej Ligi Zimowej w łyżwiarstwie szybkim udało wywalczyć się 4 złota i 1 srebro. Zawody odbyły się na torze lodowym COS-u w Zakopanem.

Zawodnicy startowali w 4 kategoriach wiekowych oddzielnie chłopcy i dziewczyny, na dystansie 100m, 200m, 300m, 400m. Antkowi Cukrowi, Marii Majcher, Hanii Cukier i Martynie Dubnickiej w swoich kategoriach udało zdobyć się 1 miejsce, a Klaudii Wiśniowskiej 2 miejsce. To dopiero pierwsza z czterech edycji zawodów, a wyniki zebrane zostaną po trzech najlepszych startach zawodników.

Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Szkolne upiory! Halloween!

29 października 2014 r u nas w szkole będziemy świętować nietypowe, straszne święto – Halloween.

Czytaj więcej

Lepsze życie za drugie życie

Klasa IV wraz ze swoją wychowawczynią panią Agnieszką Warek-Leks wywalczyła oczyszczacz powietrza, który od teraz będzie zapewne sprawiał, że w ich sali nauka będzie o wiele przyjemniejsza.

Czytaj więcej

POGŁOS PLENERU. Biegiem do Afryki.

Kronika Pleneru Artystycznego 2019. Dzień drugi Dzisiaj rozpoczęły się pierwsze poranne biegi pod przewodnictwem pana Tomasza Sobańskiego, który będzie w tym roku uczył w naszej szkole WF-u. Starsza grupa wyruszyła o 8:00. Jak zazwyczaj biegi […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content